Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR:TODI SHKURTI

mbi tregun elektrik, 500 m mbi kompleskin Grand | 500 M2 | 350.000 Euro

Shitet truall me nje vile 2 kateshe, 500 M2, oborr, e pershtatsheme per ndertim

Botuar më 11/09/2019
350.000,00 euro

MAMINAS

Ish-Rep. Ushtarak, 500m mbi shkollen e mesme | 64 M2 | 19.000 Euro

Shitet 2+1, ne nje shtepi private, 64 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, verande, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar, me oborr (rreth 20 m2)

Botuar më 11/09/2019
19.000,00 euro

PEZE

3km larg nga qendra e Pezes | 220 M2 | 350.000 Euro

Shitet shtepi fshati, shtepi guri me sip ndertimi, 220 M2, me sip trualli 800m², sip ullishte 10.000m², me dokumenta te rregullta

Botuar më 11/09/2019
350.000,00 euro

FRESKU

Fresku TV 2000 | 95 M2 | 105.000 Euro

Ne Tirane ne zonen e Freskut prane TV 2000 SHITET shtepi private me siperfaqe 95 m2 dhe 400 m2 truall. Shtepia ka 3 dhoma gjumi, dhome ndenje dhe nje tualet. Zona e qete, ajri i paster. Disponon Certifikate PronesieCmimi 105.000 euroPer cdo informacion kontaktoni ne:Cel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail, 95 M2, 4 ambjente, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, verande, vendparkim, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 10/09/2019
105.000,00 euro

NE VENDIN ME TE MIRE NE ZONEN E FRESKUT

100 m ne hyrje te rruges te teleferikut | 1.000 M2 | 240.000 Euro

Super okazion!!!Shitet ndertese 4 kateshe-me 8 apartamente.Siperfaqja e cdo apartamenti 125 m2.Nder te cilet 7 apartamente te paperfunduar dhe i teti ne kat te dyte i perfunduar.Objekt i rrethuar me porte buze rruges kryesore.,me oborr 250 m2.Me hipoteke .Ulje e menjehershme nga 270-240mijePronari jeton jashte.E trajton vetem Agjensia imobiliare RE-AL, me adrese ne Qender ,fare prane kafe “Flora”, 1.000 M2

Botuar më 10/09/2019
240.000,00 euro

RR. “TEFTA TASHKO”,

prane Pazarit te ri, | 300 M2 | 50.000.000 Leke

Shite vile 2-kateshe, ndertim i ri, sip., 300 M2, 150 m kati, me hipotek te rregullt. E pershtatshme per banim ose biznes

Botuar më 10/09/2019
50.000.000 leke

LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG

9 KM NGA QENDRA E TIRANES | 196 M2 | 420.000 Euro

Shitet vile 2 Kateshe me sip. toke 392 m2 te gjelberuar. Kati perdhe ofron ambientin e ndenjes, kuzhina, tualet dhe lavanderi. Kati dyte ofron nje dhome matrimoniale me garderobe dhe tualet, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Me hipoteke, 196 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 10/09/2019
420.000,00 euro

NE LUNDER, VETEM 2 MIN NGA TEG

PRANE TIRANA INTERNATIONAL SCHOOL | 238 M2 | 480.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe + nencati me sip oborr 335 m2 i gjelberuar. Vila ofron 3+1+1+4 tualete+Librari+ lavanderi+ verande + ballkone. Parkim te mbuluara per 2 makina. Cmimi gjithe mobilimin teper cilesore. Shitet me qira te garantuar 2,500 Euro/muaj deri ne Shtator 2022. Me hipoteke, 238 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 10/09/2019
480.000,00 euro

NE MJULL – BATHORE, VETEM 5 MIN NGA TEG,

15 MIN NGA QENDRA E TIRANES | 285 M2 | 420.000 Euro

Vile ne shitje 2 Kateshe + Bodrumi me sip. oborr 577 m2 + pishine. Kati perdhe, ambient ndenje, kuzhina + ngrenia e vecuar, banjo, studio, garazhi per 2 makina dhe ballkoni. Kati pare 3 dhoma gjumi, 2 banjo, lavanderi, garderobe dhe ballkon. Ne bodrum ndodhen nje dhome gjumi, nje studio, dhome lojrash/fitness dhe nje banjo. Me hipoteke, 285 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 10/09/2019
420.000,00 euro

RR. MIHAL GRAMENO

800M NGA TREGU ELEKTRIK | 300 M2 | 240.000 Euro

Shitet vile 2 Kateshe me sip. toke 413 m2 te gjelberuar. kati pare eshte ndare ne ap. 3+1+2banjo. Kati dyte ne ap. 2+1+2banjo. Ofrohen dhe 2 bodrume. Me hipoteke, 300 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 10/09/2019
240.000,00 euro