Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHTEPI ME QERA - RRUGA JORDAN MISJA

skrap 2009 | 55 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 1+1, totalisht e kompletuar me elektroshtepiake, 55 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar

Botuar më 24/04/2023
22.000 leke/muaj

NDARJE QERAJE - DON BOSKO

Tek Xhamia | 65 M2 | 150 Euro

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje ne nje shtepi private, 65 M2, kati 1, 1 banjo, verande, vendparkim, i mobiluar

Botuar më 24/04/2023
150,00 euro/person

NDARJE QERAJE - RRUGA E ELBASANIT

Rrugica perballe Universitetit Luarasi. | 90 M2 | 10.000 Leke

Pershendetje!Kerkojme nje vajze te rregullt dhe korrekte per ndarje qeraje. Shtepia eshte e pershtatshme per 4 persona., 90 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 24/04/2023
10.000 leke/person

APARTAMENTE ME QERA - UNAZA E RE

Green City | 113 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 3+1, 113 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 24/04/2023
400,00 euro

APARTAMENTE ME QERA - PAS AMBASADES ANGLEZE

rruga e Durresit | 120 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera kati 1 dhe 2 i nje vile, 120 M2, 8 ambjente, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire, me oborr

Botuar më 24/04/2023
40.000 leke/muaj

APARTAMENTE ME QERA - RR. UK RAMAJ

Allias | 150 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 150 M2, kati 2, 2 banjo, i mobiluar

Botuar më 24/04/2023
30.000 leke

APARTAMENTE ME QERA - RRUGA KAVAJES

tek Spitali Amerikan | 70 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 4, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 24/04/2023
30.000 leke

APARTAMENTE ME QERA - RRUGA E DIBRES

tek Medreseja | 170 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera 3+1+2, 170 M2, kati 5, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 24/04/2023
45.000 leke

RRUGA E ELBASANIT

Rrugica Perballe universitetit Luarasi, pas Gjimnazit Asim Vokshi | 90 M2 | 10.000 Leke

Kerkoj 1 vajze per ndarje qeraje. Te jete e rregullt me pagesat dhe shtepine. Shtepia eshte per 4 persona., 90 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 24/04/2023
10.000 leke/person

DYQANE ME QERA - RR. KONGRESI MANASTIRIT

ish artistikja | 80 M2 | 400 Euro

Dyqan me qera, 80 M2, kati 1, 1 banjo, Ne aktivitet prej 15 vitesh si market

Botuar më 24/04/2023
400,00 euro
)