Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

~ KOMPLEKSI SAN NICOLAS, DHERMI

SHITET VILE INDIVIDUALE TE KOMPLEKSI SAN NICOLAS, DHERMI | 690 M2 | 672.300 Euro

Shitet vile 2-kateshe te Kompleksi San Nicolas ne Dhermi.Vila eshte me siperfaqe ndertimi 219.4m2.Siperfaqe parcele 690m2.Disponon pishine private.Si dhe 2 poste parkimi.Kompleksi San Nicolas eshte nje destinacion turistik dhe rekreativ i standardeve te larta te cilesise dhe sigurise,ne Shqiperi dhe ne rajon.San Nicolas ofron nje nga plazhet me te bukura te Rivieres Jon, 690 M2, Eshte nje projekt inovativ,i cili do te sjelle nje vizion te ri ne turizmin e nje stili jetese luksi te nivelit te larte.Per me shume detaje ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Botuar më 02/10/2023
672.300,00 euro

SHITET VILE PER BANIM NE VILE 4+1 ID PVI 11096

Me vendndodhje https://goo.gl/maps/KLpMkp1imSStUDK86 | 573 M2 | 630.000 Euro

Vile: 4 Kateshezona: Don Bosko / Jordan MisjaSiperfaqe Neto: 573 m2Siperfaqe BRUTO: 573 m2Kati 4Ashensor: Jo4 Dhome Gjumi3 Tualet Ajrimi Tualetit: DritareMe hipotekeMobiluarKondicioner: PoPllakaProna nuk ka parking te perfshireBallkon: PoVerande: JoOrientimi: Jug-LindjeID PVI 11096 - € 630000, 573 M2, kati 04, 03 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 04 dhoma gjumi, 04 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 02/10/2023
630.000,00 euro

SHITET VILE VIJA E PARE TURQUOIZE MARINA!

ID: Billion3026 | 223 M2 | 312.000 Euro

Shitet super Vile vija e pare tek Turquoise Marina! Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdhaja, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, me një sipërfaqe totale prej 350’000m2 (35 ha) dhe sipërfaqe ujore 38’400m2, i pozicionuar në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit., 223 M2, kati 1, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, oborr, bosh, gjendja: e re, Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr+355692033500!

Botuar më 02/10/2023
312.000,00 euro

RRUGA BESA

te Bulevardit te Ri | 140 M2 | 700 Euro

MORINA REAL ESTATE, 140 M2, 6 ambjente, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 02/10/2023
700,00 euro/muaj

RRUGA BARDHYL

prane QSUT | 350 M2 | 1.300 Euro

MORINA REAL ESTATE jep me qira vile 2 kateshe, 350 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, 6 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Disponon 6 dhoma, 2 tualete, 2 oborre, 6 poste parkimi. E pajisur me sistem kamerash qe nje cilesie shume te mire, duke ofruar cilesi maksimale.

Botuar më 02/10/2023
1.300,00 euro/muaj

KINOSTUDIO

Rruga Aleksander Moisiu | 749 M2 | 898.800 Euro

MORINA REAL ESTATE shet truall+vile 5 kateshe, 749 M2, totali i kateve 5, 9 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 15 dhoma gjumi, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 02/10/2023
898.800,00 euro

DURRES

Durres | 185 M2 | 450 Euro

Jepet me qira vile 2 kateshe prane Shkolles Eftali Koci.Vila perbehet nga dy kate me 4 dhoma gjumi, kuzhine, salle ndenje, 3 banjo, ballkone dhe oborr privat I dekoruar me lule dhe me hapsire parkimi.Vila eshte e mire mobiluar dhe ndodhet ne nje zone ne zhvillim te vazhdueshem dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme. Jepet vetem me qira afatgjate., 185 M2, kati 2, totali i kateve 2, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, 3 ballkone, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 02/10/2023
450,00 euro/muaj

SHTEPI 3 KATESHE NE SHITJE - RR. E NOZLLAKEVE

KM 5, Yrshek Tirane | 375 M2 | 279.000 Euro

Shitet Shtepi Private 3-katëshe e cila perbehet: Kati 1 - 103.2 m2 , Kati 2 - 140 m2 , Kati 3 - 131 m2 ). Dokumentacion i plote ( eshte kryer dhe proçesi i rivlersimit), sip. ndertimi ne total, 375 M2, i mobiluar, bashkekohore e viteve te fundit 21-22’ . Shtepia perfshin gjithashtu sistem alternativ UJI dhe Energjie Elektrike, Siatem Kamerash, Siatem kondicionimi inverter, 3 vende parkimi.

Botuar më 02/10/2023
279.000,00 euro

JEPET ME QERA VILE PER NE VILE 1+1

zona: Instituti / Kamez / Paskuqan | 150 M2 | 500 Euro

Me vendndodhje Siperfaqe Neto: m2Siperfaqe BRUTO: 150 m2Kati Ashensor: Jo1 Dhome Gjumi2 Tualet Ajrimi Tualetit: MobiluarKondicioner: JoBallkon: Verande: Orientimi: ID POL 3343 - € 500, 150 M2, 2 ambjente, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 02/10/2023
500,00 euro/muaj

RR BOGDANEVE NE QENDER TEK RRUGA E KAVAJES

prane shkolles Avni Rustemi | 500 M2 | 900 Euro

Shtepi private 1 kateshe me sip oborri rreth 500m dhe sip banimi 120m,objekt i vjeter dhe mund te perdoret per biznes,zyra ose banim, 500 M2, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, verande, vendparkim, bodrum, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 02/10/2023
900,00 euro/muaj
)