Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

STACIONI ZOOTEKNIK XHAFZOTAJ DURRES

Komuna Rrashbull | 1.000 M2 | 180.000 Euro

Shitet vile 2-kateshe, (siperfaqe ndertimi 115m2 siperafqe totale truall + sip ndertimi 1000 m2 , me dokumentacion te rregullt, 1.000 M2, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 17/01/2019
180.000,00 euro

VAQARR,

prane burgut, | 160 M2 | 8.000.000 Leke

Shitet vile, 160 M2, Kollona te gatshme per kat te III-te, sip. oborri+bahçe 300m², drita, uje 24/h. Mund te jepet dhe me qera, 10.000 leke secili kat, e legalizuar

Botuar më 17/01/2019
8.000.000 leke

SHKOZE,

buze rruge | 75 M2 | 7.500.000 Leke

Shitet shtepi private, 75 M2, totali i kateve 1, gjendja: e mire, 85 oborr, me dokumenta te rregullta, e legalizuar

Botuar më 17/01/2019
7.500.000 leke

MARQINET,

Vore, | 2.500 M2 | 5.000.000 Leke

Shitet shtepi banimi dy kateshe 3+1, me sip. me trualli, 2.500 M2, dokumenta ne proces legalizimi, trualli me hipoteke.

Botuar më 17/01/2019
5.000.000 leke

BABRRU,

Kamez, | 600 M2 | 5.000.000 Leke

Shitet shtepi banimi nje kateshe 2+1, me porte dhe avlli me vehte, 600 M2, dokumentat ne proces legalizimi.

Botuar më 17/01/2019
5.000.000 leke

RRUGA KORCE

Voskopoje | 800 M2 | 32.000 Euro

Shitet vile, 800 M2, + 20000m² toke, me dokumenta te rregullta. (mundesi qera)

Botuar më 17/01/2019
32.000,00 euro

YRSHEK

ne zonen e Klinikes se syve Usluga | 1.500 M2 | 250.000 Euro

Shitet Vile 2 kateshe, 1.500 M2, 3 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: per t'u rikonstruktuar, Me Hipoteke

Botuar më 17/01/2019
250.000,00 euro

SHITET 3+1 ME ÇMIM OKAZION!!! RR. "MYSLYM SHYRI",

prane shkolles Dora D'Istria dhe fushes se tenisit, | 157.4 M2 | 149372.6 Euro

Shitet kati I i nje vile 2-kateshe, ap. 3+1, 157.4 M2, 1 banjo, 1 ballkon, kondicioner ne çdo dhome, hyrje me vehte, totalisht e mobiluar, me oborr. Hipoteke dhe rivleresim.

Botuar më 17/01/2019
149.372,60 euro

LAPRAKE, PRANE FUSHES SE SPORTIT,

shitet | 100 M2 | 485.000 Euro

Vile 4 kateshe, sip. per secilin kat, 100 M2, punime bashkohore, rrethimi dhe fasada me gur dekorativ. Kati I me leje dhe legalizuar per biznes privat. E pershtatshme per shkolla, kopesht, cerdhe, etj. Me hipoteke, çertifikate

Botuar më 17/01/2019
485.000,00 euro

VARRI BAMIT

Rruga Qemal Stafa tek Kopshti nr 1 | 162 M2 | 110.000 Euro

Shitet vile, 162 M2, 7 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, vendparkim, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire, ndertes e rrethuar nga te gjitha anet, ka dy dyer hekuri , nje per kalimin e makines dhe tjetra per kembesore

Botuar më 16/01/2019
110.000,00 euro