Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

* KOMPLEKSI DELIJORGJI

Rruga e Kavajes | 722.19 M2 | 10.800 Euro

Jepet me Qira Ambjent Biznesi (Zyra) tek Kompleksi Delijorgji. Mund te perdoret per Klinike, Zyra etj. Organizimi: Ambient Open Space dhe Tualete.Ka hyrje nga perpara si dhe ambient te shfrytezueshem per reklamim. Kompleks ne rritje dhe zone perfekte per biznes.Fasada e jashtme eshte me tulle termike te kuqe.Ka termoizolim dhe izolim per akustiken. Dritaret jane triplex me gaz argoni., 722.19 M2, kati 1, 2 banjo, gjendja: e re, Ofrohet mundesia e ndarjes se ambjentit. Ambjenti perfundon pas 6 muajsh.

Botuar më 06/12/2022
1.268.468 leke

* KOMPLEKSI DELIJORGJI

Rruga e Kavajes | 583.13 M2 | 8.700 Euro

Jepet me Qira Ambjent Biznesi (Zyra) tek Kompleksi Delijorgji. Mund te perdoret per Klinike, Zyra etj. Organizimi: Ambient Open Space dhe Tualete.Ka hyrje nga perpara si dhe ambient te shfrytezueshem per reklamim. Kompleks ne rritje dhe zone perfekte per biznes.Fasada e jashtme eshte me tulle termike te kuqe.Ka termoizolim dhe izolim per akustiken. Dritaret jane triplex me gaz argoni., 583.13 M2, kati 2, 3 banjo, gjendja: e re, Ofrohet mundesia e ndarjes se ambjentit.Ambjenti perfundon pas 6 muajsh.

Botuar më 06/12/2022
1.021.822 leke

* KOMPLEKSI DELIJORGJI

Rruga e Kavajes | 291.56 M2 | 4.300 Euro

Jepet me Qira Ambjent Biznesi (Zyra) tek Kompleksi Delijorgji. Mund te perdoret per Klinike, Zyra etj.Organizimi: Ambient Open Space dhe Tualete.Ka hyrje nga perpara si dhe ambient te shfrytezueshem per reklamim. Kompleks ne rritje dhe zone perfekte per biznes.Pallati eshte ndertim i ri.Fasada e jashtme eshte me tulle termike te kuqe.Ka termoizolim dhe izolim., 291.56 M2, kati 1, 2 banjo, gjendja: e re, Dritaret jane triplex me gaz argoni.Ofrohet mundesia e ndarjes se ambjentit. Ambjenti perfundon pas 6 muajsh.

Botuar më 06/12/2022
505.038 leke

* KOMUNA E PARISIT

Prane Big Market | 250 M2 | 700 Euro

Ambjent Biznesi me Qira te Komuna e Parisit, prane Big Market.Ambjenti mund te perdoret per zyra te ndryshme marketingu,IT etj. Pozicioni qe ndodhet eshte shume i favorshem., 250 M2, 5 ambjente, kati 3, 2 banjo, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen : 0692031230

Botuar më 06/12/2022
82.216 leke

* RRUGA 5 MAJI

Rruga 5 Maji | 400 M2 | 2.500 Euro

Ambjent Biznesi me Qira te Rruga 5 Maji. Ambjenti ndodhet ne nje pozicion te mire per zhvillimin e cdo lloj biznesi.Eshte me pamje nga rruga kryesore.Ambjenti ndodhet ne katin 1., 400 M2, 5 ambjente, kati 1, 2 banjo, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen: 0692031230

Botuar më 06/12/2022
293.627 leke

* ASTIR

Astir | 71 M2 | 500 Euro

Jepet me Qira Ambjent Biznesi per Zyra ne Astir.Ambjenti ndodhet buze rruges., 71 M2, 2 ambjente, 1 banjo, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen: 0692031230

Botuar më 06/12/2022
58.725 leke

* BLLOK

Bllok | 150 M2 | 2.250 Euro

Jepet Zyre me Qira ne Bllok.Mund te perdoret per:Zyra marketingu,Zyra kontabiliteti, Call center,etj.Zona ne te cilen ndodhen ambjentet ka akses me rrugen kryesore duke ju afruar te gjitha facilitetet per zhvillimin e biznesit tuaj me nje vendodhje lehtesisht te aksesueshme., 150 M2, 3 ambjente, 2 banjo, ashensor, 1 ballkon, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen: 0692031230

Botuar më 06/12/2022
264.264 leke

* RRUGA E KAVAJES

Perballe Kompleksit Delijorgji | 70 M2 | 350 Euro

Jepet Zyre me Qira te Rruga e Kavajes.Zyra jepet e mobiluar si ne foto., 70 M2, 2 ambjente, 1 banjo, 1 ballkon, gjendja: e mire, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen: 0692031230

Botuar më 06/12/2022
41.108 leke/muaj

* QENDER

Qender | 150 M2 | 1.500 Euro

Jepet Ambjent Biznesi me Qira ne Qender, prane sheshit Skenderbej.Ambjenti eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi dhe ka fasad xhami qe ben te mundur reklamimin e biznesit.Ambjenti ka pamje nga Qendra.Taksat jane te perfshira ne cmim, jepet bosh., 150 M2, 5 ambjente, 1 banjo, ashensor, verande, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen:0692031230

Botuar më 06/12/2022
176.176 leke

* RRUGA E KAVAJES

Prane 21 Dhjetorit | 1.000 M2 | 15.000 Euro

Ambjent Biznesi me Qira per Zyra te Rruga e Kavajes,prane kryqezimit te 21 Dhjetorit.Organizimi: Ambjent Open Space dhe 4 tualete. Ambjenti ndodhet ne nje pozicion shume te mire per zhvillimin e cdo lloj biznesi. Ambjenti mund te perdoret per zyra te ndryshme: Zyra Marketingu, IT, Call Center etj., 1.000 M2, ashensor, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen: 0692031230

Botuar më 06/12/2022
1.761.761 leke
)