Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITET ZYRE NE QENDER TE BLLOKUT!!

Rr. “Pjeter Bogdani”, perballe viles qeveritare nr 1 | 300 M2 | 900.000 Euro

Shitet zyre, sip, 300 M2, lartesi 3.25m, Aktualisht e dhene me qera 2.250 Euro neto/muaj (ne biznes 20 vitesh). Me hipoteke, çertifikate pronesie.

Botuar më 25/09/2020
900.000,00 euro

RRUGA E DIBRES

Tek Medresja | 30 M2 | 27.000 Leke

Kati perdhe, dalje ne rrugen kryesore,tek Medresja,e pajisur me qepen,e pershtatshme per dyqan,zyre,laborator dentar apo analizash,magazine etj. Vend parkimi.Shume afer qsut dhe klinikes greke., 30 M2, 1 ambjent, 1 banjo, vendparkim, bosh, gjendja: e re

Botuar më 24/09/2020
27.000 leke/muaj

GJYKATA E RRETHIT TIRANE

Gjykata e Rrethit Tirane | 40 M2 | 120.000 Euro

SHITET DYQAN TEK GJYKATA RRETHIT TIRANE ,AFER UNAZESDYQANI DISPONON CERTIFIKATE PRONESIE.DYQANI NDODHET PRANE GJYKATES GJE QE E BEN TE FAVORSHEM PER SHUMLLOJSHMERI ZYRASH E BIZNESESH TE NDRYSHME.DYQANI ESHTE KATI 0 DHE RRETH 40 M2 , DHE ESHTE NE GJENDJE PUNE PREJ SHUME VITESH., 40 M2, 2 ambjente, 1 banjo, bosh, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 24/09/2020
120.000,00 euro

21 DHJETORI

pas Mullirit Vjeter | 113 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera ambjent biznesi (1+1), i pershtatshem per aktivitete te ndryshme, me para ka qene call center,, 113 M2, kati 2, 1 banjo, ngrohje/ftohje

Botuar më 24/09/2020
60.000 leke

ISH EKSPOZITA , SHQIPERIA SOT

Ish Ekspozita , Shqiperia Sot | 210 M2 | 1.850 Euro

JEPET ME QIRA AMBIENT 210 M2 ZYRA TEK ISH EKSPOZITA .Ambienti ndodhe ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes si per banim , ashtu dhe per biznes pasi ndodhet vetem 5 min ne kembe nga Qendra e Tiranes.Ambienti ndodhet ne katin e pare ne nje pallat te ri te mireadministruar dhe te sigurte.Ambienti eshte i ndare ne disa ambiente te ndryshme per zyra si dhe ka 2 tualete ., 210 M2, 8 ambjente, kati 2, totali i kateve 10, 2 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/09/2020
1.850,00 euro/muaj

TREGU CAM

Tregu Cam | 120 M2 | 1.000 Euro

JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA NE QENDER , tek tregu Cam..Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara per biznes ne Tirane.Ambienti eshte i ndare ne tre ambiente te ndryshme dhe ka 2 siperfaqe te jashtme per tu relaksuar.Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 120 m2 dhe eshte i rikonstruktuar tani se fundmi ne menyre bashkohore, 120 M2, 4 ambjente, totali i kateve 5, 1 banjo, bosh

Botuar më 24/09/2020
1.000,00 euro

SHESHI WILLSON

prane tij | 20 M2 | 200 Euro

Super Okazion ! jepet me qera ambjent per zyra i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi, 20 M2, kati 1, 1 banjo, ngrohje/ftohje

Botuar më 24/09/2020
200,00 euro/muaj

ISH BLLOKU

prane gazeta Koha Jone | 220 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ambient biznesi, 220 M2, kati 3, i per shtatshem per cdo lloj biznesi, zyra, agjensi turistike, depo farmaceutike, call center etj

Botuar më 24/09/2020
1.000,00 euro

BLLOK ,AFER CREDINS BANK

Bllok ,afer Credins Bank | 77 M2 | 370 Euro

Jepet me qera ambjent per Zyra me ndarje 1+1 ne pallat te Ri, i mobiluar, siperfaqe 77 m², kati 2 me ashensor, kondicioner, tualete, orientim me diell.Mobilimi shitet 1000 EuroJepet me Qera 370 Euro ( pa 15% ), 77 M2, Property ID : 4261432 www.dreamalbania.al

Botuar më 24/09/2020
370,00 euro

RRUGA ELBASANIT

perball Intesa Sanpaulo Banke, ne krah te ambasades Amerikane | 150 M2 | 10 Euro

Jepet me qera ambient biznesi,, 150 M2, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti (jo lokal). Jepet me cmim okazion

Botuar më 24/09/2020
10,00 euro/m²
)