Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DURRËS

Maminas | 1.200 M2 | 1 Leke

Shiten pemë ulliri njëzet vjeçarë., 1.200 M2

Botuar më 24/06/2023
1 leke

RR.GJERGJ LEGISI , LAPRAKE

Prane shinave te trenit | 83 M2 | 25.000 Leke

Shtepi private . Me verande , oborr dhe vendparkim , me fytyre nga dielli dhe drite gjithe kohes. Shtepia eshte 1+1 e mobiluar.Preferohen familjare , te komunikueshem dhe te rregullt., 83 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Ndodhet prane supermarketeve , stacionit te autobuzit si dhe kopshtet e cerdhet dhe shkolla prane .

Botuar më 05/06/2023
25.000 leke/muaj

TEK ELEONORA

afer | 65 M2 | 71.500 Euro

Shitet dyqan, 65 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 01/06/2023
1.100,00 euro/m²

RRUGA DIBRES, PRANE ''MEDRESESE'', PAS ARGJENDARI KASHARA.

MEDRESEJA | 120 M2 | 400 Euro

Shtepi private me oborr, vija e dyte , pas pallateve te vjetra 4 kateshe., 120 M2, 3 ambjente, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire, zone e qete , e pajisur me te gjitha elektro shtepiaket, 40 m2 oborr

Botuar më 29/05/2023
400,00 euro/muaj

IBRAHIM KAZAZI, PAS ARGJENDARI KASHARA.

medreseja tirane, pas pallateve 4 kateshe te vjetra. | 120 M2 | 400 Euro

Shtepi private me oborr 40m2, 120 M2, 3 ambjente, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire, zone e qete banimi, 15 min nga qendra, afer me spitalet , oborr 40 m2

Botuar më 29/05/2023
400,00 euro/muaj

TEK ELEONORA

afer | 65 M2 | 78.000 Euro

Shitet dyqan, 65 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 08/05/2023
1.200,00 euro/m²

TEK ELEONORA

afer | 65 M2 | 78.000 Euro

Shitet dyqan, 65 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 13/04/2023
1.200,00 euro/m²

TEK ELEONORA

afer | 65 M2 | 78.000 Euro

Shitet dyqan, 65 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 25/03/2023
1.200,00 euro/m²

DHOME ME QERA - RRUGA HOXHA TAHSIM

Prane optika Roma | 35 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera dhome paradhome ne papafingo, 35 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 13/03/2023
18.000 leke
)