Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ELBASAN,

lagja Partizani, | 200 M2 | 7.500.000 Leke

Shitet shtepi private 2+1, me oborr, sip. totale, 200 M2, + dyqan. Hyrje e rregulluar.

Botuar më 19/01/2019
7.500.000 leke

GOMISTERI XHABAFTI

RRUGA BUBULINA | 200 M2 | 90.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe, 200 M2, i mobiluar, me hipotek. Telefononi ne numrin 0698182628

Botuar më 19/01/2019
90.000,00 euro

BUDULL (KOMUNA BUBQ), RRETHI KRUJE

4 km larg nga aeroporti Nene Tereza | 160 M2 | 55.000 Euro

Shitet Vile 2 kateshe, 160 M2, 6 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re, me oborr dhe avlli bashke me 1 dylym e 300 m toke. Me hipoteke e leje legalizimi

Botuar më 19/01/2019
55.000,00 euro

RR. ZANA FLLOQI

nr.46 Kodra e Priftit | 223 M2 | 20.000.000 Leke

Shitet vile dy kateshe, 223 M2, 3 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, truall 250m², me hipotek, e rivleresuar. Me garazh

Botuar më 19/01/2019
20.000.000 leke

500M NGA BASHKIA KAMEZ

tek rethrrotullimi | 320 M2 | 175.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, sip.totale, 320 M2, mundesi banimi per dy familje, me sistem ngrohje me gaz e paisur me termosifona, boti i gazit 1000 liter,panele diellor lulishte 400 m². Hipotek te rregullt

Botuar më 19/01/2019
175.000,00 euro

DURRES, PLEPA,

tek rreth rrotullimi, | 580 M2 | 130.000 Euro

Shitet shtepi 3-kateshe+papafingo, me tulle, e perfunduar me sip. 520m², sip. toke, 580 M2, 4 banjo, uje dhe drita , me hipoteke.

Botuar më 18/01/2019
130.000,00 euro

RR. E SARACEVE

tek Pazari i ri | 150 M2 | 195.000 Euro

Shitet 3+1, shtepi private, 150 M2, bosh

Botuar më 18/01/2019
195.000,00 euro

FRESKU

Vila është e pozicionuar në zonën Freskut në rrugën e “Dajtit” në një zonë të qetë, e preferuar dhe me ajër të pastër. Informacion mbi vilën: • Stukturë 3 katëshe | 200 M2 | 230.000 Euro

• 500 m2 sipërfaqje totale nga ku 200m2 janë ndërtim dhe 300m2 janë truall. • Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. • Orientim: veri-jug-lindje-perëndim . Organizimi: Kati i 1 i nëndheshëm shërben si bodrum. Kati i 2 disponon 90m2 dhe organizohet me korridor shpërndarës, ambjent ndenjie tepër i bollshëm ,dhomë gjumi, tualet. Kati i 3 disponon 90m2 dhe organizohet me korridor shpërndarës ,, 200 M2, 3 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/01/2019
230.000,00 euro

RRUGA BUDI

QYTETI STUDENTI | 90 M2 | 120.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe, 90 M2, i mobiluar, sip trualli 250m², me hipoteke

Botuar më 18/01/2019
120.000,00 euro

VELIPOJE PLAZH

prane detit | 500 M2 | 150.000 Euro

Shitet vile nje kateshe me themele per 2-3 kate, sip.totale., 500 M2, sip.banim 120m². e mbjelle me peme frutore, me hipoteke. E kompletuar.

Botuar më 18/01/2019
150.000,00 euro