Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

FARKE

Ne rezidencen Akacia Hills | 550 M2 | 1.400.000 Euro

Shitet vile 4 kateshe, sip. trualli 550 m²+170 m² ambjentet e perbashketa perfshire nje fushe tenisi. KAti nentoke 155 m². Garazh per 2 makina, lavanteri, dhome gjumi, vinoetke, home theatre dhe 1 dhome teknike, banjo. kati 0 - 157 m², dhome ndenje-ngrenie, kuzhine, depo, banjo, studio. oxhak funksional. Kati I -120 m², dhome+banjo, 2 dhoma gjumi me banjo, veranda e lidhur me 2 dhomat e gjumit, 550 M2, kati nen cati 120m², i organizuar si nje master bedroom me nje walking closet 20 m², banjo, verande me pamje te mrekullueshme te Dajtit. Sistem ngrohje qendrore me chiller

Botuar më 11/07/2019
1.400.000,00 euro

LAGJJA E RE VORE

vile 2 kateshe ndertim i ri | 400 M2 | 100.000 Euro

Ne shitje, sip toke 350 m ² dhe sip. ndertimi, 400 M2, vendparkim, oborr, me dokumenta, 1 kat nentoke, themelet jane per 4 kate

Botuar më 11/07/2019
100.000,00 euro

LEZHE "SHENGJIN"

Shengjin | 290 M2 | 170.000 Euro

Shitet super vile me tre kate ne bregdet Shengjin, 290 M2, 5 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, 5 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 5 dhoma gjumi, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re, I sapo mobiluar dhe me pamje nga deti

Botuar më 10/07/2019
170.000,00 euro

RR. GAQO AVRAZI

Jepet me qera | 100 M2 | 17.000 Leke

Kati i pare i nje vile, 100 M2, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, oborr, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 10/07/2019
17.000 leke