Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

QENDER

pas 15 Kateshit | 130 M2 | 700 Euro

Jepet me qera apartament me siperfaqe 130 m², 3+1 i mobiluar ne menyre bashkekohore . Apartamenti organizohet ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, korridor nderlidhes me 3 dhomat e gjumit, 1 tualet dhe ballkon . Ndodhet ne katin e 4-et te nje pallati pa ashensor . Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare. CMIMI 700 €uro, 130 M2, kati 4, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e Agjensise Imobiliare

Botuar më 27/09/2023
700,00 euro/muaj

ZYRE, RRUGA E KAVAJËS – 21 DHJETORI (AP501175)

Zyre, Rruga e Kavajës – 21 Dhjetori (Ap501175) | 75 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Ambient Komercial Zyre, Rruga e Kavajës, pranë 21 Dhjetorit, sipërfaqe totale 75 m², kati 5, pallat i ri me ashensor, bosh, e shtruar me pllaka, tualet, ballkon., 75 M2, 2 ambjente, kati 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, https://isea.al/property/apartament-11-rruga-e-kavajes-ap501175/

Botuar më 27/09/2023
350,00 euro/muaj

ME QIRA - ASTIR,

Me Qira - Astir, | 70 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qira apartament 1+1 prane Bar Artisitit, Astir!!!Është i pozicionuar në katin e 2-te dhe përbëhet nga:-1 dhome ndenje e bollshme dhe kuzhine- 1 dhome gjumi-1 tualet dhe 1 ballkon.I mobiluarApartamenti eshte ne nje zone lehtesisht e aksesueshme ne rruge kryesore., 70 M2, 4 ambjente, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/09/2023
35.000 leke/muaj

KOPSHTI BOTANIK - TIRANE

KOPSHTI BOTANIK - TIRANE | 60.3 M2 | 89.900 Euro

SHITETApartament 1+1, te Kopeshti Botanik.Organizimi : soxhorno , 1 dhome gjumi , 1 tualet , ballkon.I arreduar.Disponon kontrate porosie ., 60.3 M2, 2 ambjente, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 27/09/2023
89.900,00 euro

SHTEPI ME QERA - RR. MYSLYM KETA

Rruga xhafer Zelka | 20 M2 | 250 Euro

Jepet me qera vile : Vila perbehet nga dy kate, i pari sallon+kushine (i perbashket), dhe i dyti ka tre dhoma gjumi te kompletuara secila me wc brenda. Obor + 4 vende parkimi brenda territorit. secila dhome, 20 M2, Brenda ne cmim perfshihet: dhome, uje ,drita, internet. Cmimi per secilen dhome

Botuar më 27/09/2023
250,00 euro/muaj

SHITET APARTAMENT 2+1 NE YZBERISHT

Yzberisht prane Nela 6 | 109 M2 | 98.500 Euro

Disponojmë Apartament 2+1, për ShitjeApartamenti ndodhet pranë Nela 6, Yzberisht, Tiranë.Informacion mbi apartamentin:•Kati 1•Sipërfaqe Neto: 100.3m2, 109 M2, 1 banjo, ashensor, bosh

Botuar më 27/09/2023
98.500,00 euro

JEPET PER QERA TEK GOLDEN PARK

Tirana Golden Park, Yzberisht | 100 M2 | 580 Euro

Jepet per qira apartament 2+1 tek Kompleksi Golden Park Rezidence. Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe i mobiluar me stil modern dhe te kohes, me markat me prestigjoze ne treg. Organizohet ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe nje verande e cila mund te shfrytezohet per ambjent relaksi. Gjithashtu eshte e shfrytezueshme dhe tarraca e apartamentit e cila ka akses me shkalle., 100 M2, kati 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, i mobiluar, Apartamenti eshte i gatshem ne fund te muajit maj

Botuar më 27/09/2023
580,00 euro/muaj

ZYRË, RRUGA E DIBRËS – KOMPLEKSI “ARLIS” (ZY4020669)

Zyrë, Rruga e Dibrës – Kompleksi “Arlis” (Zy4020669) | 220 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera Ambient Komercial Zyrë, ndodhet te Rruga e Dibrës, në Kompleksin “Arlis”, sipërfaqja totale 220m². Ambienti ndodhet në katin e 10 të një ndërtimi të ri të vitit 2022, organizohet ne 6 ambiente, 2 tualet , i shtruar me parket.Zyra jepet per here te pare me qera., 220 M2, kati 10, totali i kateve 10, 2 banjo, bosh, gjendja: e re, https://isea.al/property/zyre-rruga-e-dibres-kompleksi-arlis-zy4020669/

Botuar më 27/09/2023
1.500,00 euro/muaj

JEPET ME QERA KAT VILE PER BANIM NE VILE

Vile: 3 Kateshezona: 1 Poligrafiku / Autotraktoret / ShkozeMe vendndodhje https://goo.gl/maps/WaarkCga1wLzCjsk9 | 95 M2 | 250 Euro

Siperfaqe Neto: 85 m2Siperfaqe BRUTO: 95 m2Kati 2Ashensor: Jo1 Dhome Gjumi1 Tualet Ajrimi Tualetit: DritareMobiluarKondicioner: JoPllakaParkim, i perfshire ne cmimBallkon: JoVerande: JoOrientimi: Jug-PerendimID PGD 10890 - € 250 ( Muaji i Pare + 1 Garanci), 95 M2, kati 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 27/09/2023
250,00 euro/muaj

JEPET ME QERA VILE PER BANIM NE SHTEPI PRIVATE 1+1

zona: 4 Spitali / Allias / TufineMe vendndodhje https://goo.gl/maps/dTtbxqaRx8k6zec69 | 105 M2 | 300 Euro

Siperfaqe Neto: 90 m2Siperfaqe BRUTO: 105 m2Kati 0Ashensor: Jo1 Dhome Gjumi1 Tualet Ajrimi Tualetit: DritareMobiluarKondicioner: JoPllakaParkim, i perfshire ne cmimBallkon: PoVerande: PoOrientimi: VeriID PGD 10874 - € 300 ( Muaji i Pare + 1 Garanci), 105 M2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 27/09/2023
300,00 euro/muaj
)