Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. “DIBRES”,

TEK SELVIA | 60 M2 | 160.000 Euro

Shitet shtepi private 3-kateshe, secili kat, 60 M2, me hipoteke

Botuar më 18/05/2018
160.000,00 euro

RR. “MARUBI”

LAPRAKE | 120 M2 | 90.000 Euro

Shitet shtepi private 1-kateshe, 120 M2, 3+1, me oborr 60m², me hipoteke

Botuar më 18/05/2018
90.000,00 euro

NE UNAZE

tek Restorant Durresi | 330 M2 | 300.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, 330 M2, kati I dyqan, 2 kate shtepi banimi 2+1. Me hipoteke

Botuar më 18/05/2018
300.000,00 euro

RR."DUM ALLA",

tek Xhamlliku, | 100 M2 | 90.000 Euro

Shitet vile, 100 M2, 3 ambjente, 1 banjo, gjendja: e mire, 70m² ndertim dhe 30m² oborr, 3-kate. Me tapi,

Botuar më 18/05/2018
90.000,00 euro

NE QENDER TE KORÇES,

rr. "4 Shkurti", nr 8, | 16 M2 | 170.000 Euro

Shitet shtepi 2-kateshe, 16 M2, me hipoteke. E pershtatshme per biznes, hotel, etj.

Botuar më 18/05/2018
170.000,00 euro

RR."ALI VISHA"

afer shkolles Osman Myderizi | 83 M2 | 83.000 Euro

Shitet 1+1, shtepi private, 83 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 18/05/2018
1.000,00 euro/m2

RRUGA POGRADEC-KORC

km 1 | 300 M2 | 150.000 Euro

Shitet vile, 300 M2, 4 ambjente, totali i kateve 3, 4 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire, me hipoteke, kati I funksionon si Bar Restorant, i dyti pajisur per hotel, i treti per banim + garazh 35m²

Botuar më 18/05/2018
150.000,00 euro

RRUGA "BUDI",

mbas ambasades Amerikane | 80 M2 | 100.000 Euro

Shitet 3+1, 80 M2, 1 banjo, me hipoteke + shtese 30m² ne proçes legalizimi. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 18/05/2018
100.000,00 euro

RR. “DON BOSKO”,

pa shkuar te pallatet e Vizion Plus, | 150 M2 | 7.000.000 Euro

Shitet Vile 4 kateshe,sip.truallit 240 m², brenda kesaj sip. eshte ndertuar, kati perdhe sip 125 m² i pershtatshem per aktivitet, tre kate banim secili kat me vete, ne nje ap ka nje aneks dhome ndenje, tre dhoma gjumi, tre tualete, nje ballkon sip e çdo kati, 150 M2, Dy kate dhene me qera, per te huaj. 480 Euro nje kat. Çmimi kat perdhe 1800 Euro/m².Dokumenta te rregullta, çertifikate pronesie dhe leje ndertimi. Trruallit 300 Euro/m², cmimi ap.

Botuar më 18/05/2018
7.000.000,00 euro/m2

RR. BESIM ZYMA

perballe Spitalit Pediatria QSUT | 100 M2 | 190.000 Euro

Shitet shtepi private, 251 m² sip totale dhe 100 m² sip banimi, 100 M2, 2 banjo, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, oborr, me certifikate pronesie

Botuar më 18/05/2018
190.000,00 euro