Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TIRANE, ALBANIA

Tirane | 600 M2 | 4.000 Euro

Jepet vile me qera ne zemer te Tiranes me siperfaqe 600 m2. Vila eshte 3-kateshe dhe eshte e perbere nga 13 dhoma, oborr me siperfaqe 190 m2+ podrum, 600 M2, 13 ambjente, totali i kateve 3, 1 banjo, ngrohje/ftohje, 2 ballkone, bodrum, depo, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e re

Botuar më 06/12/2022
469.803 leke/muaj

* GJIRI I LALEZIT

Rezidenca Lura 1 | 200 M2 | 1.700 Euro

Jepet Vile me Qira te Rezidenca Lura 1, Gjiri i Lalezit.Eshte e perbere nga 2 kate.Ne katin e pare eshte salloni dhe kuzhina e gatimit e vecuar. Ne katin e dyte jane 3 dhoma gjumi te cilat jane me tualete dhe jane te ndara ne 2 dhoma gjumi me krevat dopio dhe nje dhome gjumi me krevat tek. Vila ndodhet ne vije te pare me pamje nga deti. Ka shume investim., 200 M2, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen:0692031230

Botuar më 06/12/2022
199.666 leke

RRUGA JORDAN MISJA

RRUGA JORDAN MISJA | 98 M2 | 30.000 Leke

JEPET KATI 2 VILE PRIVATE ME QERA~2+1+2 BALLKON~BOSH I PA MOBILUAR~98 M2~ KATI 2~ NJE TUALET~ TE RRUGA JORDAN MISJA~ PRAN BURGUT~ CMIMI 30.000 LEKEKONTAKTONI 0676722221N200, 98 M2, 2 banjo

Botuar më 06/12/2022
30.000 leke

* RRUGA E ELBASANIT

Prane vilave Amerikane | 180 M2 | 1.000 Euro

Jepet me Qira kati i pare i nje vile te Rruga e Elbasanit, prane Vilave Amerikane.Vila eshte e sapo investuar dhe e pabanuar me pare. Punimet ne vile jane teper cilesore ku vlen te permendet:kondicioner me sistem chiller i shperndare ne te gjitha dhomat,parket druri i markave me te mira ne treg,sistem sigurie me kamera,tavane te varura me gipse dhe drita LED,hidrosanitare te reja., 180 M2, 2 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, verande, oborr, gjendja: e re, Vila ka oborr dhe vendparkim personal.Ne cmim perfshihen edhe 15% te taksave.Lokacioni eshte perfekt per nje jete te qete larg zhurmave dhe me ajer te paster.

Botuar më 06/12/2022
117.451 leke

VILE LUKSOZE ME QERA TEK REZIDENCA “SECRET GARDEN” PRANE TEG-UT NE TIRANE (ID 4251230)

Rezidenca “Secret Garden” prane TEG-ut | 300 M2 | 2.500 Euro

Jepen me qera 2 Katet e nje Vile Luksoze, te mobiluar me te gjitha menyre moderne, siperfaqe 300 m², kati 2 dhe kati 3, kondicioner, sistem kondicionimi qendror, cdo dhome me parket, vendparkim, 5 tualete, 4 ballkone, orientim me diell. Jepet me qera kati i dyte 1000 euro dhe kati trete 1500 euro ose e gjitha 2500 euro., 300 M2, Property ID : 4251230 www.dreamalbania.al

Botuar më 06/12/2022
293.627 leke

JEPET ME QERA VILE NE TIRANE, KODRA E PRIFTIT

Adresa: Rruga Shote galica, Koder prifti | 230 M2 | 1.150 Euro

Siperfaqe 230 m2 Vila e survejuar me kamera 24h, dhe sistem alarmi Organizohet :3 Dhoma GjumiSalloni dhe ambjent gatimi kati pare2 tualete4 BallkonVila ka nje pike strategjike ne koder dhe shikon TiranenIdeal per bamin ne qetesi dhe pamje fantastikeOfrohet: • Totalisht i mobiluar Cmimi : 1 150 euro/muaj (1 muaj qera dhe 1 muaj garanci)[ID DNAS 003], 230 M2, kati 1, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 4 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 06/12/2022
134.067 leke/muaj

VILE 4 KATESHE ME QERA NE ZONEN E SAUKUT PRANE SPITALIT TE KAFSHEVE (ID 4251188).

Sauk, prane spitalit te kafsheve, | 180 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera vile private, siperfaqja e ndertimit 180 m² ndersa 150 m² garazh dhe 150 m² oborr i gjelberuar me peme, 3 kate , i mobiluar me kushte bashkekohore, organizohet ne sallon dhe kuzhine kati i 1, 4 dhoma gjumi katet, 2 ballkone ne cdo kat, 2 tualete ne cdo kat, korridor ne cdo kat, kondicioner, parket, ashensor i brendshem me kapacitet deri ne 3 persona, 8 poste parkimi ne garazh,, 180 M2, Property ID : 4251188 www.dreamalbania.al

Botuar më 06/12/2022
140.941 leke

KATI I PARE I NJE VILE BOSH ME QERA NE KOMUNEN E PARISIT PRANE BIG MARKET NE TIRANE (ID4251150)

Komuna e Parisit, prane Big Market | 120 M2 | 600 Euro

Jepet me qera Kati i Pare i nje Vile (ambient biznesi), bosh, siperfaqe 120 m², 5 dhoma, 2 tualete, mundesi modifikimi, me oborr, parking, vetrate xhami, parket, kondicioner. Ka funksionuar si After School.Jepet me qera 600 Euro, 120 M2, Property ID : ID4251150 www.dreamalbania.al

Botuar më 06/12/2022
70.470 leke

VILE ME QERA NE KOMPLEKS PRANE QENDRES TREGTARE TEG (ID 4251151).

Prane qendres tregtare TEG | 500 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qera vile private, siperfaqja 500 m² ndertim dhe 480 m² oborr, 4 kate te perfshire garazhin dhe papafingon, 5 dhoma gjumi,5 tualete, ballkon,korridor, bosh por mobilohet sipas kerkesave te klientit. Cmimi 4000 euro., 500 M2, Property ID : 4251151 www.dreamalbania.al

Botuar më 06/12/2022
469.803 leke

JEPET ME QERA VILE NE TIRANE, KODRA E PRIFTIT

Adresa: Rruga Shote galica, Koder prifti | 230 M2 | 1.150 Euro

Siperfaqe 230 m2 Vila e survejuar me kamera 24h, dhe sistem alarmi Organizohet :3 Dhoma GjumiSalloni dhe ambjent gatimi kati pare2 tualete4 BallkonVila ka nje pike strategjike ne koder dhe shikon TiranenIdeal per bamin ne qetesi dhe pamje fantastikeOfrohet: • Totalisht i mobiluar deri ne detajeMe kondicioner Smart tvShkalle te brendshmeKamera dhe alarm sigurie 24hMundesi perfekte j, 230 M2, kati 02, 02 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 04 ballkone, vendparkim, i mobiluar

Botuar më 06/12/2022
134.954 leke/muaj
)