Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DIVJAK

tek rrethrrotullimi | 360 M2 | 230.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, 360 M2, 200m² oborr. Me dokumenta te rregullta

Botuar më 11/01/2019
230.000,00 euro

AUTOSTRADA TIRANE-DURRES

500m ne krahe te QTU-se, prane stacionit te trenit Kashar | 500 M2 | 230.000 Euro

Shitet vile 4 kateshe, 500 M2, kati 4, 5 banjo, 4 ballkone, gjendja: shume e mire, kati I me garazh, sip. kati 90m², dokumenta te rregullta hipotekore si edhe leje ndertimi. E pershtatshme per çdo lloj biznesi

Botuar më 11/01/2019
230.000,00 euro

DURRES, LAGJIA 8,

rr. "Hajdar Demiri" shitet vile | 580 M2 | 110.000 Euro

580 M2, 2 banjo, htepi 2-kateshe, kati I garazhe, kati II per banim, me sip. toke 580m², sip. ndertimi 120m², me dokumenta te rregullta, tapi.

Botuar më 11/01/2019
110.000,00 euro

RR. DON BOSKO

tek Vizion+ | 90 M2 | 260.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe, 90 M2, + 92 m toke, nderrohet me 3 apatamente 2+1 rreth unazes ose brenda saj, ose shitet

Botuar më 11/01/2019
260.000,00 euro

FIER

pas lokalit Ilia, Qafe Koshovice, ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit te Fierit per qetesi dhe argetim | 80 M2 | 4.000.000 Leke

Shitet shtepi private, me hipoteke, 80 M2, 1 banjo, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, +20m² me legalizim. Shitet per arsye migrimi

Botuar më 11/01/2019
4.000.000 leke