Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEK VILAT AMERIKANE

Rruga Elbasanit prane Ambasades Turke | 130 M2 | 500 Euro

Jepet me qera kati i I-re i nje vile me siperfaqe 130 m² 2+1, e mobiluar. Organizohet ne ambient ndenje, guzhine gatimi e ngrenie, korridor nderlidhes me 2 dhomat e gjumit, 1 tualet. E gjithe vila eshte e rrethuar me oborr. Gjithashtu ofron mundesi parkimi te pershtatshem per 2 automjete. Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjecare. Cmimi:500 Euro, 130 M2, kati 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te agjensise imobiliare

Botuar më 29/11/2023
52.398 leke/muaj

NE ZONEN E RRUGES SE DIBRES

Rruga Gjon Buzuku prane Viles Gold | 100 M2 | 900 Euro

Ne katin e 1-re te nje vile jepet me qera apartament 2+1 ,me siperfaqe 100 ??2 i investuar dhe i mobiluar ne menyre bashkekohore . Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 tualet qendror , 1 dhome gjumi me krevat matrimonial nje dhome gjumi me 1 krevat tek.Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjecare. Cmimi:900 Euro, 100 M2, kati 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 29/11/2023
94.317 leke/muaj

DON BOSKO

don bosko | 70 M2 | 400 Euro

Jepet me qera kati i 4 i nje vile ne Don Bosko (ID BV2219)Ne Don Bosko, prane Neptune, jepet me qera kati i 4 i nje vile 5-kateshe, me hyrje me vete, me siperfaqe 72 m2, 1 tualet, 1 ballkon, e mobiluar ne menyre bashkekohore. g.tKerkohet muaji i pare muaji i fundit dhe nje muaj garanciJepet me qera 400 euro/muaj, 70 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 29/11/2023
41.919 leke/muaj

TEK QYTETI STUDENTI

Rruga Arben Broci | 110 M2 | 700 Euro

Tek Qyteti Studenti Rruga Arben Broci , jepet me qera kati i III-te i nje vile me siperfaqe 110 m2, 3+1 i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe organizohet ne ambient ndenje e gatimi ,3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon .Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare . CM: 700 €uro, 110 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te AGJENSISE IMOBILIARE

Botuar më 29/11/2023
73.358 leke/muaj

KODRA E PRIFTIT

kodra e priftit | 100 M2 | 290 Euro

Jepet Me Qera Kati I 2 I Nje Vile 2+1 Tek Kodra E Priftit (ID BV22130) TiraneTek Kodra e Priftit, prane Venue, jepet me qera kati i 2 i nje vile 2+1, tualet, verande, me oborr te perbashket, me siperfaqe 100 m2, bosh, vetem me k.bufe. G.QTarife sherbimi agjensie gjysem qeraje Kerkohet muaji i pare, i fundit dhe nje muaj garanciJepet me qera 290 euro/muaj, 100 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 29/11/2023
30.391 leke/muaj

JEPET KAT VILE ME QERA

5 MAJI | 150 M2 | 400 Euro

Kati i 2,3 dhoma gjumi,2 tualete,kuzhine sallon vecant plus 3 vende parkim, 150 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/11/2023
40.901 leke/muaj

MINE PEZA

Prokuroria e tiranes | 40 M2 | 35.000 Leke

Kati 1 Vile E mobiluar garzoniere . E gjithe vila me qera, 40 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re, Per 2 persona

Botuar më 28/11/2023
35.000 leke/muaj

APARTAMENT NE NDERTESE PRIVATE - SELITE

Selite | 240 M2 | 180.000 Leke

Kati 2 i nje vile me qera. Ndodhet ne Selite dhe i pershtatshem per cdo person qe eshte i interesuar per kete prone.Cmimi : 180.000 ALL/ MuajiVR077, 240 M2, kati 2

Botuar më 28/11/2023
180.000 leke/muaj

PJESE VILE ME QERA - VILAT GJERMANE

Vilat Gjermane | 160 M2 | 40.000 Leke

Këto janë pamjet e dhomave të hyrjes me qera,por të pa mobiluara me krevatë e dollapë,ndërsa është e pajisur me: Kundrabufe,Stuf për gatim,Aspirator,Frigorifer,Lavatriçe,Dush.Hyrja ka tre dhoma gjumi,nje dhomë gatimi,nje dhomë ndenjëje,korridor të bollshëm, ka dy banjo dhe tre ballkone.Me sipërfaqe 120 m2 pa ballkonet,me ballkonet është 160 m2.Cmimi : 400 ALL / MuajiVR 077, 160 M2

Botuar më 28/11/2023
40.000 leke

AMBIENT BIZNESI ME QERA - VILAT GJERMANE

Vilat Gjermane | 120 M2 | 20.000 Leke

Ambjent me qera 120 m2,që është kati më i poshtëm i nje vile dhe mund të përdoret për magazinë materjalesh,ose për shërbime elektrike,ose për shërbime hidraulike ose për çdo shërbim tjetër që kanë nevojë klientët Vila është e rrethuar.Cmimi : 200 ALL / Muaji VR 077, 120 M2

Botuar më 28/11/2023
20.000 leke
)