Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. STAVRI THEMELI

500m mbrapa qendres Globe | 160 M2 | 300.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe, 160 M2, cdo kat, sip trualli 530m², me hipoteke

Botuar më 12/09/2019
300.000,00 euro

VAQARR,

prane burgut | 160 M2 | 8.000.000 Leke

Shitet vile, 160 M2, Kollona te gatshme per kat te III-te, sip. oborri+bahçe 300m², drita, uje 24/h. Mund te jepet dhe me qera, 10.000 leke secili kat, e legalizuar

Botuar më 12/09/2019
8.000.000 leke

TEK SHKOLLA E BASHKUAR

NE ALLIAS | 150 M2 | 450 Euro

Jepet me qera vile 3 kateshe, 150 M2, i mobiluar, kati I dhe II ambjent per dyqane, ndersa kati III ambjent banimi.

Botuar më 12/09/2019
450,00 euro

RR:TODI SHKURTI

mbi tregun elektrik, 500 m mbi kompleskin Grand | 500 M2 | 350.000 Euro

Shitet truall me nje vile 2 kateshe, 500 M2, oborr, e pershtatsheme per ndertim

Botuar më 11/09/2019
350.000,00 euro

GOLEM, DURRES

vetem 180 m nga deti dhe 40 km nga aeroporti | 400 M2 | 25 Euro

Jepet me qera vila LIDSON, ndertim dhe arredim luksoz, 400m² sip. ndertimi dhe 500 m² sip. oborri. Mobilim i personalizuar, air condition Fancoil System, Panele diellore per ujin, parkim per 3 makina, pishine 9x4.5, 1 verande + 1 tarrace. 5 dhoma gjumi, 6 banja, 2 sallone, 2 kuzhina, 2 depo., 400 M2, Kushte te shkelqyera akomodimi! Jepet per 10 persona.

Botuar më 11/09/2019
25,00 euro/person

MAMINAS

Ish-Rep. Ushtarak, 500m mbi shkollen e mesme | 64 M2 | 19.000 Euro

Shitet 2+1, ne nje shtepi private, 64 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, verande, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar, me oborr (rreth 20 m2)

Botuar më 11/09/2019
19.000,00 euro

ALLIAS

prane Fakultetit te Mjekesise | 70 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 70 M2, 5 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 11/09/2019
18.000 leke

PEZE

3km larg nga qendra e Pezes | 220 M2 | 350.000 Euro

Shitet shtepi fshati, shtepi guri me sip ndertimi, 220 M2, me sip trualli 800m², sip ullishte 10.000m², me dokumenta te rregullta

Botuar më 11/09/2019
350.000,00 euro

TEK BRRYLI

prane Maternitetit te Ri | 193 M2 | 27.000 Leke

Jepet me qera kati i 2-te i nje vile, 193 M2, i mobiluar, + 100m² Oborr

Botuar më 11/09/2019
27.000 leke/muaj

RRUGA JORDAN MISJA

PRANE ISH TREGUT TE GJES SE GJALLE | 160 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera kati 4 i nje vile 5 kateshe, sip, 160 M2, 2 banjo, oborr, pjeserisht i mobiluar, Cmimi

Botuar më 10/09/2019
30.000 leke