Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

JEPET ME QIRA || AMBIENT BIZNESI || BLLOK

Bllok | 108 M2 | 800 Euro

Detaje rreth prones:Zona ofron te gjitha kushtet e nevojshme per te ushtruar aktivitete te ndryshme biznesi.Apartamenti eshte i ndare ne:-3 ambiente-2 tualetePer nje vizite ne prone na kontaktoni!, 108 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor

Botuar më 07/12/2023
83.004 leke

RRUGA E KAVAJES, RRUGA E KAVAJËS, TIRANË, SHQIPËRI

Garden Building | 88 M2 | 1.500 Euro

Ofrojme zyre per qira tek Garden Building.Ndodhet ne katin e 15 e cila ka siperfaqe totale 110 m2. Organizohet nga 3 ambjente, 2 tualete dhe dalje ne ballkon.E investuar ne sisteme elektrike, hidraulike, parket.I pershtatshem per biznese te ndryshme., 88 M2, 3 ambjente, kati 15, 2 banjo, Florjan Bejaj, Konsulent Imobiliar

Botuar më 07/12/2023
155.633 leke

RRUGA 5 MAJI

Qendra Emerald | 83 M2 | 400 Euro

Ambient per zyra, 83 M2, 2 ambjente, kati 8, 1 banjo, ashensor, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 07/12/2023
41.503 leke/muaj

RRUGA E KAVAJES, RRUGA E KAVAJËS, TIRANË, SHQIPËRI

Garden Building | 88 M2 | 1.500 Euro

Ofrojme zyre per qira tek Garden Building.Ndodhet ne katin e 15 e cila ka siperfaqe totale 110 m2. Organizohet nga 3 ambjente, 2 tualete dhe dalje ne ballkon.E investuar ne sisteme elektrike, hidraulike, parket.I pershtatshem per biznese te ndryshme., 88 M2, 3 ambjente, kati 15, 2 banjo, Gerind Stafa, Konsulent Imobiliar

Botuar më 07/12/2023
155.633 leke

21 DHJETORI

21 DHJETORI | 67 M2 | 450 Euro

Japim ambient per zyre ne 21 Dhjetori .Ambienti ndodhet ne katin 0 me hyrje te dedikuar. Siperfaqe 67 m2 .Ambienti organzohet ne:- Korridor- ambient pune- 1 tualet- 1 ballkonPer me shume informacion dhe nje vizit ne prone na kontaktoni!, 67 M2, totali i kateve 9, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 07/12/2023
46.690 leke/muaj

JEPET ZYRE ME QERA- TE KOMPLEKSI ZIRKON

JEPET ZYRE ME QERA- TE KOMPLEKSI ZIRKON | 62 M2 | 400 Euro

JEPET ZYRE ME QERA~ 1+1~ 62M2~ KATI 2~ BOSH~ ME ASHENSOR~ I PERSHTATSHEM PER ZYRE~ TEK KOMPLEKSI ZIRKON~ CMIMI 400 EUROKONTAKTONI 0676722221V400, 62 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor

Botuar më 07/12/2023
41.502 leke

ZYRE ME QERA (PALLATET AGIMI

Zyre me qera (Pallatet Agimi | 17 M2 | 20.000 Leke

Kjo zyre me qera, 17m2 ne katin e 3-te, e shoqeruar me nje verande 8m2, i pajisur me kondicioner dhe i shtruar me parket, ofron nje ambient te regullt per zyrat e avokatise apo noterise. Me nje cmim prej 20000 Lekesh . VR777, 17 M2, kati 3, 1 banjo

Botuar më 07/12/2023
20.000 leke/muaj

JEPET ZYRE ME QERA- TE KOMPLEKSI ZIRKON

JEPET ZYRE ME QERA- TE KOMPLEKSI ZIRKON | 97 M2 | 500 Euro

JEPET ZYRE ME QERA~ 2+1+2~ 97M2~ KATI 5~ BOSH~ ME ASHENSOR~ I PERSHTATSHEM PER ZYRE, IT~ TEK KOMPLEKSI ZIRKON~ CMIMI 500 EUROKONTAKTONI 0676722221V400, 97 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor

Botuar më 07/12/2023
51.878 leke

JEPET ZYRE ME QERA-TE KOMUNA E PARISIT

JEPET ZYRE ME QERA-TE KOMUNA E PARISIT | 100 M2 | 90.000 Leke

JEPET ZYRE ME QERA~OPEN SPACE~ 100 M2~ KATI 2~ BOSH~ ME ASHENSOR~ I PERSHTATSHEM PER ZYRE, IT~ TEK KOMUNA E PARISIT~ CMIMI 90.000 LEKEKONTAKTONI 0676722221M300, 100 M2, kati 2, 1 banjo

Botuar më 07/12/2023
90.000 leke

ALI DEM

Kompleksi Mangalem | 95 M2 | 500 Euro

Apartament 2+1 per qira te kompleksi Mangalem ne Ali Dem. Apartamenti ofrohet teresisht i arreduar ne menyre bashkekohore, ka kondicioner dhe eshte i shtruar me parket. Post parkimi i perfshire ne cmim, 95 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon

Botuar më 07/12/2023
51.878 leke/muaj
)