Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BLV. ZOGU I

ish Zeri i Popullit, 100m nga bulevardi | 60 M2 | 132.000 Euro

Shitet dyqan, 60 M2, kati 1, i mobiluar, Me certifikate pronesie. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi, zyra, klinike dentare, parukeri, rrobaqepesi etj. Aktualisht eshte me qera si zyre. Jo agjensi imobilare

Botuar më 14/10/2019
132.000,00 euro

RR. "VLLAZEN HUTA"

prane Ambulances Iraniani | 20 M2 | 22.000 Euro

Pallat i ri,m vila park, shitet zyre, 20 M2, me 5m lartesi, me hipoteke. me tualet.

Botuar më 13/10/2019
22.000,00 euro

RRUGA “KAVAJES”

100 M NGA SHESHI SKENDERBEJ | 330 M2 | 860.000 Euro

Zyrë në shitje me siperfaqe me te perbashketat 389 m2, ne katin e 2, e cila mund të përshtatet sipas kërkesave të klientëve. Me certifikate pronesie., 330 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 11/10/2019
860.000,00 euro

RR. ABDYL FRASHERI

TEK LIBRI UNIVERSITAR | 100 M2 | 170.000 Euro

Zyre ne shitje ne katin perdhe, 2 ambiente pune, ambient pritje dhe 2 tualete. Me hipoteke, 100 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 11/10/2019
170.000,00 euro

RR. ABDYL FRASHERI

TEK LIBRI UNIVERSITAR | 224 M2 | 380.000 Euro

Zyre ne shitje dupleks ne katin perdhe dhe katin e pare, e cila ne katin perdhe ofron 2 ambiente pune, nje ambient pritje dhe 2 tualete kurse ne katin e pare ofron 3 ambiente pune, nje ambient pritje, 2 tualete dhe depo. Me hipoteke, 224 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 11/10/2019
380.000,00 euro

PRANE SHESHIT “AVNI RUSTEMI”

TE PAZARI I RI | 120 M2 | 110.000 Euro

Shitet zyre cilesore sip. 60 m2 me hipoteke plus mezanine 60 m2., 120 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 11/10/2019
110.000,00 euro

NE BULEVARDIN "DESHMORET E KOMBIT",

TE KULLAT BINJAKE | 104 M2 | 380.000 Euro

Shiten zyra cilesore me sip. me te perbashketat 114 m2, kati 7. Pamje shume e bukur. Me hipoteke., 104 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 11/10/2019
380.000,00 euro

PAZARI I RI

Pallati perballe Farmacise 5 | 145 M2 | 195.000 Euro

Shitet ambient sherbimesh duplex me hyrje te pavarur ne anen ballore te nje pallati te ndertuar ne vitet 2000, 55 m2 Kati I dhe 90 m2 kati II, 145 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, vendparkim, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me certifikate pronesie, i pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 07/10/2019
195.000,00 euro
)