Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

VAQARR,

prane burgut, | 160 M2 | 8.000.000 Leke

Shitet vile, 160 M2, Kollona te gatshme per kat te III-te, sip. oborri+bahçe 300m², drita, uje 24/h. Mund te jepet dhe me qera, 10.000 leke secili kat, e legalizuar

Botuar më 12/03/2019
8.000.000 leke

KORCE, RRUGA GJON E NDRECI PENDAVINJI, NR 15

Ne qender te qytetit. Cezma e AMZOS | 530 M2 | 35.000.000 Leke

Shitet Vile ndertuar me 2010 e gjitha shtruar me parket lisi dritare duroplast grilla paxhure alumini ngrohje me dru si dhe istalime per ngrohje qendrore., 530 M2, 12 ambjente, totali i kateve 4, 4 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 8 dhoma gjumi, 4 ballkone, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re, e rivleresuar ne vitin 2015 me cmimin shteteror

Botuar më 12/03/2019
35.000.000 leke

RR. ALEKSANDER GOGA

Lagjja 15, Durres | 750 M2 | 270.000 Euro

Shitet vile, 750 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire, objekt banimi (shtepi 100m²), dy biznese perkatesisht nje lokal(bar kafe 120 m²) dhe nje dyqan me siperfaqe 50m²

Botuar më 12/03/2019
270.000,00 euro

RR. DUM ALLA

tek Xhamlliku | 100 M2 | 100.000 Euro

Shitet vile, 100 M2, 3 ambjente, 1 banjo, gjendja: e mire, 70m² ndertim dhe 30m² oborr, 3-kate. Me tapi,

Botuar më 12/03/2019
100.000,00 euro

SELITE E VOGEL,

PRANE TREGUT USHQIMOR | 200 M2 | 90.000 Euro

Shitet vile 2-kateshe e rrethuar me mur, me hipoteke, 200 M2, kati I, dhome, kuzhine, sallon, banjo, ballkon, kati II 2 dhoma, sallon, 2 ballkone, garazh per 3 makina mbi te cilen mund te ngrihet ndertese, sip.totale me gjithe truall

Botuar më 12/03/2019
90.000,00 euro

ELBASAN, RRUGA NAIM CERRAGA

Hotel Imperial | 2.000 M2 | 27.000.000 Leke

Shitet vile 3-kate, 2.000 M2, 7 ambjente, totali i kateve 3, 1 banjo, oborr, gjendja: e mire

Botuar më 12/03/2019
27.000.000 leke

RRUGA E KOKONOZEVE

ne rrugice | 150 M2 | 100.000 Euro

Shitet vile 1-kateshe, 150 M2, 7 ambjente, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me garazh 24m², 500m² toke. Me dokumenta te rregullta

Botuar më 12/03/2019
100.000,00 euro

ALI DEMI,

prane tregut Elektrik shitet | 310 M2 | 220.000 Euro

Vile dy kateshe, 310 M2, ndertim, sip.toke 200m², me hipoteke. E pershtatshme per dy familje pasi ka dy hyrje me vete dhe parim me vete

Botuar më 11/03/2019
220.000,00 euro

KORCE

Kongresi i Lushnjes, Lagje 12 | 400 M2 | 220.000 Euro

Shitet Vile 3 kateshe, e pershtatshme per hotel, taverne, banese, 400 M2, 7 ambjente, totali i kateve 3, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 ballkone, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Cmimi eshte pak i diskutushem, mund te behen ndrime me apartament ne korce plus diferanca.Model i vilave italiane te larta dhe me dritare te medha

Botuar më 11/03/2019
220.000,00 euro

FIER

pas lokalit Ilia, Qafe Koshovice, ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit te Fierit per qetesi dhe argetim | 80 M2 | 4.000.000 Leke

Shitet shtepi private, me hipoteke, 80 M2, 1 banjo, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, +20m² me legalizim. Shitet per arsye migrimi

Botuar më 11/03/2019
4.000.000 leke