Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NE SPILLE, KAVAJE,

300m larg bregut te detit | 1.000 M2 | 40.000 Euro

Shitet toke,, 1.000 M2

Botuar më 20/06/2018
40,00 euro/m2

MYSLYM SHYRI

pas Vodafone | 47 M2 | 18.000.000 Leke

Shitet truall me hipotek, 47 M2, Edhe ndertesa 47m²

Botuar më 20/06/2018
18.000.000 leke

BORSH SARANDE

buze detit | 2.000 M2 | 180.000 Euro

Shitet toke, 2.000 M2

Botuar më 20/06/2018
180.000,00 euro

BËRZHITË

BUZË RRUGE, KM12 RRUGA TIRANE-ELBASAN | 2.500 M2 | 125.000 Euro

Shitet toke ose jepet me qera, 2.500 M2, gjendja: shume e mire, dokumenta të rregullta te vjetra dhe te reja, toke e trasheguar. Shitet edhe e ndare ne 2 pjese. Mundesi investimi per biznese

Botuar më 20/06/2018
50,00 euro/m2

GOLEM,

100m mbi Hekurudhën, | 510 M2 | 3.500.000 Leke

Shitet truall me sip., 510 M2, me çertifikate pronesie

Botuar më 20/06/2018
3.500.000 leke

VORE

Fshati Muçaj | 3.000 M2 | 180.000 Euro

Shitet toke brezi i dyte me siperfaqe 3000m2(ose me shume) 60€/m2 zone industriale e pershtatshme per ndertime te ndryshme ,shitet toke me sip 1940m2 30€/m2 e pershtatshme per banim ,shitet ullishte me sip 6200m2 çmimi 100milion leke total, 3.000 M2

Botuar më 19/06/2018
60,00 euro/m2

PRUSH-VAQARRE-TIRANE

shume afer Kombinatit, Shume afer me rrugen nacionale Tirane-Durres | 800 M2 | 68.000 Euro

Shitet truall, 800 M2, me dekumenta te rregullta pronesie, ka rruge te asfaltuar, energji, uje, knalizime, e pershtatshme per ndertime. Zone e studiuar dhe miratuar per ndertim

Botuar më 19/06/2018
85,00 euro/m2

BABRRU

NGJITUR ME RR. “MERMERIT”, | 350 M2 | 17.500 Euro

Shitet truall me sip., 350 M2, e rrethuar, gati per ndertim, rruga e asfaltuar, ne proces legalizimi

Botuar më 19/06/2018
50,00 euro/m2

POGRADEC

TUSHEMISHT, mbas bustit te "Zonjes nga qyteti" | 350 M2 | 17.500 Euro

Shitet truall, 350 M2, Me certifikate pronesie.

Botuar më 18/06/2018
50,00 euro/m2

FIER

Qaf Koshovice | 3.3 Hektar | 150.000 Euro

Shitet toke, 3.3 Hektar, nje pjese eshte ullishte toke e trasheguar

Botuar më 18/06/2018
150.000,00 euro