Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

FIER

lagja Afrimi i ri | 700 M2 | 5.000.000 Leke

Shitet shtepi dy kateshe, 700 M2, 2 banjo, 1 ballkon, kati I bodrum, kati II, 4 dhoma, korridor, oborr, me hipoteke, garazhd. Shitet ose kembehet me ap. ne Tirane

Botuar më 12/02/2020
5.000.000 leke

TEK SHKOLLA BALETIT,

prane market Viva | 150 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera vile 3 kateshe, 150 M2, 5 dhoma, tualet ne cdo kat, me panel diellor.

Botuar më 12/02/2020
1.000,00 euro

KOMBINAT,

prane Misto Mames | 500 M2 | 600.000 Euro

Shitet vile 5 kateshe, sip. totale, 500 M2, e rregulluar, veshur me termoizolim, dokumenta te rregullta.

Botuar më 12/02/2020
600.000,00 euro

RR. IRFAN TOMINI

ngjitur me Bar White, Blloku Vasil Shanto | 128.3 M2 | 260.000 Euro

Shitet shtepia + dyqani ambjent, 128.3 M2, 6 ambjente, totali i kateve 6, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, oborr, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 12/02/2020
260.000,00 euro

SAUK

perballe shkolles se policies, ne fund te dishezes, | 442 M2 | 150.000 Euro

Shitet kati I bodrum, kati II I kompletuar me te gjitha kushtet bashkohore, dokumenta te rregullta e legalizuar, sip. e tokes, 442 M2, secili kate 90m². Shitet per arsye emigrimi.

Botuar më 12/02/2020
150.000,00 euro

NE TIRANE TE RE, RR. "MARGARITA TUTULANI",

prane shkolles Petronini | 70 M2 | 10.000 Euro

Shitet shtepi private 2+1, 70 M2, me oborr, shtepi e rrethuar. I pershtatshem dhe per biznese private. Dokumenta te rregullta hipotekore, me çertifikate pronesie.

Botuar më 12/02/2020
10.000,00 euro

OKAZION!! PLEPA, DURRES,

ne zone shume te mire | 570 M2 | 140.000 Euro

Shitet ndertese 4-kateshe, sip, 570 M2, karabina gjys e perfunduar. Dokumenta te rregullta.

Botuar më 12/02/2020
140.000,00 euro
)