Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

JEPET ME QERA GODINË HISTORIKE ZONA SHESHI I FLAMURIT, VLORË

Sheshi i Flamurit, Vlorë | 350 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Godinë historike zona Sheshi i Flamurit, Vlorëtek Kulla e Sahatit. Disponon Sip. brendshme 350m2 dhe Sip. bodrumi 60m2Cmimi i qerase 4000 €/Muaj., 350 M2

Botuar më 29/11/2022
46.865 leke/muaj

HOTEL ME QERA, HUDËNISHT, POGRADEC

Hudënisht, Pogradec | 1.200 M2 | 700 Euro

Hoteli ka sipërfaqe totale trualli 1200 m2, i përbërë nga 3 kate. Kati i parë është Bar- restorant i kompletuar me të gjitha pajisjet e nevojshme. Në katin e dytë janë dhomat e hotelit ku në total ka 14 dhoma . Ndërsa kati i tretë ka dy apartamente . Hoteli ka sistem ngrohje me kaldajë, ka dy oxhakë. Pjesë e hotelit është dhe plazhi i tij privat.Ka gjithashtu parking privat, 1.200 M2, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 29/11/2022
82.140 leke/muaj
)