Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NE VISHNJE

TIRANE | 142 M2 | 200.000 Euro

Vilë për shitje 2 kate, oborr 460 m2. Kati perdhe ka gatim-ngrënie, ndenje vec, banjo. Kati i parë ka 3 dhoma gjumi dhe banjo. Ana funksionale është e rregullt. Rifiniturat janë cilësore dhe ka mure me grafiato. Muret janë të veshura me polisterol. Çmimi me gjithe mobilimin cilesor. Parking pranë vilës dhe jashtë. Me hipoteke, 142 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 10/09/2019
200.000,00 euro

NE LUNDER

VETEM 5 MIN NGA TEG | 240 M2 | 300.000 Euro

Vile ne shitje 2 katshe+ papafingo+ bodrum, toke 250 m2. Kati perdhe 67 m2, ka gatim-ngrenie-ndenje, banjo. Kati pare 71 m2, ndodhen 3 dhoma gjumi, banjo. Ndersa kati i dyte 35 m2 eshte nje dhome papafingo+banjo. Vila ka dhe bodrum 66 m2 me ambient te lire+ garazh. Vila shitet si investim me qira te garantuar 1000 Euro/muaj neto. Me hipoteke, 240 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 10/09/2019
300.000,00 euro

VALA MAR RESIDENCE

HAMALLAJ, GJIRI I LALZIT | 171 M2 | 213.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe me sip. toke 425 m2. Vile 4+1+2banjo me dritare+depo+ 2 ballkone+garderobe. sip ndertimi, 171 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 10/09/2019
213.000,00 euro

VALA MAR RESIDENCE

HAMALLAJ, GJIRI I LALZIT | 132 M2 | 179.000 Euro

Ne nje kompleks cilesore, Vile dy kate ne ndertim e siper, 2+1+1+2banjo+2 ballkone +depo, toke 424 m2. sip. ndertimi, 132 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 10/09/2019
179.000,00 euro

SAN PIETRO HOTEL & RESIDENCES,

TE GJIRI I LALZIT | 120 M2 | 195.000 Euro

Vile ne shitje e bashkangjitur me pamje nga deti me sip. toke (250 – 600) m2 ne varesi te vendodhjes se viles. Vile 2+1+banjo me dritare+ballkon+ verande. Mundesi financimi deri ne 70% te vleres se prones qe ju do te blini. Faza e pare e ndertimit perfundon ne Prill 2019. sip, 120 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 10/09/2019
195.000,00 euro

SAN PIETRO HOTEL & RESIDENCES,

TE GJIRI I LALZIT | 191 M2 | 315.000 Euro

Vile ne shitje e bashkangjitur me pamje nga deti me sip. toke (500 – 800) m2 ne varesi te vendodhjes se viles. Vile 3+1+2banjo me dritare+ballkon+ verande. Mundesi financimi deri ne 70% te vleres se prones qe ju do te blini. Faza e pare e ndertimit ka perfunduar ne Prill 2019. sip ndertimi, 191 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 10/09/2019
315.000,00 euro

NE KOMPLEKSIN “LURA 1”

GJIRI I LALZIT | 100 M2 | 140.000 Euro

Vile skiera ne dy kate me 2+1+1+2banjo, sip. 150 m2 toke. Me hipoteke, 100 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 10/09/2019
140.000,00 euro

GREEN COAST RESORT

PALASE, DHERMI | 149 M2 | 251.000 Euro

Vile bashkangjitur ne shitje vetem 200 m nga deti me sip. toke 245 m2 + 2 parkime. Ne katin perdhe eshte ambienti i ndenjes, kuzhina, nje tualet. Ne katin e pare ndodhet 2 dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon. Te gjitha ambientet jane me dritare. Vila ka pamje fantastike nga deti Jon dhe nga mali i Llogarase. Cmimi okazion. sip ndertimi, 149 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 10/09/2019
251.000,00 euro

GREEN COAST RESORT

PALASE, DHERMI | 177.1 M2 | 339.000 Euro

Vile Individuale ne shitje vetem 200 m nga deti me sip. toke 403 m2 + 2 parkime. Ne katin perdhe eshte ambienti i ndenjes, kuzhina, nje tualet, lavanderi. Ne katin e pare ndodhet 3 dhoma gjumi, nje tualet dhe llozha. Te gjitha ambientet jane me dritare. Vila ka pamje fantastike nga deti Jon dhe nga mali i Llogarase. sip ndertimi, 177.1 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 10/09/2019
339.000,00 euro

PRANE QSUT

Me akses te shpejte ne Rrugen e Dibres | 365 M2 | 180.000 Euro

Ndodhet ne nje bllok vilash dhe eshte e mire organizuar ne raport me truallin.Vila eshte ne fazen e suvatimit dhe te jep mundesine ta pershtatjes sipas deshires.Posedon 317.8 m2 truall prej te cilave 110 m2 e ze siperfaqa e ndertimit.Per me shume detaje kontakto, prona vjen me nje cmim okazion., 365 M2, 4 banjo, 7 dhoma gjumi, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 10/09/2019
180.000,00 euro