Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITET APARTAMENT TEK RR.STAVRI THEMELI 2+1+VERANDE

Rruga e Kavajes ,pas Qendres Globe | 86 M2 | 155.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne ndertim te viteve te fundit dhe eshte i sapo investuar. Ndodhet ne katin e 2-te te pallatit te pajisur me ashensor dhe mireadministruar dhe ka siperfaqe totale 86 m2. Apartamenti organizohet nga ambient ndenje e ngrenie, 2 dhoma gjumi, nje tualet dhe verande me siperfaqe 63 m2 . Orientimi : Jug-Perendim Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ( Me ashensor), 86 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, verande, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/09/2023
155.000,00 euro

SHITET APARTAMENT TEK RR.STAVRI THEMELI 2+1+VERANDE

Rruga e Kavajes ,pas Qendres Globe | 86 M2 | 155.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne ndertim te viteve te fundit dhe eshte i sapo investuar. Ndodhet ne katin e 2-te te pallatit te pajisur me ashensor dhe mireadministruar dhe ka siperfaqe totale 86 m2. Apartamenti organizohet nga ambient ndenje e ngrenie, 2 dhoma gjumi, nje tualet dhe verande me siperfaqe 63 m2 . Orientimi : Jug-Perendim Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ( Me ashensor), 86 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, verande, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/09/2023
155.000,00 euro

ASTIR - PRANE BAR ARTISTIT

ASTIR - PRANE BAR ARTISTIT | 70 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qira apartament 1+1 prane Bar Artisitit, Astir!!!Është i pozicionuar në katin e 2-te dhe përbëhet nga:-1 dhome ndenje e bollshme dhe kuzhine- 1 dhome gjumi-1 tualet dhe 1 ballkon.I mobiluarApartamenti eshte ne nje zone lehtesisht e aksesueshme ne rruge kryesore., 70 M2, 2 ambjente, kati 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/09/2023
35.000 leke/muaj

APARTAMENT 2+1 PER QERA NE RRUGEN E ELBASANIT, PRANE SHKOLLES RREZE DRITE NE TIRANE (ID 42214440)

Rruga e Elbasanit, prane Shkolles Rreze Drite | 85 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te Ri, me siperfaqe 85 m², ne katin e 2 me ashensor, jepet e mobiluar si ne foto, kondicioner. Apartamenti organizohet ne ambjent ndenje dhe ngrenie bashke, dy dhoma gjumi, tualet, ballkon dhe koridor shperndares.Apartamenti jepet me qera 400 euro ne muaj., 85 M2, Property ID : 42214440 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/09/2023
400,00 euro

SHITET APARTMENT- TE PLAZHI I SHENGJINIT

SHITET APARTMENT- TE PLAZHI I SHENGJINIT | 96 M2 | 75.000 Euro

SHITET APARTMENT~ 2+1~ 96M2~ KATI 3~ PALLAT I RI~ ME ASHENSOR~ NE PLAZHIN E SHENGJINIT~ CMIMI 75.000 EUROKONTAKTONI 0676722221 K800, 96 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e re

Botuar më 27/09/2023
75.000,00 euro

APARTAMENT ME QERA 1+1+GARAZH NE QENDER

Rruga e Barrikadave | 70 M2 | 400 Euro

Pallat i ri me ashensor.Pjeserisht i mobiluar.Jepet per cifte ose 2 vajza., 70 M2, kati 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/09/2023
400,00 euro/muaj

SHTEPI NE SHITJE - OKAZION!! TEK MEDRESEJA, NE PALLAT TE RI,

shitet | 53 M2 | 53.000 Euro

1+1, sip, 53 M2, kati 6, + verande 116m². kati fundit. Me certifikate pronesie. Çmimi verandes 500 E/m² ndersa çmimi apartamentit eshte

Botuar më 27/09/2023
1.000,00 euro/m²

DON BOSKO

tek Kompleksi Fiore Di Bosco | 110 M2 | 700 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2 , me siperfaqe 110 m2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi me krevat matrimonial , 1 dhome gjumi me 2 krevate teke, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhet ne katin e 7-te te pallatit te pajisur me ashensor dhe mireadministruar.Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.CMIMI : 700 Euro, 110 M2, kati 7, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 27/09/2023
700,00 euro/muaj

TEK BRRYLI

Rruga Arkitekt Kasemi perballe Restorant Triss | 110 M2 | 500 Euro

Jepet me qera kati i III-te i nje vile me hapsire 2+1+2, i mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe110 m2 dhe organizohet ne ambjent ndenje i cili eshte i vecuar nga ambienti i ngrenies,2 dhoma gjumi,1 ballkon dhe 2 tualete. Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare., 110 M2, kati 3, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, CMIMI : 500 Euro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 27/09/2023
500,00 euro/muaj

RRUGA ALI DEMI

tek Rossman Lala | 110 M2 | 550 Euro

Jepet me qera, vile II Kateshe me siptotale banimi 110m², eshte i mobiluar. Kati i I-re organizohet ne ambient ndenje e gatimi 1 tualet 1 depo si dhe nje korridor nderlidhes me dhomat e gjumit.Kati i II-te organizohet ne 1 dhome gjumi me krevat matrimonial,1 dhome gjumi e cila do te mobilohet sipas kerkes se klientit dhe 1 tualet.Gjithashtu ofron mundesi parkimi te pershtatshem per 4 automjete, 110 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare.CMIMI 550 €uro Agjensi Imobiliare

Botuar më 27/09/2023
550,00 euro/muaj
)