Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

JEPET ME QERA APARTAMENT PER BANIM NE PALLAT EGZISTUES 1+1

Me vendndodhje https://goo.gl/maps/qjdPpV7PEmAWJC7s8 | 60 M2 | 350 Euro

Zona: Xhamlliku / Oxhaku / ProfarmaSiperfaqe Neto: 60 m2Siperfaqe BRUTO: 60 m2Kati 5Ashensor: Jo1 Dhome Gjumi1 Tualet Ajrimi Tualetit: DritareMobiluarKondicioner: PoPllakaProna nuk ka parking te perfshireBallkon: PoVerande: JoOrientimi: Jug-LindjeID PIV 11105 - € 350 ( Muaji i Pare + 1 Garanci), 60 M2, 2 ambjente, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 02/10/2023
350,00 euro/muaj

JEPET ME QERA APARTAMENT PER BANIM NE PALLAT I RI 3+1

Me vendndodhje https://goo.gl/maps/861p6GzuUbt7fQhHA | 120 M2 | 500 Euro

Zona: Selite / Kodra e DiellitSiperfaqe Neto: 110 m2Siperfaqe BRUTO: 120 m2Kati 1Ashensor: Po3 Dhome Gjumi2 Tualet Ajrimi Tualetit: DritarePamobiluarKondicioner: JoPllakaProna nuk ka parking te perfshireBallkon: PoVerande: JoOrientimi: Jug-LindjeID PIV 11099 - € 500 ( Muaji i Pare + 1 Garanci), 120 M2, 4 ambjente, kati 1, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 02/10/2023
500,00 euro/muaj

VAQARR

VAQARR | 2.400 M2 | 900.000 Euro

SHITET MOTEL NE AFERSI TE TIRANES, VAQARR!Moteli ndodhet vetëm 6 KM larg nga Tirana dhe ka një sipërfaqe totale prej:• 2400 m2 truall.• Strukturë 4 Katëshe, ku secili kat eshte nga 200 m2. Aktualisht në gjendje pune. Moteli ka tashmë klientele te ngritur ku vlen te theksohet qe te gjitha dhomat jane cdo dite te rezervuara nga kliente, me xhiro ditore mbi 50.000 ALL., 2.400 M2, 19 dhoma gjumi, i mobiluar

Botuar më 02/10/2023
900.000,00 euro

ASTIR PRANE FABRIKA E MIELLIT

ISH ROLAND | 70 M2 | 400 Euro

JEPET ME QIRA 1+1, MOBILIM I RI, 70 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, AGJENSI IMOBILIARE

Botuar më 02/10/2023
400,00 euro/muaj

ASTIR RESIDENCA "KLENSI"

PRANE VILA L | 98 M2 | 450 Euro

JEPET ME QIRA 2+1 MOBILIM I RI (per video te apartamentit na kontaktoni ne whatsapp), 98 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, AGJENSI IMOBILIARE

Botuar më 02/10/2023
450,00 euro/muaj

YZBERISHT

KOMPLEKSI GRAND GALLERY | 92 M2 | 35.000 Leke

JEPET ME QIRA 2+1+2 plus vendparkim , BOSH VETEM ME KUZHINE ., 92 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, bosh, gjendja: e re, AGJENSI IMOBILIARE

Botuar më 02/10/2023
35.000 leke/muaj

ASTIR BAR OSLO

RR.TEODOR KEKO | 98 M2 | 400 Euro

JEPET ME QIRA 2+1+1(paradhenie 2 qera) per foto video kontaktoni ne whatsapp!, 98 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire, AGJENSI IMOBILIARE

Botuar më 02/10/2023
400,00 euro/muaj

KOMPLEKSI FIORI DI BOSKO

RRUGA DON BOSKO | 106 M2 | 650 Euro

JEPET ME QIRA 2+1+2+ 1 POST PARKIM, 106 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re, AGJENSI IMOBILIARE

Botuar më 02/10/2023
650,00 euro/muaj

FUSHA E AVIACIONIT

KOMPLEKSI TURDIU | 130 M2 | 800 Euro

JEPET ME QIRA 3+1+2+PARKIM (i mobiluar totalisht i ri ), 130 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re, AGJENSI IMOBILIARE

Botuar më 02/10/2023
800,00 euro/muaj

APARTAMENT NE SHITJE - “WHITE HILL RESIDENCE”

PRANE CURRILAVE, DURRES | 76 M2 | 115.000 Euro

Apartament ne shitje 1+1 me siperfaqe ndertimi 67.74 m2 neto (76.68 m2 brutto), ne katin e 3 banim, me orientimin jug-lindje. Organizohet nga ambienti i ndenjes + kuzhine + ngrënie, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Pamje shume e bukur.Bashke me apartamentin shitet dhe nje parkim me cmim 15.000 EuroCmimi Apartament + Parkim = 130.000 EuroPerfundon brenda Dhjetor 2023, 76 M2, kati 3, ashensor

Botuar më 02/10/2023
115.000,00 euro
)