Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITET SHTEPI PRIVATE NE SPITALL- EON76303

Durres | 97 M2 | 80.000 Euro

Shitet shtepi private tek ish marina ne lagjen 15 .Organizohet me 3 dhoma gjumi ,nje dhome ndenje dhe nje tualet gjithashtu disponon dhe oborr perreth shtepise.Pozicionohet ne nje zone te qete dhe afer qytetit.Shtepia disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe oborri eshte ne proces legalizimi., 97 M2

Botuar më 25/09/2023
80.000,00 euro

SHITET NDERTESE 4 KATESHE

KOMBINAT | 400 M2 | 300.000 Euro

300m truall, 400 M2

Botuar më 25/09/2023
300.000,00 euro

SHITET TOKE

KASHAR | 1.170 M2 | 120.000 Euro

Shitet toke me dokumentacion te rregullt ne Kashar.Siperfaqia 1170m²300 m nga Rruga Iliria paralel me Autostraden Tirane - Durres. Prane Pelikani Security Group.Toke ndohet buze rouge te asfaltuar ne nje gjatesi rreth 100m.Linja elektrike e instaluar., 1.170 M2

Botuar më 24/09/2023
120.000,00 euro

SHITET NDERTESE 4 KATESHE

KOMBINAT | 400 M2 | 300.000 Euro

300 m truall, 400 M2

Botuar më 24/09/2023
300.000,00 euro

SHITET TOKE “SHTYPSHKRONJA MILLENIUM I RI”

Shitet toke “Shtypshkronja Millenium i ri” | 19.000 M2 | 1.368.000 Euro

Shitet toke “Shtypshkronja Millenium i ri”, 19000 m2 72 euro/m2 ,Autostrada Tiranë- Durrës, km26 Durrës.VR007, 19.000 M2

Botuar më 24/09/2023
72,00 euro/m²

JEPET HOTEL ME QERA-TE UNAZA E RE

JEPET HOTEL ME QERA-TE UNAZA E RE | 650 M2 | 5.900 Euro

JEPET HOTEL ME QERA~650M2~BUZE RRUGE~RECEPSIONI,KATI 1 BANIM DHE KATI 2~SECILI KAT NGA 300M2~15-16 DHOMA~CDO DHOME KA TUALET~SISTEM ELEKTRIK,I SHTRUAR ME PLLAKA,ETJ~POZICION FANTASTIK~PRANE BRITISH LOUNGE,UNAZA E RE~CMIMI 5900 EUROKONTAKTONI 0676722221KK2800, 650 M2, kati 1

Botuar më 24/09/2023
5.900,00 euro

SHITET TOKE

KASHAR | 1.170 M2 | 120.000 Euro

Shitet toke me dokumentacion te rregullt ne Kashar.Siperfaqia 1170m²300 m nga Rruga Iliria paralel me Autostraden Tirane - Durres. Prane Pelikani Security Group.Toke ndohet buze rouge te asfaltuar ne nje gjatesi rreth 100m.Linja elektrike e instaluar., 1.170 M2

Botuar më 24/09/2023
120.000,00 euro

SHITET TOKE

KASHAR | 1.170 M2 | 120.000 Euro

Shitet toke me dokumentacion te rregullt ne Kashar.Siperfaqia 1170m².300 m nga Rruga Iliria paralel me Autostraden Tirane - Durres. Prane Pelikani Security Group.Toke ndohet buze rruge te asfaltuar ne nje gjatesi rreth 100m.Linja elektrike e instaluar., 1.170 M2

Botuar më 23/09/2023
120.000,00 euro

SHITET TOKE

KASHAR | 1.170 M2 | 120.000 Euro

Shitet toke me dokumentacion te rregullt ne Kashar.Siperfaqia 1170m²300 m nga Rruga Iliria paralel me Autostraden Tirane - Durres. Prane Pelikani Security Group.Toke ndohet buze rouge te asfaltuar ne nje gjatesi rreth 100m.Linja elektrike e instaluar., 1.170 M2

Botuar më 22/09/2023
120.000,00 euro

JEPET HOTEL ME QERA- TE FRESKU

JEPET HOTEL ME QERA- TE FRESKU | 300 M2 | 1.200 Euro

JEPET HOTEL ME QERA~ 300M2~ ME 5 DHOMA~ 1 LAVANTERI~ 6 VENDE PARKIMI~ ME TARRAC E PROJKEKTUAR PER LOKAL~ ME PANEL DIELLOR~ ME DHOMA LLUKSI~ TEK RRG E TELEFERIKUT NE FRESK~ CMIMI 1200 EUROKONTAKTONI 0676722221V400, 300 M2, 5 dhoma gjumi

Botuar më 22/09/2023
1.200,00 euro
)