Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

QERA, APARTAMENT 2+1+2 ?? KRYQËZIMI "21-DHJETORI", TIRANË.

Pranë poliklinikes nr 9. | 110 M2 | 600 Euro

• I investuar• Sistem kondicionimi• Koridor shpërndarës - Apartamenti ndodhet në një zonë që ofron të gjitha facilitetet e nevojshme dhe e preferuar për banim., 110 M2, 2 ambjente, kati 8, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/09/2023
600,00 euro/muaj

UNIVERS CITY

afer QTU | 93.49 M2 | 80.000 Euro

Afer QTU-s, kompleksi Univers City, disponojme per shitje Apartament 2+1 me siperfaqe 93.49 m2, kati 7( jo i fundit) me ashensor, ne nje kompleks te ri modern ne ndertim (faze tulle). Apartamenti organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor ,ballkon. Orientimi Jug-perendim. Kompleksi Univers City eshte ideuar si nje qyteze brenda qytetit ku perfshihen shkollë dhe kopsht publik., 93.49 M2, 02 banjo

Botuar më 27/09/2023
80.000,00 euro

ASTIR TE BAR ARTISTI

PRANE RRUGES KRYESORE | 70 M2 | 40.000 Leke

JEPET ME QIRA 1+1, 70 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire, AGJENSI IMOBILIARE

Botuar më 27/09/2023
40.000 leke/muaj

ZYRË ME QIRA NË ZONËN E BLLOKUT / RRUGA ISMAIL QEMALI / AFËR VILËS 31 NË TIRANË (ID 4261549)

rruga Ismail Qemali | 130 M2 | 900 Euro

Zyre me qera ne pallat te ri ,me siperfaqe 130 m² ,bosh ,kati i 4 me ashensor ,2 tualete ballkon dhe orientimi me diell.Jepet me qera 900 euro i diskutueshem., 130 M2, Property ID : 4261549 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/09/2023
900,00 euro

JEPET APARTAMENT ME QERA-TEK VILAT GJERMANE

JEPET APARTAMENT ME QERA-TEK VILAT GJERMANE | 100 M2 | 500 Euro

JEPET APARTAMENT ME QERA~ 2+1~ 100m2~ KATI 3~ VILE PRIVATE~ TUALET~ ME BALLKON~ CMIMI 500€~ I MOBILUAR~ TEK VILAT GJERMANEKONTAKTONI 0676722221M300, 100 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 27/09/2023
500,00 euro

JEPET ME QERA APARTAMENT PER BANIM NE PALLAT I RI 1+1

Me vendndodhje https://maps.app.goo.gl/r8a8dEy9UfZag8397 | 65 M2 | 500 Euro

Zona: 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi WillsonSiperfaqe Neto: 65 m2Siperfaqe BRUTO: 70 m2Kati 7Ashensor: Po1 Dhome Gjumi1 Tualet Ajrimi Tualetit: AspiratorMobiluarKondicioner: PoParketProna nuk ka parking te perfshireBallkon: PoVerande: JoOrientimi: Jug-PerendimID PKB 10821 - € 500 ( Muaji i Pare + 1 Garanci), 65 M2, 2 ambjente, kati 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 27/09/2023
500,00 euro/muaj

SHITET APARTAMENT PER BANIM NE PALLAT I RI 2+1

zona: 6 Yzberisht / Misto MameMe vendndodhje https://maps.app.goo.gl/YxRHqZ1FqPvptZ6U8 | 89 M2 | 110.000 Euro

Siperfaqe Neto: 89 m2Siperfaqe BRUTO: 89 m2Kati 3Ashensor: Po2 Dhome Gjumi1 Tualet Ajrimi Tualetit: DritareMe hipotekeMobiluarKondicioner: JoPllakaProna nuk ka parking te perfshireBallkon: PoVerande: JoOrientimi: Jug-LindjeID PKB 11066 - € 110000, 89 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 27/09/2023
110.000,00 euro

SHITET AMBJENT KOMERCIAL PER BIZNES NE PALLAT I RI ID POL 3448

zona: 6 Yzberisht / Misto MameMe vendndodhje https://goo.gl/maps/vT7ZSRmvA2NSjQmVA | 52 M2 | 55.000 Euro

Siperfaqe Neto: 52 m2Siperfaqe BRUTO: 52 m2Kati 0Ashensor: Jo0 Dhome Gjumi1 Tualet Ajrimi Tualetit: AspiratorMe hipotekePamobiluarKondicioner: JoPllakaProna nuk ka parking te perfshireBallkon: JoVerande: JoOrientimi: VeriID POL 3448 - € 55000 ( ), 52 M2, kati 00, 01 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/09/2023
55.000,00 euro

APARTAMENT LUKSOZ ME QERA 2+1+2 TEK KODRA E DIELLIT

Kodra e Diellit | 115 M2 | 500 Euro

Lokacion fantastik ,ofrohen te gjitha facilitetet e nevojshme.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar lux,cdo gje e re, e investuar me parket,AC,sistem led,etj.. Hyrje me ndricim natyral.Preferohen klient serioz dhe familjar Apartamenti lirohet ne 17.09.2023, 115 M2, kati 4, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/09/2023
500,00 euro/muaj

GARSONIERE PER SHITJE NE FRESK RRUGA E THESARIT PRANE SPAR 2 NE TIRANE (ID 4101042)

Fresk, rruga e Thesarit prane Spar 2 | 35 M2 | 43.000 Euro

Shitet Garsoniere, pallat i Ri, kati i 4 banim ( pa ashensor ), siperfaqe 35 m² neto, me Hipoteke. Ndodhet ne nje zone te aksesueshme, shume prane rruges dhe stacionit te urbanit, mundesi parkimi poshte pallatit, pallati eshte i mirmbajtur dhe ne gjendje shume te mire.Shitet me cmimin 43000 euro., 35 M2, Property ID : 4101042 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/09/2023
43.000,00 euro
)