Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITET APARTAMENT PER BANIM NE PALLAT I RI 2+1 ID PIV 11133

Me vendndodhje https://maps.app.goo.gl/BbMnTgtZLwpPf2o27 | 115.6 M2 | 170.000 Euro

Zona: Kinostudio / PorcelanSiperfaqe Neto: 103.7 m2Siperfaqe BRUTO: 115.6 m2Kati 1Ashensor: Po2 Dhome Gjumi2 Tualet Ajrimi Tualetit: AspiratorMe hipotekeMobiluarKondicioner: PoParketProna nuk ka parking te perfshireBallkon: PoVerande: PoOrientimi: Jug-LindjeID PIV 11133 - € 170000, 115.6 M2, kati 01, 02 banjo, 02 dhoma gjumi, 01 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 21/09/2023
170.000,00 euro

TEK BULEVARDI GJERGJ FISHTA SHITET APARTAMENT 2+1 , 128,000 €URO

pas Ish Ekspozites Shqiperia sot prane Grepit te Arte | 72 M2 | 128.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe neto 72m2. Organizohet ne ambjent ndenje e ngrenie, nje korridor nderlidhes me 2 dhomat e gjumit, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 4-et te nje pallati ekzistues . Zona eshte e preferueshme per banim dhe investim.Siperfaqe neto: 72 m² Apartamenti ndodhet ne katin e 4-et. Disponon çertifikate pronesie. Orientimi Lindje-Perendim, 72 M2, kati 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 21/09/2023
128.000,00 euro

JEPET SHTEPI PRIVATE 2+1 ME QERA SAUK I VJETER

Jepet shtepi private 2+1 me qera Sauk i Vjeter | 90 M2 | 35.000 Leke

Jepet shtepi private 2+1 me qera Sauk i Vjeter, 90 m2 kati 1, e mobiluar si ta preferoje klienti.VR002, 90 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 21/09/2023
35.000 leke/muaj

SKEL, VLORE

Skel, Vlore | 86 M2 | 140.000 Euro

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 86 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, sallon+kuzhine+dhome ngrenie, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati me ashensor. Ka mobilje moderne dhe bashkëkohore. Ka dokumentacion te rregullt hipotekor.Cmimi i shitjes 140000 euro., 86 M2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 21/09/2023
140.000,00 euro

RR.BUTRINTI, SARANDE

Rr.Butrinti, Sarande | 74 M2 | 125.000 Euro

Apartament per shitje ne Rr.Butrinti, SarandeApartament per shitje ne Rr.Butrinti, Sarande. Apartamenti ka siperfaqe 74 m2 dhe tipologji 1+1 + ballkon. Ndodhet ne katin e dyte me pamje nga deti, linja e pare, rruga kryesore. Eshte pallat i ri me ashensor. Ndodhet ne nje zone te preferuar banimi dhe jo vetem. Ka certifikata pronesie. Shitet 125000 Euro., 74 M2, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 21/09/2023
125.000,00 euro

UJI I FTOHTE VLORE OSE "SHKOLLA TREGTARE"

Uji i Ftohte Vlore ose "Shkolla Tregtare" | 118 M2 | 106.200 Euro

Shitet apartament me pamje nga deti Uji i Ftohte, Vlore ose "Shkolla Tregtare".Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 118 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon, kuzhine dhe ambjent ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon me pamje nga deti. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te mireadministruar pa ashensorCmimi i shitjes 900 euro/m2, 118 M2, kati 6, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e re

Botuar më 21/09/2023
900,00 euro/m²

RRUGA BARDHYL SHITET APARTAMENT 1+1, 75,000 €URO

prane Farmacise nr 10 , | 50 M2 | 75.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe totale prej 50 m² dhe organizohet ne ambient ngrenie e ndenje, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet dhe 1 ballkon . Ndodhet ne katin e 4-et te nje pallati pa ashensor . Zona eshte e preferueshme per banim dhe investim Siperfaqe totale: 50 m² Kati i 4-et (pa ashensor ).Disponon çertifikate pronesie Çmimi: 75,000 Euro, 50 M2, kati 4, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 01 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi: 75,000 Euro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 21/09/2023
75.000,00 euro

LUNGOMARE, VLORE, PRANE BETROFIT (SHTEPIA E FEMIJEVE)

Lungomare, Vlore, prane Betrofit (shtepia e femijeve) | 110 M2 | 130.000 Euro

Apartament per shitje ne Lungomare, Vlore, prane Betrofit (shtepia e femijeve). Apartamenti ndodhet ne nje zone te preferuar dhe te kerkuar, prane faciliteteve te ndryshme dhe te shumta qe ofron zona.Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 110m2. Hapesira e brendshme e apartamentit eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, ambjent ndenje-kuzhine-ngrenie, 2 tualete dhe 2 ballkone., 110 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 21/09/2023
130.000,00 euro

SHTEPI ME QERA - RR. 5 MAJI

ne krah te qendres Concord | 70 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 70 M2, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 21/09/2023
35.000 leke/muaj

JEPET ME QERA APARTAMENT PER BANIM NE PALLAT I RI 3+1 ID PIV 11132

Me vendndodhje https://maps.app.goo.gl/anii4zUgUonTC7Cs8 | 100 M2 | 750 Euro

Zona: BllokuSiperfaqe Neto: 100 m2Siperfaqe BRUTO: 100 m2Kati 9Ashensor: Po3 Dhome Gjumi1 Tualet Ajrimi Tualetit: AspiratorMobiluarKondicioner: PoPllakaProna nuk ka parking te perfshireBallkon: PoVerande: PoOrientimi: Jug-LindjeID PIV 11132 - € 750 ( Muaji i Pare + 1 Garanci), 100 M2, kati 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 03 dhoma gjumi, 01 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 21/09/2023
750,00 euro/muaj
)