Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA KORCE

Voskopoje | 800 M2 | 32.000 Euro

Shitet vile, 800 M2, + 20000m² toke, me dokumenta te rregullta. (mundesi qera)

Botuar më 15/03/2019
32.000,00 euro

BUBQ

5km ne veri - perendim te airoportit Nene Tereza | 260 M2 | 150.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe, 260 M2, 10 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, e rrethuar, me pus me uje te bollshem per vaditje, buze rruge. Siperfaqe toke 3000m² e mbjelle me ullinj e peme te ndryshme. Me hipoteke

Botuar më 15/03/2019
150.000,00 euro

RR MAHMUT XHELILI

ndermjet hipotekes dhe vizion + | 250 M2 | 135.000 Euro

Shitet vile dy kateshe, 250 M2, 14 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 4 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, 4 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: e mire, sip. trualli 173m². Shitet per arsye familjare

Botuar më 15/03/2019
135.000,00 euro

PRANE ISH PROFARMES

mbi xhamllikun | 294 M2 | 200.000 Euro

Shitet shtepi 2 kateshe, kati I 105m², kati II 112m, sip totale, 294 M2, me dokumenta te rfregullta.

Botuar më 15/03/2019
200.000,00 euro

OKAZION! RRUGA "MIHAL GRAMENO"

tek zona e vilave | 900 M2 | 1.300 Euro

Jepet me qera komplet vila 4 kateshe. Kati perdhes bodrum & garazh, 3 kate me sip. banimi 300 m², tarrace 70 m² dhe 40 m² ballkon + 20 m² verande. 4 dhoma gjumi, kuzhine gatimi, studio, 2 sallone pritje. Aneksi i kompletuar me te gjitha paisjet elektrike, 3 banjo., 900 M2, 8 ambjente, 3 banjo, tarrace, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, gjendja: e rikonstruktuar, bace me peme frutore, oborri me lule dhe plot gjelberim, gjenerator silencioz. Pamje e mrekullueshme e Tiranes, ajer i paster dhe vend i qete. E banuar nga shtetas te huaj.

Botuar më 15/03/2019
1.300,00 euro/muaj

DURRES

prane Muzeumit | 550 M2 | 660.000 Euro

Shitet vile tre kateshe, sip.ndertimi, 550 M2, oborr perpara, kati I dyqan, I pershtatshem per Bar Restoant Hotel, me hipoteke, e rrethuar me mure, parkim per 10 makina., 550 M2

Botuar më 15/03/2019
660.000,00 euro

DURRES

prane Muzeumit | 550 M2 | 660.000 Euro

Shitet vile tre kateshe, sip.ndertimi, 550 M2, oborr perpara, kati I dyqan, I pershtatshem per Bar Restoant Hotel, me hipoteke, e rrethuar me mure, parkim per 10 makina.

Botuar më 15/03/2019
660.000,00 euro

RR. KRISTAQ ANTONIU

tek Kodra e Priftit | 254 M2 | 210.000 Euro

Shitet shtepi private 2 kateshe, 254 M2, sip toke 250m², me hipoteke

Botuar më 14/03/2019
210.000,00 euro

OKAZION!!! DURRES

lagjia 15, rruga e Portoromanos | 115 M2 | 60.000 Euro

Shitet shtepi private 1 kateshe, 115 M2, + 200m² oborr, ndertim i viteve te fundit me punime cilesore, me dokumenta te rregullta, mundesi per te shtuar nje kat tjeter

Botuar më 14/03/2019
60.000,00 euro

LAGJA RE SAUK,

mbrapa dyqaneve te vjetra, | 800 M2 | 100.000 Euro

Shitet shtepi private ose jepet me qera 150m², me sip. toke, 800 M2, me çertikate pronesie hipoteke.

Botuar më 14/03/2019
100.000,00 euro