Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ASTIR

2 Palmat | 90 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qira aaprtament 2+1 ne Astir, prane 2 palmave, ndodhet ne pallat te ri , mobilim shume te mire , eshte i pershtatshem per familje ose vajza te rregullat, 90 M2, 5 ambjente, kati 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 26/05/2023
35.000 leke/muaj

FRESK

Rruga Muhamed Deliu | 67 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qira apartament 1+1 ne fresk , hyrja ka organizim shume te mire dhe mobilim te mire, per me hsume detaje ose foto me kontaktoni, 67 M2, 4 ambjente, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 26/05/2023
30.000 leke/muaj

RRUGA E DIBRES

Shkolla e bashkuar | 98 M2 | 350 Euro

Jepet me qira apartament 2+1 te shkolla e bashkuar, mobilim bashkohore, ndodhet ne pallat te ri me ashensor, per me shume foto ose informacion per hyrjen me kontaktoni, 98 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 26/05/2023
350,00 euro/muaj

AMBIENT ZYRASH ME QERA NE RRUGEN E DIBRES NE AFERSI TE SHKOLLES SE BASHKUAR NE TIRANE (ID 4261884)

Rruga e Dibres ne afersi te Shkolles se Bashkuar | 200 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera ambient/zyre me qera, siperfaqe 200 m², kati pare ne nje pallat te ri te sapo perfunduar, ashensor i dedikuar vetem per katin e zyrave, open space, vetrate xhami, buze rruge kryesore.Cmimi 1500 Euro, 200 M2, Property ID : 4261884 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/05/2023
1.500,00 euro

APARTAMENT 2+1 ME QERA NE FRESK, PRANE SHKOLLES “17 SHKURTI” NE TIRANE (ID 42214442)

Fresk, prane Shkolles “17 Shkurti” | 82 M2 | 365 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 dubleks ne pallat te Ri,i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 82 m², kati 1 dhe i 2, kondicioner, tualet, orientim me diell,Jepet me qera 40000 leke, 82 M2, Property ID : 42214442 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/05/2023
365,00 euro

ASTIR KOMPLEKSI FRATARI

RR.SOKRAT MIHO | 70 M2 | 290 Euro

JEPET ME QIRA 1+1(per video te apartamentit kontakto ne whatsap), 70 M2, kati 3, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, AGJENSI IMOBILIARE

Botuar më 26/05/2023
290,00 euro/muaj

LIQENI I THATE

RRUGA PETI | 75 M2 | 400 Euro

JEPET ME QIRA 1+1, 75 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, AGJENSI IMOBILIARE 995

Botuar më 26/05/2023
400,00 euro/muaj

ASTIR BAR OSLO

RRUGA TEODOR KEKO | 137 M2 | 400 Euro

JEPET ME QIRA 2+1+2 (1 dhome bosh mobilohet sipas deshires se klientit), 137 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, AGJENSI IMOBILIARE

Botuar më 26/05/2023
400,00 euro/muaj

YZBERISHT PRANE SPITALIT AMERIKAN 3

RRUGA 3 DESHMORET | 90 M2 | 350 Euro

JEPET ME QIRA 2+1+2( per foto kontaktoni ne whatsapp), 90 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e mire, AGJENSI IMOBILIARE

Botuar më 26/05/2023
350,00 euro/muaj

KOMUNA E PARISIT

pasticeri reka | 70 M2 | 400 Euro

Jepet me qira 1+1,(per video te apartamentit na kontaktoni ne whatsapp), 70 M2, kati 5, 1 banjo, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire, AGJENSI IMOBILIARE

Botuar më 26/05/2023
400,00 euro/muaj
)