Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NE BULEVARDIN "DESHMORET E KOMBIT"

TE KULLAT BINJAKE | 110 M2 | 16 Euro

Jepen me qira zyra cilesore . sip., 110 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 11/10/2019
16,00 euro/m²

PRANE FAKULTETIT JURIDIK

Rruga "Perlat Rexhepi" | 200 M2 | 1.600 Euro

Jepet me qira ambient ne katin perdhe. Nuk eshte ne buze rruge kryesore, por pak e futur. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme., 200 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 11/10/2019
1.600,00 euro/muaj

TEK BRRYLI

Prane Tirana Bank | 45 M2 | 270 Euro

Ambjent per zyre, 45 M2, kati 1 mbi dyqane.Pallat i ri punime shume cilesore.Ambjenti eshte i arreduar per zyra.Me tualet brenda.

Botuar më 11/10/2019
270,00 euro/muaj

RR. "LIDHJA PRIZRENIT",

prane Karlzbergut | 80 M2 | 350 Euro

Jepet me qera zyre, 80 M2, kati 5, ashensor

Botuar më 11/10/2019
350,00 euro

RR. "MYSLYM SHYRI",

ne hyrje te tregut Çam, pallati i Alba Market | 100 M2 | 500 Euro

Jepet me qera per zyra 2+1, 100 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, 1 ballkon, pamje nga Jugu-Pendimi, sistem ngrohje-ftohje te instaluar, ndertim i suguruar bashkohor, kondicioner ne cdo dhome. Hyrje e ngrohje dhe me drite.

Botuar më 10/10/2019
500,00 euro

SHESHI WILLSON, RR. “ABDYL FRASHERI”,

ne rruge kryesore | 35 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera zyre, 35 M2, kati 2, e rregulluar, ambient i ri komod, me tualet. Çmimi neto

Botuar më 10/10/2019
25.000 leke

RR. SALI BUTKA

prane UET-se | 25 M2 | 300 Euro

Jepet me qera zyre, 25 M2, ne cmim eshte i perfshire, uje drita dhe interneti (Preferohen Ekspert Kontabel)

Botuar më 10/10/2019
300,00 euro
)