Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITET HOTEL NË GOLEM

Golem | 1.450 M2 | 1.600.000 Euro

Hoteli përbëhet nga 4 kate, me sipërfaqe toke 1450 m2 dhe njollë ndërtimi 350 m2. Organizimi i ndërtesës: Kati I pare I organizuar në sallë konferencash dhe Bar-Restorant. Ndërsa katet e tjera jane të gjithë me dhoma hoteli, secila nga dhomat me ballkon. Në total hoteli disponon 30 dhoma, të kompletuara të gjitha., 1.450 M2, totali i kateve 4, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 30 dhoma gjumi, verande, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/10/2023
1.600.000,00 euro

SHITET HOTEL NË BORSH

Borsh | 700 M2 | 1.000.000 Euro

Hoteli është i përbërë nga 3 kate me sipërfaqe ndërtimi 180 m2. Sipërfaqja e truallit është 700 m2. Hoteli disponon 16 dhoma në total. Është ndërtim i ri me punime cilësore dhe standarde bashkëkohore. Shitet 1,000,000 euro., 700 M2, totali i kateve 3, 16 banjo, 16 dhoma gjumi, verande, vendparkim, oborr, kopesht, gjendja: e re

Botuar më 01/10/2023
1.000.000,00 euro

SHITET HOTEL NE GOLEM

Shitet hotel ne Golem | 1.242 M2 | 24.000.000 Euro

Shitet hotel ne Golem , 1242 m2 6 katesh.VR111, 1.242 M2, kati 6

Botuar më 30/09/2023
24.000.000,00 euro

SHITET TOKE

KASHAT | 1.170 M2 | 120.000 Euro

Shitet toke me dokumentacion te rregullt ne Kashar.Siperfaqia 1170m²300 m nga Rruga Iliria paralel me Autostraden Tirane - Durres. Prane Pelikani Security Group.Toke ndohet buze rouge te asfaltuar ne nje gjatesi rreth 100m.Linja elektrike e instaluar., 1.170 M2

Botuar më 29/09/2023
120.000,00 euro

OKAZION ! SHITET SHTEPI PRIVATE ME OBORR TE ISH RAJONI DURRES !-EONPLUS74755

durres | 239 M2 | 70.000 Euro

• Sipërfaqe totale truall + shtëpi 239 m²• Sipërfaqja e ndërtimit: 80m²• Strukturë 1-Katëshe, organizimi: Ambjent ndenjie, ambient gatimi , dy dhoma gjumi , tualet, oborr.• Disponon Oborr rreth e perqark shtepise.• Ka akses ne rruge kryesore• Mundesi zhvillimi, 239 M2

Botuar më 29/09/2023
70.000,00 euro

UNION BANK SHET NDERTESE BIZNESI, BALLSH

Qender, prane Bashkise, Ballsh | 900 M2 | 17.500.000 Leke

Union Bank ka për shitje një Ndërtesë Biznesi (Zk.1566; Nr.pas.92/2) të ndodhur në qytetin e Ballshit. -Prona konsiston në një Truall 1,500 m2 dhe Ndërtesë 3kate, me vendodhje në qëndër të qytetit e cila pozicionohet buzë rrugës kryesore me akses të drejtpërdrejtë me të., 900 M2, totali i kateve 3, tarrace, verande, vendparkim, oborr, bosh, gjendja: shume e mire, -Pasuria konsiderohet tepër atraktive, duke konsideruar fakt pozitiv, vendodhjen shumë te mirë si dhe karakteristikat e saj.

Botuar më 29/09/2023
17.500.000 leke

SHITET TOKE

KASHAR | 1.170 M2 | 120.000 Euro

Shitet toke me dokumentacion te rregullt ne Kashar.Siperfaqia 1170m²300 m nga Rruga Iliria paralel me Autostraden Tirane - Durres. Prane Pelikani Security Group.Toke ndohet buze rouge te asfaltuar ne nje gjatesi rreth 100m.Linja elektrike e instaluar., 1.170 M2

Botuar më 28/09/2023
120.000,00 euro

UNION BANK SHET NDERTESE BIZNESI, BALLSH

Qender, prane Bashkise, Ballsh | 900 M2 | 17.500.000 Leke

Union Bank ka për shitje një Ndërtesë Biznesi (Zk.1566; Nr.pas.92/2) të ndodhur në qytetin e Ballshit. -Prona konsiston në një Truall 1,500 m2 dhe Ndërtesë 3kate, me vendodhje në qëndër të qytetit e cila pozicionohet buzë rrugës kryesore me akses të drejtpërdrejtë me të., 900 M2, totali i kateve 3, tarrace, verande, vendparkim, oborr, bosh, gjendja: shume e mire, -Pasuria konsiderohet tepër atraktive, duke konsideruar fakt pozitiv, vendodhjen shumë te mirë si dhe karakteristikat e saj.

Botuar më 28/09/2023
17.500.000 leke

OKAZION ! SHITET SHTEPI PRIVATE ME OBORR TE ISH RAJONI DURRES !-EONPLUS74755

durres | 239 M2 | 70.000 Euro

• Sipërfaqe totale truall + shtëpi 239 m²• Sipërfaqja e ndërtimit: 80m²• Strukturë 1-Katëshe, organizimi: Ambjent ndenjie, ambient gatimi , dy dhoma gjumi , tualet, oborr.• Disponon Oborr rreth e perqark shtepise.• Ka akses ne rruge kryesore• Mundesi zhvillimi, 239 M2

Botuar më 27/09/2023
70.000,00 euro

SHITET TOKE NE KRYEMEDHENJ, KAVAJË.

Golem | 2.000 M2 | 160.000 Euro

Shitet toke ne Kryemedhenj, Kavajë. Toka ka nje pozicionim mjaft te mire, ofron super pamje nga bregdeti. Ka siperfaqe 2000 m2.Kryemedhenj eshte nje fshat i bukur kodrinor ndermjet Golemit dhe Shkembit te Kavajes, ku jane prezente shume investime ne pallate, vila, resorte etj, per shkak te nderthurjesse natyres se mrekullueshme dhe afersise me detin., 2.000 M2

Botuar më 27/09/2023
160.000,00 euro
)