Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITET APARTAMENT PER BANIM NE PALLAT I RI 2+1

zona: 9 Stacioni Trenit / Zogu i ZiMe vendndodhje https://maps.app.goo.gl/ZofKf9JT7j1K82hT6 | 115.000 M2 | 115.000 Euro

Siperfaqe Neto: 80 m2Siperfaqe BRUTO: 80 m2Kati 2Ashensor: Jo2 Dhome Gjumi1 Tualet Ajrimi Tualetit: DritareMe hipotekePamobiluarKondicioner: PoParketProna nuk ka parking te perfshireBallkon: PoVerande: JoOrientimi: LindjeID PKBPOL 11016 - € 115000, 115.000 M2, kati 2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 27/09/2023
115.000,00 euro

SHITET APARTAMENT TEK RR.STAVRI THEMELI 2+1+VERANDE

Rruga e Kavajes ,pas Qendres Globe | 86 M2 | 155.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne ndertim te viteve te fundit dhe eshte i sapo investuar. Ndodhet ne katin e 2-te te pallatit te pajisur me ashensor dhe mireadministruar dhe ka siperfaqe totale 86 m2. Apartamenti organizohet nga ambient ndenje e ngrenie, 2 dhoma gjumi, nje tualet dhe verande me siperfaqe 63 m2 . Orientimi : Jug-Perendim Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ( Me ashensor), 86 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, verande, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/09/2023
155.000,00 euro

AMBJENT PER ZYRA ME QERA TEK DELIJORGJI PRANE HOTEL HILTON (ID 4261941)

Delijorgji, prane Hotel Hilton | 200 M2 | 2.700 Euro

Jepet ambjent per zyra me qera, siperfaqja 200 m², pallat i ri, ashensor, kat i 2, i mire investuar, punime cilesore, jepet i mobiluar. Organizohet ne 5 ambjente te bollshme, 2 tualete, 2 ballkone,i shtruar me parket, kondicioner, drite natyrale, i pershtatshem per zyra, klinika etj. Ambjenti ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe te aksesueshme .Cmimi 2700 euro neto., 200 M2, Property ID : 4261941 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/09/2023
2.700,00 euro

APARTAMENT ME QERA 1+1+GARAZH NE QENDER

Rruga e Barrikadave | 70 M2 | 400 Euro

Pallat i ri me ashensor.Pjeserisht i mobiluar.Jepet per cifte ose 2 vajza., 70 M2, kati 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/09/2023
400,00 euro/muaj

RR. 3 VLLEZRIT KONDI

300m nga Fakulteti Ekonomik | 30 M2 | 280 Euro

JEPET ME QIRA GASONIERE , Tirana, Albania, 30 M2, 2 ambjente, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 27/09/2023
280,00 euro/muaj

SHTEPI ME QERA - BULEVARDI RI,

tek stacioni trenit | 70 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 3, i mobiluar, e peshtatshme per 3-4 vajza

Botuar më 27/09/2023
40.000 leke

SHITET APARTAMENT PER BANIM NE PALLAT I RI 2+1 ID PKB 10935

zona: 6 Astir / Unaza e re / Teodor KekoMe vendndodhje https://maps.app.goo.gl/moxGupy8tUxcTKUz8 | 114 M2 | 118.000 Euro

Siperfaqe Neto: 114 m2Siperfaqe BRUTO: 125 m2Kati 7Ashensor: Po2 Dhome Gjumi1 Tualet Ajrimi Tualetit: AspiratorMe hipotekePjeserisht mobiluarKondicioner: JoPllakaProna nuk ka parking te perfshireBallkon: PoVerande: JoOrientimi: Jug-Lindje, PerendimID PKB 10935 - € 118000 ( ), 114 M2, kati 07, 01 banjo, 02 dhoma gjumi, 01 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/09/2023
118.000,00 euro

RRUGA DIBRES

prane Fakultetit te Mjeksise | 102 M2 | 500 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 102 ??², ndodhet ne katin e 4-et banim te nje pallati te pajisur me ashensor .Apartamenti eshte i pershtatshem per 4 persona dhe organizohet ne ambjent ndenje e ngrenie, korridor nderlidhes ,1 dhome gjumi me krevat matrimonial,1 dhome gjumi me 2 krevate teke , 1 tualet dhe 1 ballkon.Eshte I mobiluar ., 102 M2, kati 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, CMIMI : 500 Euro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 27/09/2023
500,00 euro/muaj

RRUGA ELBASANIT

prane Pallatit te Brigadave | 90 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 ,me siperfaqe 90 ??2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 2 dhoma gjumi 1 tualet dhe 1 ballkon .Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te pajisur me ashensor .Kusht: 1 qera paradhenie dhe 550 Euro garanci per kontrate 1 vjeçare. CMIMI : 400 Euro, 90 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, CMIMI : 400 Euro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 27/09/2023
400,00 euro/muaj

APARTAMENT 2+1 , RRUGA FORTUZI – HOTEL COMFORT (ZY4020667)

Apartament 2+1 , Rruga Fortuzi – Hotel Comfort (Zy4020667) | 130 M2 | 700 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 ,pozicionuar ne Rrugen Fortuzi, pranë Hotel “Comfort”, me sipërfaqje totale 130m², organizohet ne koridor shperndares, salloni i ndenjes, kendi i gatimit me vete, 2 dhoma hjumi dhe 2 tualete me dritare. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit te nje ndertese ekzistuese. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi., 130 M2, 5 ambjente, kati 2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, https://isea.al/property/zyre-rruga-fortuzi-hotel-comfort-zy4020667/

Botuar më 27/09/2023
700,00 euro/muaj
)