Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

AMBJENTE ME QERA - NGJITUR ME SHKOLLEN DHORA LEKA

ish fusha aviacionit Laprak | 30 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ambient per fast food, 30 M2, Cmimi

Botuar më 15/06/2023
300,00 euro

ZYRE ME QERA - ISH PARKU I AUTOBUZAVE

prane bar Beku, | 47 M2 | 350 Euro

Jepet me qera ambjent me sip., 47 M2, bosh, E pershtatshme per zyre me cmim 350 euro dhe per banim me cmim 250 euro

Botuar më 13/06/2023
350,00 euro

ZYRA ME QERA - GLOBE

Perball Delijorgjit | 153 M2 | 700 Euro

Ambjent i pershtshem per zyra dhe biznese te tjera ne fushen e sherbimeve ne nje pallat te mireadministruar qe pozicionohet ne katin e pare banim dhe me orientim totalisht mbi rrugen e Kavajes., 153 M2, kati 3, 2 banjo

Botuar më 12/06/2023
700,00 euro

ZYRA ME QERA - RRUGA DAFINAVE, ISH FUSHA E AVIACIONIT

Ish Fusha e aviacionit. | 85 M2 | 400 Euro

Pallati eshte ne perfundim te punimeve dhe siperfaqja eshte ideuar me projekt per Klinike Dentare ose Zyre, 85 M2, kati 1, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, 2 ballkone, vendparkim, oborr, bosh, gjendja: e re, Jepet me kontrate afate gjate

Botuar më 09/06/2023
400,00 euro/muaj

ZYRA ME QERA - RRUGA ISRUF VRIONI

tek shtepia e ofertave | 110 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera per zyra per biznese te ndryshme, e ndare ne 3 ambjente, 110 M2, vendparkim

Botuar më 09/06/2023
1.000,00 euro/muaj

ZYRA ME QERA - BLV. "ZOG I",

prane Maternitetit | 130 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera zyre, 130 M2, 1 banjo, ambient i rregulluar.

Botuar më 09/06/2023
1.000,00 euro

ZYRA ME QERA - PALLATET E SHALLVAREVE

prane Qendra e Kurseve te gjuheve te huaja Oxford.Ambjenti | 25 M2 | 25.000 Leke

Japim me qera ambjent per zyre tek pallatet e shallvareve, prane Qendra e Kurseve te gjuheve te huaja Oxford.Ambjenti eshte ne gjendje te mire i pajisur me tualet., 25 M2, totali i kateve 3, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/06/2023
25.000 leke/muaj

PAZARI I RI, RRUGA QEMAL STAFA, PERBALLE QENDRES LINCOLN, TIRANE

pazari i ri | 60 M2 | 500 Euro

Jepet me qera per ambient zyre, 60 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/06/2023
500,00 euro/muaj

AMBJENTE ME QERA - RRUGA ABDYL FRASHERI - BLLOK

Bllok | 30 M2 | 300 Euro

Ambjeti i rinovuar dhe i pershatshem si zyre inxhinierike, juridike, ekonomike, konsulence, programimi, gazetari, etj.Per me shume informacion telefononi. Nuk ka kosto agjencie. Nuk bashkepunoj me agjenci., 30 M2, 2 ambjente, kati 4, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 1 ballkon, verande, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 03/06/2023
300,00 euro/muaj

ZYRA ME QERA - BLV. "ZOG I",

prane Maternitetit | 130 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera zyre, 130 M2, 1 banjo, ambient i rregulluar.

Botuar më 31/05/2023
1.000,00 euro
)