Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

AMBIENT KOMERCIAL, ISH EKSPOZITA (DY4030406)

Ambient Komercial, Ish Ekspozita (Dy4030406) | 200 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera Ambjent Komercial, ne zonen e Ish Ekspozites, me sipërfaqe totale 200m², kati përdhe i një vile, e mobiluar për lokal, e shtruar me pllaka, 2 tualete.E pershatshem per zyre, klinike dentare etj., 200 M2, bosh, https://isea.al/property/lokal-ish-ekspozita-dy4030406/

Botuar më 27/09/2023
2.000,00 euro/muaj

TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!

ID: Billion2744 | 105 M2 | 123.000 Euro

Ofrojme per shitje apartament 2+1 tek Ish Fusha e Aviacionit. Objekti është i një standardi bashkëkohor, i cili i përgjigjet kushteve dhe kërkesave të klientëve.Vendndodhja e apartamentit është shumë e preferuar për banim, për shkak të afërsisë me një rrjet të mirë institucionesh shtetërore, arsimore dhe biznesesh private; afërsia me transportin publik dhe aksesi i menjëhershëm në rrugët kryesore, 105 M2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Pallati sapo ka perfunduar. Ka nje planimetri te rregullt dhe orientim te favorshem . Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni! +355692033500!

Botuar më 27/09/2023
123.000,00 euro

TEK RRUGA E KOSOVAREVE, APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA!

ID: Billion2757 | 100 M2 | 1.500 Euro

Tek Rruga e Kosovareve, jepet apartament 2+1+2 me qira. Nje nga zonat me te preferuara per banim per shkak te te gjitha fasiliteteve qe ofron por edhe afersise me Liqenin Artificial, ne nje nga pallatet me te reja ofrojme apartament modern te sapomobiluar dhe te banuar me pare ofrohet apartament me qira. Arredimi eshte bere me arkitekt sic duket ne foto., 100 M2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Apartamenti disponon edhe nje post parkimi, internet te perfshire dhe pastrimin e perfshire 4 here ne jave. Per me shume informacion kontaktoni ne +355692033500!

Botuar më 27/09/2023
1.500,00 euro/muaj

RRUGA E KAVAJËS

Rruga e kavajes - Rruga e Kavajës, Shqipëri | 95 M2 | 750 Euro

Apartament 2+1+2 per qira tek rruga e Kavajes ,te Globe, i sapo mobiluar .Apartamenti organizohet nga nje koridor qe ben shoendarjen ne 2 dhomat e gjumit , 1 tualete edhe nje soxhorno te bollshme me dalje ne verand . Orientimi Perendim .Zona ku ndodhet apartamenti ofron shume facilitet si farmaci , market ,shkolla si dhe akses te menjehershem me rrugen kryesore, 95 M2, 5 ambjente, kati 8, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: e re, AGJENSI IMOBILIARE

Botuar më 27/09/2023
750,00 euro/muaj

LIQENI I THATE

kompleksi FZ | 135 M2 | 700 Euro

Apartament Me Qera 2+1, Tek Liqeni I Thate, (ID B220538), Tirane.Tek Liqeni i Thate, tek kompleksi FZ, jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 135 m2, 1 tualet, ballkon, kati i 2, pallat i ri, me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkekohore. G.QTarife sherbimi agjencie gjysme qeraje. Kerkohet muaji i pare, muaji i fundit dhe nje muaj garanci.Jepet me qera 700 euro/muaj., 135 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 27/09/2023
700,00 euro/muaj

ISH FUSHA E AVIACIONIT

Tek Pedonalia | 50 M2 | 79.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, Me HIPOTEKE dhe planimetri te rregullt. Pallati i ri me ashensor. Siperfaqe 50 m2. Apartamenti eshte i organizuar nga salloni me ambientin e gatimit, dhome gjumi, tualeti me dritare, dhe nje ballkon. WWW.EVEREST.COM.AL, 50 M2, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/09/2023
79.000,00 euro

JEPET ME QERA KATI DYTE I NJE VILE PRIVATE NE ALI DEM PRANE TREGUT TE RI ELEKTRIK ID(4251267)

Ali Dem, prane tregut te ri Elektrik | 100 M2 | 550 Euro

Jepet me qera kati i dyte i nje vile private.Organizohet ne: Ambient ndenje dhe guzhine, tre dhoma gjumi, koridor shperndares, dy tualete dhe ballkon.Cmimi: 550 euro (i diskutueshem), 100 M2, Property ID : 4251267 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/09/2023
550,00 euro

TEK 21-DHJETORI

Perball Policise Bashkiake | 43 M2 | 82.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, Me HIPOTEKE. Pallati egzistues. Siperfaqe 43 m2. Apartamenti eshte i organizuar nga salloni me ambientin e gatimit, dhome gjumi, tualeti me dritare, korridori qe ben shperndarejen e ambjenteve. Apartamenti eshte totalisht I restauruar si dyer dhe dritare, parket, etj… WWW.EVEREST.COM.AL, 43 M2

Botuar më 27/09/2023
82.000,00 euro

JEPET ME QERA 2+1+2+ BLLK

Kodra e Diellit | 100 M2 | 500 Euro

100 M2, kati 3, 2 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/09/2023
500,00 euro

UNAZA E RE

Afer Bar Artisti | 70 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera Apartament 1+1. Pallat i ri me ashensor, siperfaqe 70 m2. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore, tualet me dritare, kondicioner, ballkon. WWW.EVEREST.COM.AL, 70 M2, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/09/2023
40.000 leke
)