Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

STADIUMI AIR ALBANIA

Rruga Dervish Hima | 100 M2 | 600 Euro

Rruga Dervish Hima, stadiumi Air Albania, jepet me qira Zyre, me siperfaqe 100 m2, kati i 3 me ashensor. Zyra eshte e ndare ne 3 ambiente, 1 tualet dhe ballkon.Zyra eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme.Ne cmim perfshihet dhe garazhiJepet me qira 600 Euro ne muaj, 100 M2, 1 banjo

Botuar më 02/03/2021
600,00 euro

RRUGA FROSINA PLAKU

afer shkolles Naim Frasheri | 100 M2 | 40.000 Leke

Rruga Frosina Plaku, prane Shkolles Naim Frasheri, jepet me qera Zyre, siperfaqe 100 m2, kati 1 banim, pallat i ri me ashensor, zyra eshte e organizuar nga 3 ambiente, tualet, ballkon, bosh me k/bufe. E pershtatshme per zyre marketingu, inxhinierike, studio etj, 100 M2, 1 banjo

Botuar më 02/03/2021
40.000 leke

RRUGA ELBASANIT

prane Stadiumit Air Albania | 98 M2 | 630 Euro

Rruga Elbasanit, prane Arenes Kombetare, jepet Zyre 2+1 me qera, totalisht e mobiluar, siperfaqe 98 m², kati i 3 ne pallat te ri me ashensor. Zyra posedon 3 ambiente, tualet, kondicioner, ballkon, + garazh.Jepet me qera 630 Euro ne muaj., 98 M2, 1 banjo, vendparkim

Botuar më 02/03/2021
630,00 euro/muaj

QENDER

Rruga e Dibres | 538.2 M2 | 780.000 Euro

Qender, Rruga Dibres, shiten 2 Zyra te perbashketa me siperfaqe totale 538.2 m2 me Hipoteke, kati i 2, bosh. Zyrat posedojne ambiente te bollshme, open space, me nga 2 tualete, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi, ndodhen buze rruge.Çmimi i shitjes 780000 Euro., 538.2 M2, 4 banjo

Botuar më 02/03/2021
780.000,00 euro

BLLOK

Rruga Ibrahim Rugova | 60 M2 | 800 Euro

Bllok, Rruga Ibrahim Rugova, prane Cioccolatitaliani, jepet me qera Ambient per Zyre, bosh, siperfaqe 60 m2, kati i 2. Zyra posedon 2 ambiente, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi, tualet te perbashket, thuajse buze rruge, me sistem aspirimi.Jepet me qera 800 Euro ne muaj., 60 M2, 1 banjo

Botuar më 02/03/2021
800,00 euro/muaj

RRUGA E ELBASANIT

prane Ambasades Amerikane | 350 M2 | 3.000 Euro

Rruga Elbasanit, prane Ambasades Amerikane, jepet Zyre me qera, siperfaqe 350 m² (mundesi zgjerimi edhe me 325 m² shtese), kati i 2 ne pallat te ri. Ambienti ndodhet buze rruge, open space me mundesi modifikimi, me ballkon 9 m², 4 tualete, fasade xhami, ndricim natyral i bollshem, ndricim neon, orientim jug-perendim, i pershtatshem per cdo lloj biznesi. Jepet me qera 3000 Euro ne muaj., 350 M2, 4 banjo, Ne cmim perfshihet dhe taksa 15%.

Botuar më 02/03/2021
3.000,00 euro/muaj

KOMPLEKSI DELIJORGJI

Rruga Kavajes | 100 M2 | 600 Euro

Jepet me qera ambjent per zyra (2+1) ne nje nder komplekset me te investuar dhe teper cilesore, pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi, 100 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 1 ballkon

Botuar më 02/03/2021
600,00 euro/muaj

LIQENI THATE

Rruga Peti | 106 M2 | 700 Euro

Jepet me qera Zyre buze rruges kryesore, me fasad xhami, me hapsire e ndricim natyral, 106 M2, 1 banjo

Botuar më 02/03/2021
700,00 euro

NGJITUR ME SHKOLLEN DHORA LEKA

ish fusha aviacionit Laprak | 30 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ambient per fast food, 30 M2, Cmimi

Botuar më 02/03/2021
300,00 euro

RRUGA ELBASANIT

stadiumi Air Albania | 75 M2 | 400 Euro

Jepet me qera ambjent (1+1) pershtatshem per zyra dhe aktivitete te ndryshme biznesi,, ne zone te populluar dhe te preferuar, 75 M2, kati 2, 1 banjo, ngrohje/ftohje

Botuar më 02/03/2021
400,00 euro
)