Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITET TOKE ME CMIM OKAZION! HAMALLAJ TE DURRESIT,

350m ne vije ajrore nga deti, | 2.000 M2 | 10.000.000 Leke

Shitet toke, 2.000 M2, me themele te hedhura per pallat 8-katesh, rrethuar me avlli. ...

Botuar më 22/08/2018
10.000.000 leke

PRUSH-VAQARRE-TIRANE

shume afer Kombinatit, Shume afer me rrugen nacionale Tirane-Durres | 800 M2 | 68.000 Euro

Shitet truall, 800 M2, me dokumenta te rregullta pronesie, ka rruge te asfaltuar, energji, uje, kanalizime, e pershtatshme per ndertime. Zone e studiuar dhe miratuar per ndertim

Botuar më 22/08/2018
85,00 euro/m2

SHITET TOKE ME CMIM OKAZION! HAMALLAJ TE DURRESIT,

350m ne vije ajrore nga deti, | 2.000 M2 | 10.000.000 Leke

Shitet toke, 2.000 M2, me themele te hedhura per pallat 8-katesh, rrethuar me avlli. Dokumenta te hedhura per legalizim

Botuar më 22/08/2018
10.000.000 leke

SHITET TRUALL ME HIPOTEKE! RR. “MINE PEZA”, TEK ITAL SERVIS,

p. 143, | 82 M2 | 164.000 Euro

Shitet truall per ndertim, 82 M2, Ndertuar ne te furre buke (aktualisht ne pune).

Botuar më 22/08/2018
2.000,00 euro/m2

FSHATI CEKREZ

Kamez, shitet | 5.000 M2 | 50.000 Euro

Toke, 5.000 M2, dokumenta te rregullta, i pershtatshem per ndertim ose cdo lloj biznesi

Botuar më 21/08/2018
10,00 euro/m2

UNAZA E RE

afer ures se Lanes | 120 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera truall, 120 M2, i pershtatshem per pike skrapi dhe depozitim inertesh te ndryshme ose parkim makinash

Botuar më 21/08/2018
18.000 leke

RR. "JORDAN MISJA"

p.141/1, ngjitur me politeknikumin 7 Nentori | 78.5 M2 | 3.500 Euro

Shitet ambient per lokal ose biznes tjeter, 78.5 M2, plus 12.6m² bodrum, me hipoteke te rregullt

Botuar më 21/08/2018
3.500,00 euro

SHKOZE

prane Nyjes se Betoni | 5.385 M2 | 807.750 Euro

Shitet toke, 5.385 M2, me hipoteke te rregullt, I pershtatshem per cdo lloj ndertimi.

Botuar më 21/08/2018
150,00 euro/m2

KASHAR

prane autostrades | 750 M2 | 37.500 Euro

Shitet truall, 750 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 21/08/2018
50,00 euro/m2

GOLEM

afer Stacionit te trenit | 330 M2 | 4.000.000 Leke

Shitet truall ndertimi, 330 M2, me certifikate pronesie

Botuar më 21/08/2018
4.000.000 leke

NE SANATORIUM

Prane shkolles "Euro Lingua" | 536 M2 | 4.288.000 Leke

536 M2, me dokumenta te rregullta, hipoteke.

Botuar më 20/08/2018
8.000 leke/m2