Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DURRES

prane Muzeumit | 550 M2 | 660.000 Euro

Shitet vile tre kateshe, sip.ndertimi, 550 M2, oborr perpara, kati I dyqan, I pershtatshem per Bar Restoant Hotel, me hipoteke, e rrethuar me mure, parkim per 10 makina.

Botuar më 13/07/2019
660.000,00 euro

VAQARR,

prane burgut, | 160 M2 | 8.000.000 Leke

Shitet vile, 160 M2, Kollona te gatshme per kat te III-te, sip. oborri+bahçe 300m², drita, uje 24/h. Mund te jepet dhe me qera, 10.000 leke secili kat, e legalizuar

Botuar më 12/07/2019
8.000.000 leke

FIER

lagja Afrimi i ri | 700 M2 | 5.000.000 Leke

Shitet shtepi dy kateshe, 700 M2, 2 banjo, 1 ballkon, kati I bodrum, kati II, 4 dhoma, korridor, oborr, me hipoteke, garazhd. Shitet ose kembehet me ap. ne Tirane

Botuar më 12/07/2019
5.000.000 leke

SHENGJIN, LEZHE

Shengjin, Bregset | 290 M2 | 170.000 Euro

Jepet per shitje nje vile buze bregdetit te Shengjinit. Momentalisht vila eshte ne funksion te pushuesve., 290 M2, kati 3, totali i kateve 3, 5 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 5 dhoma gjumi, 3 ballkone, verande, vendparkim, oborr

Botuar më 12/07/2019
170.000,00 euro

RRUGA PTOLEME XHUVANI

Elbasan | 700 M2 | 200.000 Euro

Shitet shtepi private me oborr dhe kopesht, 700 M2

Botuar më 12/07/2019
200.000,00 euro

NE FUND TE RRUGES "DON BOSKO",

tek shinat e trenit, | 240 M2 | 160.000 Euro

Shitet shtepi 2 kateshe, sip. totale, 240 M2, 2 banjo, e rregulluar, me parkim personal

Botuar më 12/07/2019
160.000,00 euro

AUTOSTRADA TIRANE-DURRES

500m ne krahe te QTU-se, prane stacionit te trenit Kashar | 500 M2 | 230.000 Euro

Shitet vile 4 kateshe, 500 M2, kati 4, 5 banjo, 4 ballkone, gjendja: shume e mire, kati I me garazh, sip. kati 90m², dokumenta te rregullta hipotekore si edhe leje ndertimi. E pershtatshme per çdo lloj biznesi(Mundesi per qera 600 Euro/muaj)

Botuar më 12/07/2019
230.000,00 euro

RRUGA "5 MAJ"

Mbrapa conkort center | 417 M2 | 220.000 Euro

Shitet vile e ndare ne 7 hyrje 1+1 e mobiluar dhe te gjitha hyrjet te Leshuara me qera nga 20 000 lek secila totali 140 000 lek. 3 katshe jepet per biznes siç eshte ose për hostel kishe xhami kopesht hotel per çdo lloj bisnesi ka 14 dhoma 10 banjo 2 garazhde. Eshte prapa spitalit amerikan 2 afersisht 150 metra dhe 1.5 km nga qendra, 417 M2, 16 ambjente, 10 banjo, 7 dhoma gjumi, 6 ballkone, tarrace, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 11/07/2019
220.000,00 euro

PRANE PAZARIT TE RI

Ofrohet per qera nje vile 3 kateshe multifunksionale. Vila ndodhet prane pazarit te ri , me nje siperfaqe trualli 270m2 dhe me nje siperfaqje totale ndertimi 520m2 | 520 M2 | 2.500 Euro

Kati 0 eshte i organizuar ne nje hapesire open space dhe nje tualet. Kati 1 eshte i organizuar ne 3 dhoma 2 tualete 2 ballkone dhe nje verande te mbyllur. Kati 2 eshte i organizuar ne 3 dhoma 2 tualete dhe nje verande. Kati -1 eshte i organizuar ne 2 dhoma dhe nje tualet. Gjithashtu vila disponon dhe nje oborr perreth saj , dhe tarraca eshte e shfrytezueshme, 520 M2, Mund te sherbeje per aktivitete te ndryshme si : Zyra , Shkolle (sic ka sherbyer me pare), Kopesht etj

Botuar më 11/07/2019
2.500,00 euro

SHENGJIN "LEZHE"

Ne shengjin ne Bregdet | 290 M2 | 170.000 Euro

Shitet super vile ne Shengjin prane Bregut, 290 M2, 5 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 5 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 5 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Shitet super vile me Hipoteke cdo kate me vete shume prane bregut me nje super cilsi ndertimi dhe super pamje nga deti

Botuar më 11/07/2019
170.000,00 euro