Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

CAKALLAJ, ZALLHERE

Rezervuaret e Zallherrit | 1.500 M2 | 30.000 Euro

Pemishte me vreshte dhe 20 lloje pemesh frutore dhe arrore, 1.500 M2, gjendja: shume e mire, Me dokumenta te rregullta dhe Hipoteke. Me pamje r lire 360 grade. Pamje e Mali i Dajtit dhe dhe Gamit, si dhe pamje te kurores se kodrave te Tiranes dhe te Prezes dhe perendimit

Botuar më 09/10/2019
30.000,00 euro

POGRADEC

Pojske, siper rruges Nocionale, prane Liqenit | 1.000 M2 | 60.000 Euro

Shitet toke, 1.000 M2, i pershtatshem per hotel

Botuar më 09/10/2019
60.000,00 euro

VAQARR

anes rruges kryesore | 2.550 M2 | 637.500 Euro

Shitet toke, 2.550 M2

Botuar më 09/10/2019
637.500,00 euro

VAQARR

anes rruges kryesore | 2.100 M2 | 525.000 Euro

Shitet toke, 2.100 M2, 25x34

Botuar më 09/10/2019
525.000,00 euro

MARIKAJ

autostrada Tirane-Durres | 1.700 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera toke (ose shitet 80 euro/m²), 1.700 M2

Botuar më 08/10/2019
50.000 leke

7 KM NGA QENDRA TREGTARE TEG

nuze rruges kryesore Tirane - Elbasan | 700 M2 | 49.000 Euro

Shitet toke, 700 M2, me hipoteke, brenda ka edhe ullishte, ose nderrohet me apartament

Botuar më 08/10/2019
49.000,00 euro

BERXULLE

tek Mbikalimi i Rinasit | 3.000 M2 | 255.000 Euro

Shitet toke, 3.000 M2

Botuar më 08/10/2019
255.000,00 euro

LINZE

afer liqenit | 600 M2 | 45.000 Euro

Shitet toke, 600 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 07/10/2019
45.000,00 euro

DURRES

Rruga nacionale Shijak-Durres afer Albamer | 3.000 M2 | 210.000 Euro

Shitet toke bujqesore, 3.000 M2

Botuar më 07/10/2019
210.000,00 euro

XHAFZOTAJ

perball Pelikan transport | 36.000 M2 | 900.000 Euro

Shitet toka, 36.000 M2

Botuar më 07/10/2019
900.000,00 euro
)