Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

VILE 3 KATESHE NE SHITJE NE YZBERISHT, PRANE SHKOLLES “MYSLYM KETA” NE TIRANE (ID 4141034)

Yzberisht, prane Shkolles “Myslym Keta” | 346 M2 | 300.000 Euro

Shitet Vile 3-kateshe, siperfaqe 360 m² truall dhe 346 m² me Hipoteke, 4 tualete, verande, koridor qe lidhe gjithe dhomat, orientimi me diell. Kati i pare me siperfaqe 129,7 m² organizohet soxhorno, 2 dhoma gjumi,koridor qe lidh te gjitha dhomat, tualet, verande. Kati i dyte me siperfaqe 153 m² organizohet ne soxhorno, kuzhine, tualet, koridor, dhome gjumi, verande... e pershtatshme per Hotel, 346 M2, Property ID : 4141034 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/09/2023
300.000,00 euro

KAPANON I RI ME QERA NE VAQARR PRANE “KESHTJELLES KONTI” NE TIRANE (4281186)

Ne Vaqarr, prane “Keshtjelles Konti” | 1.000 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qera Kapanon i Ri i sapo perfunduar, bosh, siperfaqe 950 m² ndertimi 3 katesh dhe 1000 m² truall, kati 2 me ashensor, ashensor industrial, orientim me diell. Bodrumi me siperfaqe 175 m² eshte open space. Ambjenti Zyrave eshte me siperfaqe 170 m² dhe kati i dyte 200 m². Kapanoni ka nje siperfaqe 400 m² dhe nje lartesi 9m, 1.000 M2, Property ID : 4281186

Botuar më 27/09/2023
4.000,00 euro

JEPET ZYRE ME QERA- TE STACIONI TRENIT

JEPET ZYRE ME QERA- TE STACIONI TRENIT | 100 M2 | 40.000 Leke

JEPET ZYRE ME QERA~ 2+1+BLK~ 100M2~ KATI I 4~ ME ASHENSOR~ BOSH~ TEK STACIONI I TRENIT~ ÇMIMI 40.000 LEKEKONTAKTONI 0676722221V400, 100 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 27/09/2023
40.000 leke

RRUGA FILIP JANO , TEK SHITET APARTAMENT 2+1+2, 160,000 €URO

Rruga Filip Jano | 96 M2 | 160.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te teknik i pallatit, ndertim qe perfundon ne Nentor 2023, ku cdo punim eshte i nje cilesie dhe standarti te larte teknologjik. Organizohet ne ambient ndenje, ngrenie e gatimi, korridor shperndares ne 2 dhomat e gjumit, 2 ballkone dhe 2 tualete.Siperfaqe bruto : 111 m² Siperfaqe neto : 96 m Siperfaqe te perbashketa : 15 m² Orientimi : Jug-Lindje, 96 M2, kati 3, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Ne proces certifikimi Ç????????: 160,000 €uro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 27/09/2023
160.000,00 euro

ASTIR ,RRUGA SOKRAT MIHO SHITET APARTAMENT 2+1+2, ME ÇMIMIN 104,700€URO

prane Pallateve te Fratarit | 104.7 M2 | 104.700 Euro

Apartamenti ka siperfaqe totale 104.7 m² ku 93.1m2 jane siperfaqe banimi e organizuar ne ambient ngrenie e ndenje , 2 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe 2 tualete. Siperfaqe totale : 104.7 m²Siperfaqe neto : 93.1 m² Orientimi : Lindje –Veri –Perendim Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te pallatit( me ashensor) . Eshte i pajisur me çertifikate pronesie. Çmimi: 104,700 €uro, 104.7 M2, kati 6, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, bosh, gjendja: shume e mire, Çmimi: 104,700 €uro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 27/09/2023
104.700,00 euro

VILË, KOMUNA E PARISIT – RRUGA “BILAL GOLEMI” (VI406067)

Vilë, Komuna e Parisit – Rruga “Bilal Golemi” (Vi406067) | 200 M2 | 1.800 Euro

Jepet me qera Vilë, në zonen e Komunës së Parisit, Rruga “Bilal Golemi”. Vila është me 2 kate dhe ka sipërfaqja totale ndërtimi 200m². Kati përdhe është me sipërfaqja totale 100m², organizohet në holl dhe 2 ambiente të ndara, tualet. Kati i dytë është me sipërfaqja totale 88m², organizohet në holl dhe 2 ambiente të ndara, tualet. Si dhe tarracë 100m². Vila ka oborr., 200 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, bosh, gjendja: e re, https://isea.al/property/vile-komune-parisi-rruga-bilal-golemi-vi406067/

Botuar më 27/09/2023
1.800,00 euro/muaj

JEPET ME QERA APARTAMENT PER BANIM NE VILE 2+1

Vile: 3 Kateshezona: 6 Astir / Unaza e re / Teodor KekoMe vendndodhje https://goo.gl/maps/fiVM1oJWuTwtNCKY6 | 80 M2 | 420 Euro

Siperfaqe Neto: 80 m2Siperfaqe BRUTO: 80 m2Kati 2Ashensor: Jo2 Dhome Gjumi1 Tualet Ajrimi Tualetit: DritareMobiluarKondicioner: JoPllakaProna nuk ka parking te perfshireBallkon: PoVerande: JoOrientimi: VeriID PLM 11083 - € 420 ( Muaji i Pare + 1 Garanci), 80 M2, kati 2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 27/09/2023
420,00 euro/muaj

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE KODRA E DIELLIT 1

Kodra e Diellit 1 | 90 M2 | 130.000 Euro

Ofroj per shitje apartametin me tipologji 2+1 , ne katin e 2, ne nje ndertim te ri.Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe nje tualet.Disponon dokumenta te rregullta pronesie!Per me shume informacion me kontaktoni!, 90 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/09/2023
130.000,00 euro

SHITET APARTAMENT-PERBALL HOTEL HILLTON TE RRUGA IRFAN TOMINI

SHITET APARTAMENT-PERBALL HOTEL HILLTON TE RRUGA IRFAN TOMINI | 65 M2 | 79.000 Euro

SHITET APARTAMENT~1+1~SIPERFAQE 65 M2~KATI 5~PALLAT EGZISTUES~NJE TUALET~ME PAMJE NGA KOMPLEKSI DELIJORGJI~ ORIENTIM JUG~ RRUGA IRFAN TOMINI , PRAN KARBURANTIT~CMIMI 79.000 EUROKONTAKTONI 0676722221R400, 65 M2, kati 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 27/09/2023
79.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK 21 DHJETORI

21 dhjetori, rruga Muhamed Gjollesha | 63 M2 | 118.000 Euro

Ofrojme per shitje apartament 2+1 tek 21 Dhjetori, ne rrugen Muhamet Gjollesha. Apartamenti ka nje siperfaqe 63.1 m2, me kubature te rregullt. Ndodhet ne nje zone te frekuentuar dhe lehte e aksesueshme, gjithashtu me te gjitha fasilitet e nevojshme. Apartamenti eshte investuar dhe rikonstruktuar se fundmi., 63 M2, kati 1, 1 banjo, bosh

Botuar më 27/09/2023
118.000,00 euro
)