Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

NE NJE NGA ZONAT ME ELITARE TE TIRANES

persa I perket zhvillimit te aktivitetit, ne katin e II te Twin Towers, kullat binjake, ne bulevardin kryesor, | 460 M2 | 1 Euro

Jepet me qera ambient, me fasade xhami e cila mundeson reklamimin e aktivitetit dhe v...

Botuar më 17/08/2018
1,00 euro

PRANE SHESHIT “AVNI RUSTEMI”

TE PAZARI I RI | 120 M2 | 110.000 Euro

Shitet zyre cilesore sip. 60 m2 me hipoteke plus mezanine 60 m2., 120 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 14/08/2018
110.000,00 euro

NE BULEVARDIN "DESHMORET E KOMBIT",

TE KULLAT BINJAKE | 118 M2 | 360.000 Euro

Shiten zyra cilesore me sip. me te perbashketat 128 m2, kati 12. Pamje shume e bukur. Me hipoteke., 118 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 14/08/2018
360.000,00 euro

NE NJE NGA ZONAT ME ELITARE TE TIRANES

persa I perket zhvillimit te aktivitetit, ne katin e II te Twin Towers, kullat binjake, ne bulevardin kryesor, | 460 M2 | 1 Euro

Jepet me qera ambient, me fasade xhami e cila mundeson reklamimin e aktivitetit dhe vizibilitet te larte. Eshte i organizuar ne open space dhe mund te ndahet ne funksion te biznesit qe do te zhvillohet, Orientimi Lindje, gje qe ben te mundur te kete pamje nga rruga kryesore dhe ndricim natyral. sip.e brendshme, 460 M2, Momentalisht shfrytezohen nga nje biznes tjeter dhe ambienti eshte i disponueshem ne muajin tetor. Per nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni: Kliti Nano

Botuar më 17/08/2018
1,00 euro

TEK GALERIA

Qender | 29 M2 | 65.780 Euro

Ne rrugen e Barrikadave, tek Galeria shitet zyre 28.6m2 ,ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor . Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone mjaft e preferuar per cfaredo lloj biznesi per shkak te vendodhjes ne qender dhe qe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme ., 29 M2, 1 banjo, Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Arsilden ne numrin e telefonit+355675088801 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme. - Mei Realty

Botuar më 14/08/2018
65,78 euro