Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DISHNICE, KORÇE

PRANE RRUGES KRYESORE | 120 M2 | 1.700.000 Leke

Shitet shtepi private 1-kateshe karabina, 120 M2, sip.trualli 285m2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 18/03/2019
1.700.000 leke

RR. URA E SHKOZES

tek Poligrafiku, | 120 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 120 M2, kati 1, bosh, k/bufe dhe vend parkimi

Botuar më 18/03/2019
15.000 leke/muaj

RR. "PETRAQ LEKA"

Kombinat, njesia 6 | 114 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 114 M2, kati 3, ashensor, i mobiluar, ne shtepi private, jepet edhe per biznes

Botuar më 18/03/2019
23.000 leke

QYTETI STUDENTI

prane fakultetit Ekonomik | 30 M2 | 5.000 Leke

Jepen me qera dhoma teke, dyshe dhe treshe nga 16m² deri ne, 30 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/03/2019
5.000 leke/person

RRUGA JORDAN MISJA

Ne fund te rruges, te shinat | 70 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera 1+1, ne nje shtepi private, 70 M2, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, vendparkim, i mobiluar, Telefononi nga ora 14:00 ne 18:00

Botuar më 18/03/2019
17.000 leke

GJIRI I LALZIT

kompleksi turistik Lura | 85 M2 | 175.000 Euro

Shitet 2+1 ne vile dy kateshe, 85 M2, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, kopesht, i mobiluar

Botuar më 18/03/2019
175.000,00 euro

RR. “DON BOSKO”,

50m mbas restorant Gjelit, | 130 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2 dhoma gjumi + sallon i madh ndenje, kuzhine, aneks me k/bufe, 130 M2, bosh, hyrje shtruar me parket. Kati II ne shtepi 3-kateshe, sallon, 2 ballkone, verande, e pershtatshme dhe per biznes.

Botuar më 18/03/2019
30.000 leke

RR. SABAUDIN GABRANI

tek spitali Amerikan | 35 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera dhome, paradhome ne nje shtepi private, 35 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 18/03/2019
15.000 leke

LAGJA ALI DEMI

rr. Pasho Hysa | 500 M2 | 275.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe e perfunduar, me sip. trrualli, 500 M2, 3 banjo, me hipoteke, certifikate pronesie. Shitet per arsye ekonomike.Uje 24h

Botuar më 17/03/2019
275.000,00 euro

RRUGA TODI SHKURTI

siper kompleksit Grand | 30 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, ne shtepi private, 30 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar, e pershtatshme per 3 veta

Botuar më 16/03/2019
15.000 leke