Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TE LIQENI

Kompleksi Kolombo | 117 M2 | 109.000 Euro

Te Liqeni, Blloku Kolombo shitet apartament 3+1+2WC ,organizim shumë i mirë në : sallon me kuzhinë gatimi+ tre dhoma+ dy tualete+ dy ballkone.Siperfaqe 117 m², kati i 3, me sistem ngrohje. Me çertifikatë pronësie., 117 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, gjendja: e re, Agjensia Reji, Adresa: Rr. Myslym Shyri 100m nga unaza te bar Ikona, Facebook: Reji's Properties, Cel: 0698444447 - Reji Real Estate

Botuar më 15/05/2018
109.000,00 euro

RR. ZIHNI SAKO

Buze rruges kryesore te Oxhaku | 77 M2 | 50.050 Euro

!!! OKAZION !!! Te Oxhaku shitet apartament i ri ne kompleks mjaft cilesor i organizuar ne 1+1+2Bllk në fazë përfundimi, sipërfaqe totale 77 m², kati i 2-të banimi.Çmimi: 650 Euro/m² kur firma i shet me 750 euro/m², 77 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 2 ballkone, gjendja: e re, Agjensia Reji, Adresa: Rr. Myslym Shyri 100m nga unaza te bar Ikona, Facebook: Reji's Properties, Cel: 0698444447 - Reji Real Estate

Botuar më 15/05/2018
650,00 euro/m2

RR. “IRFAN TOMINI”,

ish stacioni i fundit i Tiranes se re | 37 M2 | 55.000 Euro

Shiten dy dyqane. 57m² me çmim 85.000 Euro dhe dyqan me sip, 37 M2, (aktualisht te dhena me qera 50.000 leke dhe 26.000 leke). Çmimi per dyqanin me sip. 37m² eshte

Botuar më 15/05/2018
55.000,00 euro

RR. "SULEJMAN DELVINA",

prane Stadiumit Dinamo, pallatet 2 kateshe | 64 M2 | 256.000 Euro

Shitet dyqan, 64 M2, me hipoteke

Botuar më 15/05/2018
4.000,00 euro/m2

RR. NDRE MJEDA

kryqezimi me Frosina Plaku | 74 M2 | 180.000 Euro

Shitet lokal, 74 M2, me letra njesi + bodrum 74m². Aktualisht ne pune si lokal bar-kafe. Cmimi pa bodrumim 155000 Euro, me bodrum

Botuar më 15/05/2018
180.000,00 euro

MBI UNAZEN TE KOMUNA E PARISIT

Ne Krah te Kopshtit Botanik | 114 M2 | 96.000 Euro

Apartament 2+1+3 ballkone + 2 banjo, pranë Kopshtit Botanik sip. totale 114 m². Apartamenti ndodhet në kat të 5-të të një pallati me 6 kate.Ofrohet bosh vetem me kundrabufe, shtruar me parket dhe i pabanuar më parë.Me çertifikatë pronësie., 114 M2, 4 ambjente, kati 5, totali i kateve 6, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 3 ballkone, gjendja: shume e mire, Agjensia Reji, Adresa: Rr. Myslym shyri 100m nga unaza te bar Ikona, Facebook: Reji's Properties, Cel:0698444447 - Reji Real Estate

Botuar më 15/05/2018
96.000,00 euro

RR. MUHAMET GJOLLESHA

Pas Shkiolles Sabaudin Gabrani | 95 M2 | 87.000 Euro

Te 21 Dhjetori pas shkollës Sabaudin Gabrani shitet apartament tip dupleks me sipërfaqe 95 m², kati i 5-të në pallat ekzistues, i rregulluar me punime extra dhe i mobiluar. Organizohet në dhomë ndenje, kuzhinë gatimi më vete, dy tualete, dhome gjumi, sallon , koridor dhe ballkon i madh, orientim lindje-perendim.Me certifikate pronesie dhe rivlerësim., 95 M2, 4 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, verande, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjensia Reji, Adresa: Rr. Myslym Shyri 100m nga unaza te Bar Ikona, Facebook: Reji's Properties, Cel: 0698444447 - Reji Real Estate

Botuar më 15/05/2018
87.000,00 euro

RR."MINE PEZA"

prane Prokurorise | 120 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 3+1, 120 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, 3 dhoma gjumi, i mobiluar

Botuar më 15/05/2018
400,00 euro/muaj

RR. “KARL GEGA”,

100m afer trenit, | 30 M2 | 21.000 Leke

Jepet me qera ambient, 30 M2, I pershtatshem per Bar Kafe, dyqan, etj. Aktualisht dyqan ushqimor

Botuar më 15/05/2018
21.000 leke

SULEJMAN DELVINA,

pas Vodafonit, | 80 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, bosh, me kuzhine te kompletuar. E pershtatshme per banim ose zyra

Botuar më 15/05/2018
30.000 leke