Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

UNION BANK SHET NDERTESE BIZNESI, BALLSH

Qender, prane Bashkise, Ballsh | 900 M2 | 17.500.000 Leke

Union Bank ka për shitje një Ndërtesë Biznesi (Zk.1566; Nr.pas.92/2) të ndodhur në qytetin e Ballshit. -Prona konsiston në një Truall 1,500 m2 dhe Ndërtesë 3kate, me vendodhje në qëndër të qytetit e cila pozicionohet buzë rrugës kryesore me akses të drejtpërdrejtë me të., 900 M2, totali i kateve 3, tarrace, verande, vendparkim, oborr, bosh, gjendja: shume e mire, -Pasuria konsiderohet tepër atraktive, duke konsideruar fakt pozitiv, vendodhjen shumë te mirë si dhe karakteristikat e saj.

Botuar më 22/09/2023
17.500.000 leke

JEPET KAT VILE ME QERA

5 MAJI | 150 M2 | 400 Euro

150 M2, kati 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, 3 vende per parkim

Botuar më 22/09/2023
400,00 euro/muaj

TEK ELEONORA

afer | 65 M2 | 65.000 Euro

Shitet dyqan, 65 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 14/09/2023
1.000,00 euro/m²

APARTAMENTE ME QERA - SHALLVARET

tek piceri tani | 180 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera 5+1, 180 M2, 3 banjo, 2 ballkone, i mobiluar

Botuar më 08/09/2023
2.000,00 euro/muaj

SHITET TRUALL - LUSHNJE

MAZHAJ | 44.000 M2 | 770.000 Euro

Shiten sipërfaqe trualli me vaska peshku te inkorporuara - në zonen Mazhaj të Lushnjës , me dokumentacion të rregullt. Rruge aksesi deri ne vendndodhje. Lumi i zonës kalon prane. Trualli është i përshtatshëm per shfrytezim multifunksional me shume mundesi te tjera zhvillimi. Shitje okazionale për arsye emigrimi., 44.000 M2

Botuar më 28/08/2023
770.000,00 euro

SHTEPI PRIVATE NE SHITJE - ALI DEMI

Tek rrugica ku ndodhet Rossman | 80 M2 | 68.000 Euro

Shitet Shtepi private e vjeter,me certifikate pronesie te rregullt,per tu rikonstruktuar ose ndertuar nga e para,Shitet per arsye emigrimi, 80 M2, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar

Botuar më 23/08/2023
68.000,00 euro

TEK ELEONORA

afer | 65 M2 | 65.000 Euro

Shitet dyqan, 65 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 19/08/2023
1.000,00 euro/m²

TEK ELEONORA

afer | 65 M2 | 71.500 Euro

Shitet dyqan, 65 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 17/07/2023
1.100,00 euro/m²

UNION BANK SHET NDERTESE BIZNESI, BALLSH

Qender, prane Bashkise, Ballsh | 900 M2 | 17.500.000 Leke

Union Bank ka për shitje një Ndërtesë Biznesi (Zk.1566; Nr.pas.92/2) të ndodhur në qytetin e Ballshit. -Prona konsiston në një Truall 1,500 m2 dhe Ndërtesë 3kate, me vendodhje në qëndër të qytetit e cila pozicionohet buzë rrugës kryesore me akses të drejtpërdrejtë me të., 900 M2, totali i kateve 3, tarrace, verande, vendparkim, oborr, bosh, gjendja: shume e mire, -Pasuria konsiderohet tepër atraktive, duke konsideruar fakt pozitiv, vendodhjen shumë te mirë si dhe karakteristikat e saj.

Botuar më 27/06/2023
17.500.000 leke

RRUGA "HAJDAR HIDRI", MBRAPA UFO ARKITEKTURE

RRUGA E KAVAJES | 23 M2 | 350 Euro

DYQAN ME QERA PER ZYRA, PARUKERI, RROBAQEPSI, DENTIST ETJ ME SIPERFAQE 23 M2 NE KAT TE PARE BANIM BUZE RRUGE., 23 M2, 1 ambjent, kati 1, 1 banjo, bosh

Botuar më 26/06/2023
350,00 euro/muaj
)