Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. “DON BOSKO”,

pa shkuar te pallatet e Vizion Plus, | 150 M2 | 7.000.000 Euro

Shitet Vile 4 kateshe,sip.truallit 240 m², brenda kesaj sip. eshte ndertuar, kati perdhe sip 125 m² i pershtatshem per aktivitet, tre kate banim secili kat me vete, ne nje ap ka nje aneks dhome ndenje, tre dhoma gjumi, tre tualete, nje ballkon sip e çdo kati, 150 M2, Dy kate dhene me qera, per te huaj. 480 Euro nje kat. Çmimi kat perdhe 1800 Euro/m².Dokumenta te rregullta, çertifikate pronesie dhe leje ndertimi. Trruallit 300 Euro/m², cmimi ap.

Botuar më 18/05/2018
7.000.000,00 euro/m2

RR. BESIM ZYMA

perballe Spitalit Pediatria QSUT | 100 M2 | 190.000 Euro

Shitet shtepi private, 251 m² sip totale dhe 100 m² sip banimi, 100 M2, 2 banjo, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, oborr, me certifikate pronesie

Botuar më 18/05/2018
190.000,00 euro

NE QENDER TE VAQARRIT,

ne zone te mire, | 300 M2 | 140.000 Euro

Shitet vile 2-kateshe me sip. trualli, 300 M2, 2+1/secili kat, dokumenta te rregullta

Botuar më 17/05/2018
140.000,00 euro

RR. "URA"

tek ish Komunalja | 100 M2 | 55.000 Euro

Shitet 3+1, 100 M2, 9 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, e kompletuar totalisht me kushte te kohes. Dokumenta te rregullta

Botuar më 17/05/2018
55.000,00 euro

RR. SHENJAZE JUKA

Babrru, afer shkolles | 100 M2 | 120.000 Euro

Shitet shtepi private 2+1, 100 M2, 2 kateshe, kati pare i pershtatshem per biznes, kati i dyte per banim, me hipoteke

Botuar më 17/05/2018
120.000,00 euro

KOMBINAT,

PRANE XHAMISE, RRUGE KRYESORE | 120 M2 | 75.000 Euro

Shitet shtepi private 2 dhoma+sallon, koridor, parabanjo, ballkon i madh, 120 M2, 2 banjo, depo, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, me termoizolim, garazh 30 m², sip toke 300 m² me hipotek, pus, sistem kaldaje, cati. Mundesi pagese edhe me keste, mundesi per biznes

Botuar më 17/05/2018
75.000,00 euro

GOLEM, ISH KAMPI RINIA,

shitet vile III kateshe | 100 M2 | 179.900 Euro

Kati I me verand hyrje me vehte, kati II dhe III me ballkon dhe hyrje me vehte, secili kate, 100 M2, me oborr, vend parkimi per makine, e kompletuar totalisht, çertifikat pronesie toke dhe ndertimi, me rivleresim

Botuar më 17/05/2018
179.900,00 euro

PRUSH

Kombinat | 120 M2 | 170.000 Euro

Shitet vile 4 kateshe, siperfaqe banimi 509m²siperfaqe trualli 300m². Kati I magazine + parkim (115m²). Kati II banim 2+1, me shkalle te vecanta, 120 M2, kati III dhe IV dubleks, 140m² secili kat per banim. Ndertim i kohes me standarte. Trualli dhe objekti me hipoteke

Botuar më 17/05/2018
170.000,00 euro

DURRES

lagjia 14 | 100 M2 | 100.000 Euro

Shitet ose kembehet me nje ap. ne Tirane, 100 M2, 500m² truall, me dokumenta te rregullta

Botuar më 16/05/2018
100.000,00 euro

DURRES

lagjia 14 | 170 M2 | 8.000.000 Leke

Shitet shtepi private, 170 M2, me 6 dhoma, me 4 dylym toke, ne proces legalizimi

Botuar më 16/05/2018
8.000.000 leke