Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

FUSHA MISTO MAME

RRUGA HAZBI SERANI | 60 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, dhome dhe kuzhine, 60 M2, i mobiluar

Botuar më 30/01/2023
16.000 leke

PJESE VILE ME QERA - DON BOSKO

Pjese vile private me qera 1+1 | 60 M2 | 300 Euro

Afer Bar Kafe Artistit, 60 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 30/01/2023
35.011 leke/muaj

PJESE VILE ME QERA - RR. STAVRI THEMELI

200m prane Shkolles Jopublike Albanet | 200 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 2+1, kati 1 i nje vile, 200 M2, vendparkim, oborr, i mobiluar

Botuar më 30/01/2023
40.846 leke/muaj

DON BOSKO

prane Fiori Di Bosko | 120 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne katin e 3 te nje Vile, e mobiluar, siperfaqe 120 m². Hyrja organizohet nga korridor hyres, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, 2 kondicionere, ballkon.Jepet me qera 40000 Lek ne muaj., 120 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 30/01/2023
40.000 leke/muaj

RRUGA ELBASANIT, PRANE ISH AMBASADES RUMUNE

Rruga Pandeli Vangjeli | 100 M2 | 35.000 Leke

Jepet 2+1 me qera ne katin e 2 te nje Vile, e mobiluar, siperfaqe 100 m². Hyrja organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet me dritare, kondicioner, ballkon.Jepet me qera 35000 Lek ne muaj., 100 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 30/01/2023
35.000 leke/muaj

SHTEPI ME QERA - TEK FRESKU,

perballe Market Spar | 95 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 2+1, 95 M2, i mobiluar, kati III i nje vile, me oxhak funksional, 3 ballkone, panel diellor, pamje nga dielli.

Botuar më 28/01/2023
34.903 leke

KODRA E PRIFTIT

Kodra e Priftit | 80 M2 | 27.000 Leke

Jepe me qira hyrje 1+1., 80 M2, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, lirohet me 22 janar. Per me shume informacion na kontaktoni!

Botuar më 28/01/2023
27.000 leke/muaj

RRUGA MIHAL GRAMENO

prane pallatit me antena | 140 M2 | 500 Euro

Jepet me qera 3+1 ne katin e pare te nje Vile, pjeserisht e mobiluar, siperfaqe 140 m². Hyrja organizohet nga korridor lidhes, 3 dhoma gjumi, sallon ndenje e shtruar me parket, ambient gatimi, tualet, 2 ballkone, vend parkimi, oborr.Jepet me qera 500 euro ne muaj., 140 M2, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 28/01/2023
58.171 leke/muaj

SHTEPI ME QERA - SHKOZE,

shtepi private | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 27/01/2023
25.000 leke

RR. HAMDI PEPA

afer tregut ushqimor | 75 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, ne nje shtepi private, e pershtashme dhe per biznes, 75 M2, kati 1, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 27/01/2023
20.000 leke
)