Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHTEPI PRIVATE NE SHITJE - KOMBINAT

Mbrapa fabrikes se qelqit | 420 M2 | 310.000 Euro

Shitet shtepi private dy kateshe, e pajisur me certifikate pronesie, 420 M2, Prona eshe e legalizuar

Botuar më 09/05/2023
310.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - UNAZA E RE,

perballe Astirit | 250 M2 | 7.000.000 Leke

Shitet shtepi private, 250 M2, ne proçes legalizimi. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 08/05/2023
7.000.000 leke

SHTEPI NE SHITJE - SHKOZE

tek Kryegjyshata | 250 M2 | 100.000 Euro

Shitet shtepi private me oborr, sip totale, 250 M2, dokumenta te rregullta, me hipoteke, certifikate pronesie trualli dhe ndertimi.

Botuar më 08/05/2023
100.000,00 euro

VILA NE SHITJE - TEK KODRA E PRIFTIT

Rruga Zana Floqi Nr 46 | 223 M2 | 22.000.000 Leke

Shtepi private ne shitje, kati i pare 2+1+1 banjo+garazh, kati i dyte 3+1+2 banjo, 223 M2, totali i kateve 2, 3 banjo, ngrohje/ftohje, 2 ballkone, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Secili kat ka hyrje me vete. Me Hipoteke

Botuar më 08/05/2023
22.000.000 leke

SHTEPI ME QERA - DON BOSKO

Rruga 4 gryket | 155 M2 | 450 Euro

Vile per qira ne Don Bosko, me 3 Kate.Kati I pare ofron dy hyrje, te ndara ne 3 ambiente me siperfaqe 77m2 dhe verande te shfrytezueshme. 25000 mije leke muaji. Dy katet e dyta me siperfaqe 155m2 ndahet ne 4 ambiente , dhoma te mobiluara mire dhe ballkon. Cmimi 450 euro. Vila ofron sistem sigurie me kamera, vendparkim dhe oborr. Ndodhet ne zone te qete prane te ciles gjeti te gjitha facilitetet., 155 M2, 4 ambjente, kati 123, totali i kateve 3, 4 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Na kontaktoni vetem ne what's app ose me mesazhe.

Botuar më 06/05/2023
450,00 euro/muaj

NDARJE QERAJE - RRUGA "KUVAJTIT"

TE PALLATI BRIGADAVE | 28 M2 | 6.500 Leke

Jepet per ndarje qeraje 1 dhome me dy krevate, 28 M2, 2 banjo, e kompletuar dhe e rregulluar. Jepet me qera per dy te njohur meshkuj ose nje person.

Botuar më 05/05/2023
6.500 leke/person

KEMBIM VILE - RR.PAVLO PAVLI

20 min poshtë universitetit të mjeksisë | 408 M2 | 300.000.000 Leke

Eshtë vilë 3 katëshe,dhe e kembej me hyrje pallati, 408 M2, 8 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, 4 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 4 ballkone, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 05/05/2023
300.000.000 leke

SHTEPI ME QERA RRUGA RIZA CEROVA,

TE MEDRESEJA | 85 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera vile tre kateshe me 9 dhoma, secili kat me sip, 85 M2, jepet e mobiluar ose bosh, me oborr 218m², parkim makine per dy makina. I pershtatshem per biznese te ndryshme, zyra, shoqata te ndryshme, klinike, etj.

Botuar më 02/05/2023
1.000,00 euro

VILA NE SHITJE - 21 DHJETORI

Pas shkolles sabaudin gabrani | 260 M2 | 475.000 Euro

Shitet shtepi dy kateshe me dokumenta te rregullta hipotekore. siperfaqe trualli 190 m". Kati Perdhe 130 M (260 M Total ) Mundesi papafingoje. Mundesi Zhvillimi, 260 M2, 7 banjo

Botuar më 02/05/2023
475.000,00 euro

SHTEPI ME QERA - LAPRAKE, RRUGA E VAJGURIT

NGJITUR ME “SHPETIM MINIERAT” | 50 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera kati 3 i nje shtepie private 3-kateshe, 50 M2, i mobiluar, 1 dhome

Botuar më 02/05/2023
15.000 leke
)