Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PAZARI I RI

Pallati perballe Farmacise 5 | 145 M2 | 210.000 Euro

Shitet ambient sherbimesh duplex me hyrje te pavarur ne anen ballore te nje pallati te ndertuar ne vitet 2000, 55 m2 Kati I dhe 90 m2 kati II, 145 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, vendparkim, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me certifikate pronesie, i pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 21/08/2019
210.000,00 euro

TEK ISH BLLOKU,

ne nje zone shume te mire | 40 M2 | 125.000 Euro

Shitet zyre, 40 M2, totalisht e restauruar me punime te kohes dhe teper cilesore. Me hipoteke. Agjensia Origjinal: origjinalagjensipronash@gmail.com

Botuar më 18/08/2019
125.000,00 euro