Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NE QENDER TE TIRANES

afer Ministrise se Arsimit | 116 M2 | 120.000 Euro

Shitet shtepi private njekateshe, me oborr, me Hipoteke, dhe 52m2 ndertim,ka nje dhome gjumi,dhome pritje,kuzhine per gatim,ngrenie dhe ndenje,tualet me dritare,ndertim i vjeter i restauruar,me xoklature 1m nga toka,me cati, 116 M2, Real Estate EUROPA

Botuar më 13/09/2019
120.000,00 euro

RR. "SHABAN BARDHOSHI",

Kombinat | 87 M2 | 70.000 Euro

Shitet shtepi private, 87 M2, + 150m² + nje dyqan i vogel 18m², me dokumenta te rregullta

Botuar më 13/09/2019
70.000,00 euro

RR. '"BESA"

(Pal Hasi), pes minuta nga Bulevardi i Ri | 470 M2 | 300.000 Euro

Shitet vile tre kateshe, sip., 470 M2, sip.trualli424, i rethuar, trualii dhe vila me certifikate, me hipoteke. Cdo kate shkalle me vehte, ngjitur me asfaltin

Botuar më 13/09/2019
300.000,00 euro

BERZHITE

prane Palma Nova | 2.500 M2 | 400.000 Euro

Shitet vile 5 kateshe, 5 dhoma, 5 banjo, 2 soxhorno, dhome gatimi, lavanteri, 2500 m² toke e rrethuar me kangjella, gjelberim dhe peme frutore te ndryshme, me certifikate te rregullt. Kati i nendheshem i banueshem, me ngrohje qendrore, depozita uji, gjenerator silencioz. Sip. ndertimi 350 m²., 2.500 M2, Garazh per 2 makina, pishine, e kompletuar me gjithcka bashkekohore. Oxhak funksional e shume lehtesira te tjera. Ne cmim perfshihen edhe taksat.

Botuar më 13/09/2019
400.000,00 euro

BUBQ

5km ne veri - perendim te aeroportit Nene Tereza | 260 M2 | 150.000 Euro

Shitet vile 2-kateshe, 260 M2, 10 ambjente, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, e rrethuar, me pus me uje te bollshem per vaditje, buze rruge. Siperfaqe toke 3000m² e mbjelle me ullinj e peme te ndryshme. Me hipoteke

Botuar më 12/09/2019
150.000,00 euro

GOLEM, DURRES

180 m nga deti dhe 40 km nga aeroporti | 400 M2 | 500.000 Euro

Shitet vila LIDSON, ndertim dhe arredim luksoz, 400m² sip. ndertim dhe 500 m² sip. oborri. Mobilim i personalizuar, air condition Fancoil System, Panele diellore per ujin, parkim per 3 makina, pishine 9x4.5, 1 verande + 1 tarrace. 5 dhoma gjumi, 6 banja, 2 sallone, 2 kuzhina, 2 depo., 400 M2, 5 dhoma gjumi, tarrace, verande, vendparkim, gjendja: shume e mire, Kushte te shkelqyera akomodimi. Dyqane dhe restorante ne zone.

Botuar më 12/09/2019
500.000,00 euro

GJIRI LALZIT

SAN PIETRO RESORT | 120 M2 | 189.000 Euro

120 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e re

Botuar më 12/09/2019
189.000,00 euro

VLORE

prane Bashkise | 420 M2 | 150.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, sip.ndertimi 146m secili kate+30m garazhd, sip.totale, 420 M2, me hipoteke, i kompletuar.

Botuar më 12/09/2019
150.000,00 euro

RR. STAVRI THEMELI

500m mbrapa qendres Globe | 160 M2 | 300.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe, 160 M2, cdo kat, sip trualli 530m², me hipoteke

Botuar më 12/09/2019
300.000,00 euro

VAQARR,

prane burgut | 160 M2 | 8.000.000 Leke

Shitet vile, 160 M2, Kollona te gatshme per kat te III-te, sip. oborri+bahçe 300m², drita, uje 24/h. Mund te jepet dhe me qera, 10.000 leke secili kat, e legalizuar

Botuar më 12/09/2019
8.000.000 leke