Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHTEPI ME QERA - RR. "ELBASANIT", PRANE FAKULTETIT

Luarasiu dhe ambasades Amerikane | 40 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 40 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 08/05/2023
25.000 leke

APARTAMENTE ME QERA - ASTIR, UNAZA E RE

Mbrapa Artisti Lounge | 80 M2 | 29.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 80 M2, kati 3, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 08/05/2023
29.000 leke/muaj

GARSONIERE ME QERA - MBI QYTETIN STUDENTI

Rruga Budi | 55 M2 | 200 Euro

Jepet me qera garsoniere, 55 M2, i mobiluar

Botuar më 08/05/2023
200,00 euro

SHTEPI ME QERA - RRUGA FERIT XHAJKO

TE TREGU | 30 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, i mobiluar

Botuar më 08/05/2023
17.000 leke

SHTEPI NE SHITJE - RRUGA PANDI DARDHA

Laprakë, pallat parafabrikat | 100 M2 | 60.000 Euro

Shitet 3+1, 100 M2, kati 1, 1 banjo, gjendja: shume e mire, korridor, 2 anekse, 2 bodrumi, me telefon. I përshtatshëm për çdo lloj aktiviteti. Shitet për arsye ekonomike. Me hipoteke,nuk bashkpunoj me agjensi

Botuar më 08/05/2023
60.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - SHKOZE

tek Kryegjyshata | 250 M2 | 100.000 Euro

Shitet shtepi private me oborr, sip totale, 250 M2, dokumenta te rregullta, me hipoteke, certifikate pronesie trualli dhe ndertimi.

Botuar më 08/05/2023
100.000,00 euro

GARSONIERE ME QERA - RR. FUAT TOPTANI

mbi htel Dea tek vilat gjermane | 60 M2 | 14.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 60 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 08/05/2023
14.000 leke

VILA NE SHITJE - TEK KODRA E PRIFTIT

Rruga Zana Floqi Nr 46 | 223 M2 | 22.000.000 Leke

Shtepi private ne shitje, kati i pare 2+1+1 banjo+garazh, kati i dyte 3+1+2 banjo, 223 M2, totali i kateve 2, 3 banjo, ngrohje/ftohje, 2 ballkone, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Secili kat ka hyrje me vete. Me Hipoteke

Botuar më 08/05/2023
22.000.000 leke

GARSONIERE NE SHITJE - RRUGA E DIBRES

afer Medresese | 37 M2 | 44.000 Euro

Shitet garsoniere, 37 M2

Botuar më 08/05/2023
44.000,00 euro

TRUALL NDERTIMI NE SHITJE - BULEVARDI BLU KAMEZ

PRANE FABRIKES EVEREST | 510 M2 | 40.800 Euro

PARCELE ME FORME TE RREGULLT.POZICION FANTASTIK.ZONE ME SHUME ZHVILLIM, 510 M2, MUNDESI E SHKELQYER INVESTIMI.GODINE BIZNESI OSE BANIMI.MUND TE NDERTOHET SHTEPI,MAGAZINE,PIKE SHITJE,PUNISHTE,HOTEL,LOKAL DASMASH,SERVIS MAKINASH,PIKE FRIGORIFERIKE, ETJ

Botuar më 08/05/2023
80,00 euro/m²
)