Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA E ELBASANIT, RRUGA E ELBASANIT, TIRANË, SHQIPËRI

Rruga e Elbasanit, Rruga e Elbasanit, Tiranë, Shqipëri | 125 M2 | 700 Euro

Vendndodhja e apartamentit në një zonë elitare, afërsia me transportin publik dhe aksesi i menjëhershëm në rrugët kryesore të kryeqytetit e bën këtë apartament ideal për të jetuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri , me ashensor.Apartamenti eshte i organizuar ne korridorin i cilin ben shperndarjen ne ambjentin e ndenjes se bashku me kuzhinen,2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe dy, 125 M2, kati 5, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, Roland Kulla, Agjent Imobiliar

Botuar më 04/12/2023
700,00 euro

JEPET SHTEPI NE QERA , BANIM NE PALLAT EGZISTUES 1+1

zona: Myslym Shyri / Drejtoria PoliciseMe vendndodhje https://maps.app.goo.gl/kk65U8YH1hbwiToQ9 | 60 M2 | 400 Euro

Siperfaqe Neto: 60 m2Siperfaqe BRUTO: 60 m2Kati 5Nuk ka Ashensor1 Dhome Gjumi1 Tualet Tualet me DritareMobiluarKa kondicionerPllakaProna nuk ka parking te perfshireKa ballkonNuk ka verandOrientimi: Veri-LindjeID PLM 11347 - € 400 ( Muaji i Pare + 1 Garanci), 60 M2, 1 banjo

Botuar më 04/12/2023
400,00 euro

JEPET SHTEPI NE QERA , BANIM NE PALLAT EGZISTUES 1+1

zona: Myslym Shyri / Drejtoria PoliciseMe vendndodhje https://maps.app.goo.gl/kk65U8YH1hbwiToQ9 | 60 M2 | 400 Euro

Siperfaqe Neto: 60 m2Siperfaqe BRUTO: 60 m2Kati 5Nuk ka Ashensor1 Dhome Gjumi1 Tualet Tualet me DritareMobiluarKa kondicionerPllakaProna nuk ka parking te perfshireKa ballkonNuk ka verandOrientimi: Veri-LindjeID PLM 1134 € 400 ( Muaji i Pare + 1 Garanci), 60 M2, 1 banjo

Botuar më 04/12/2023
400,00 euro

RRUGA EDUARD MANO, KOPSHTI ZOOLOGJIK, TIRANË, SHQIPËRI

TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK | 115 M2 | 750 Euro

Ofrojme apartament per qira tek Kopshti Zoologjik, rruga Eduart Mano. Apartamenti organizohet ne ambient ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete (njeri prej tyre me dritare), 2 ballkone. Siperfaqe totale: 115 m2.Ndodhet ne katin e 3, ne nje pallat te ri te mireadministruar, me ashensor. Orientim jug-perendim. Post parkimi i perfshire ne cmim., 115 M2, kati 3, 2 banjo, 1 ballkon, i mobiluar, Roland Kulla, Konsulent Imobiliar

Botuar më 04/12/2023
750,00 euro

MYSLYM SHYRI - SHALLVARET, TIRANË, SHQIPËRI

Myslym Shyri - Shallvaret, Tiranë, Shqipëri | 400 M2 | 4.000 Euro

Jepet ambient komercial per qira tek shallvaret. Ambienti ndodhet ne katin 0 dhe ka hyrje te dedikuar.Eshte i ndare ne 5 ambiente te vogla dhe 4 tualete gjithashtu ekziston mundesia per tu organizuar ne open space. Siperfaqja 400m2 bruto.Ambienti eshte i pershtatshem per disa lloje biznesesh si psh: zyra marketingu , laborator ,klinike etj.Cmimi : 4000 euro (neto), 400 M2, 4 banjo, i mobiluar, Roland Kulla, Konsulent Imobiliar

Botuar më 04/12/2023
4.000,00 euro

JEPET SHTEPI NE QERA , BANIM NE PALLAT EGZISTUES 1+1

zona: Myslym Shyri / Drejtoria PoliciseMe vendndodhje https://maps.app.goo.gl/kk65U8YH1hbwiToQ9 | 60 M2 | 400 Euro

Siperfaqe Neto: 60 m2Siperfaqe BRUTO: 60 m2Kati 5Nuk ka Ashensor1 Dhome Gjumi1 Tualet Tualet me DritareMobiluarKa kondicionerPllakaProna nuk ka parking te perfshireKa ballkonNuk ka verandOrientimi: Veri-LindjeID PLM 11347 - € 400 ( Muaji i Pare + 1 Garanci), 60 M2, 1 banjo

Botuar më 04/12/2023
400,00 euro

KOMUNA E PARISIT, TIRANË, SHQIPËRI

Komuna e Parisit | 90 M2 | 155.000 Euro

Ofrojme apartament 2+1 per shitje ne Komunen e Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e 9, pallat i ri, i mireadministruar. Organizohet ne sallon ndenje & kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, dhe verande. Apartamenti eshte investuar se fundmi me parket, dhe pajisje elektroshtepiake cilesore., 90 M2, kati 9, 1 banjo, verande, i mobiluar, Roland Kulla, Konsulent Imobiliar

Botuar më 04/12/2023
155.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Prane qendres | 68 M2 | 700 Euro

Ofrojme apartament 1+1 per qira tek Rruga e Kavajes, ideal dhe i pershtatshem per zyra. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, i viteve te fundit, i mireadministruar, fasade e ventiluar dhe cilesi te larte ndertimi. Eshte rinovuar se fundmi, dhe sipas deshires se klientit mund te behen punime te tjera. Ndodhet ne katin e 2., 68 M2, kati 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, gjendja: e re, Roland Kulla, Konsulent Imobiliar

Botuar më 04/12/2023
700,00 euro

RRUGA JORDAN MISJA, NE KOMPLEKS BANIMI E SHERBIMESH, SHITET APARTAMENT 3+1+2+BALLKON, 188,000 EURO

Tek Bulevardi i Ri | 125.5 M2 | 188.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe totale 125.5 m², ku 108.2 m² jane siperfaqe banimi te organizuara korridor shperndares me ambientin e gatimit e ngrenies, ambient ndenje me dalje ne ballkon, nje tualet qendror, 1 dhome gjumi me krevat matrimonial me tualet individual dhe 2 dhoma gjumi me krevate teke.Godina eshte ne proces ndertimi: faza tulle, ku cdo punim eshte i cilesise se larte.Perfundon ne 2024, 125.5 M2, kati 6, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Kati i 6-te banimOrientimi: Jug-PerendimÇmimi: 188,000 €uroKusht:40% kur lidh kontraten30% mbas 4-muajsh25% mbas 8 muajsh,5% kur mer celesat e apartamentit.Agjensi Imobiliare

Botuar më 04/12/2023
188.000,00 euro

SHITEN APARTAMENT 2+1 NË NJË NGA ZONAT MË TË KËRKUARA TË TIRANËS,SHALLVARET PËRBALL TAIWANIT.

•Apartamenti ka një siperfaqe 85 m2 të cilat organizohen në ambjentin e ngrënies-kuzhina-2 dhoma gjumi-tualet dhe koridorri.•Pallat ekzistues shumë i mirmbajtur ,shakalla e re | 85 M2 | 195.000 Euro

85 M2, kati 2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 04/12/2023
195.000,00 euro
)