Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHTEPI ME QERA - RRUGA E KAVAJES

Rruga e kavajes | 110 M2 | 300 Euro

Siperfaqe 110Organizohet: .Salloni dhe guzhina te organizuara se bashku• 2 dhoma gj...

Botuar më 27/11/2021
36.410 leke

APARTAMENT ME QIRA

Hotel Colosseo | 100 M2 | 450 Euro

Jepet me Qera Apartament 2+1+2. Apartamenti Organizohet ne Sallon , Ambient Gatimi , ...

Botuar më 26/11/2021
54.681 leke/muaj

SHTEPI ME QERA TIRANE - INSITUT

Shitet apartament 1+1 ne insitut pallat i ri | 55 M2 | 40.000.000 Leke

Me siperfaqe 55m2Kati i 6 pallat i riOrganizohet:•Salloni dhe guzhina jane organizu...

Botuar më 22/11/2021
40.000.000 leke

SHTEPI ME QERA - KOPSHTI BOTANIK

PRANE XHAMISE | 70 M2 | 350 Euro

Apartament ne gjendje shume te mire, ne nje zone mjaft te qete, 70 M2, 2 ambjente, kati 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 29/11/2021
43.021 leke/muaj

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK ISH EXPOZITA NE TIRANE (ID 42211229)

Tek Ish Expozita | 147 M2 | 800 Euro

Jepet me qera, apartament 2+1 ne Pallat te ri, Siperfaqe 147 m², kati 3 me ashensor, i mobiluar me te gjitha ne menyre moderne, apartamenti organizohet ne: Soxhorno gjigante, kuzhine e ndare, 2 dhoma gjumi, 3 ballkone, korridor qe ben shperndarjen e te gjitha dhomave, 2 tualete. Jepet me garazh 900 euro ne muaj.Cmimi 800 euro, 147 M2, Property ID : 42211229 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
98.334 leke

DYQAN ME QERA NE RRUGEN NAIM FRASHERI PRANE BLLOKUT AMBASADAVE NE TIRANE (ID 4271683)

Ne Rrugen Naim Frasheri, afer me Bllokun e Ambasadave | 73 M2 | 450 Euro

Jepet me qera dyqan ne pallat ekzistues, buze rruge, siperfaqe 73 m², kati perdhe, organizohet ne 3 ambiente, tualet. I pershtatshem per rrobaqepsi, parukeri dhe cdo lloj biznesi.Preferohet 3 muaj paradhenie dhe 1 muaj garanci. Jepet me qera 450 euro., 73 M2, Property ID : 4271684 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
55.313 leke

ZYRE ME QERA ZOGU ZI NE TIRANE (ID 4261160 )

Zogu Zi, buze rruge, | 70 M2 | 500 Euro

Jepet me qera Ambjent per zyra ne pallat te Ri, bosh, e ndare ne dy ambjente, siperfaqe 70 m², kati 5 me ashensor, kondicioner, tualete, fasade xhami, pamje nga rruga kryesore, orientim me diell, e pershtatshme per zyra, klinika dentare, call center, mundesi reklamimi.Jepet me qera 500 euro ne muaj, 70 M2, Property ID : 4261160 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
61.459 leke

ZYRE ME QERA ZOGU ZI NE TIRANE (ID 4261159)

Zogu Zi, buze rruge, | 70 M2 | 500 Euro

Jepet me qera Ambjent per zyra ne pallat te Ri, bosh, open space, siperfaqe 70 m², kati 3 me ashensor, kondicioner, tualete, fasade xhami, pamje nga rruga kryesore, orientim me diell, e pershtatshme per zyra, klinika dentare, call center, mundesi reklamimi.Jepet me qera 500 euro ne muaj., 70 M2, Property ID : 4261159 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
61.459 leke

ZYRE ME QERA NE ASTIR PRANE ALPHA BANK NE TIRANE (ID 4261158)

Astir, afer Alpha Bank, | 100 M2 | 500 Euro

Jepet me qera Ambjent Zyre ne pallat te Ri, i ndare ne tre ambjente, siperfaqe 100 m², kati 3 me ashensor, kondicioner, tualete, ballkon, punime gipsi, tavan i varur, fasad xhami per mundesi reklamimi,Jepet me qera 500 Euro ne muaj pa taksa., 100 M2, Property ID : 4261158 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
61.459 leke

ZYRE ME QERA ZOGU ZI NE TIRANE, (ID 4261161).

Zogu Zi, buze rruge, | 70 M2 | 500 Euro

Jepet me qera Ambjent per zyra ne pallat te Ri, bosh, open space, siperfaqe 70 m², kati 4 me ashensor, kondicioner, tualete, fasade xhami, pamje nga rruga kryesore, orientim me diell, e pershtatshme per zyra, mundesi reklamimi.Jepet me qera 500 euro ne muaj., 70 M2, Property ID : 4261161 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
61.459 leke

APARTAMENT 1+1 ME QERA PRANE REZIDENCES KODRA E DIELLIT(ID 4211691)

Prane Rezidences Kodra e Diellit | 75 M2 | 400 Euro

Jepet apartament 1+1 me qera, siperfaqe 75 m², ndodhet ne katin e 3, pallat i ri, jepet i mobiluar. Organizohet ne ambient ndenje dhe gatimi, dhome gjumi, tualet(me dritare), ballkon i bollshem.Ne cmim perfshihet dhe post parkimi.Cmimi 400 euro, 75 M2, Property ID : 4211691 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
49.167 leke

APARTAMENT 2+1 ME QERA NE ZONEN E BLLOKUT PRANE JUVENILJAS (ID 42211222)

Ne zonen e Bllokut tek Juvenilja | 115 M2 | 600 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 115 m², kati i 10 me ashensor(jo i fundit), i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, 3 kondicionere. Organizohet ne sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, korridor. Jepet me qera 600 Euro., 115 M2, Property ID : 42211222 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
73.751 leke

JEPET ME QERA KATI 3 I NJE VILE TEK RRUGA GRAMOZ PASHKO PRANE QYTET STUDENTIT (ID 4251190)

Prane Qytet Studentit ne rrugen Gramoz Pashko | 130 M2 | 550 Euro

Jepet kati 3 i nje vile, me siperfaqe 130 m², organizohet ne 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, kuzhine me vehte, koridor, 2 tualete, 3 ballkone. Jepet e mobiluar, me parket. Cmimi 550 euro, 130 M2, Property ID : 4251190 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
67.605 leke
)