Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA ARBRIT

Stacioni i fundit i Tufines | 415 M2 | 60.000 Leke

Jepen me qera 2 magazina 200m dhe, 415 M2, lartesia 4m. .Dere me vehte. 20.000 leke dhe

Botuar më 13/05/2019
60.000 leke

SHKOZE

tek Ura | 150 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera magazine, 150 M2, 1 banjo, me linje 3 fazore

Botuar më 13/05/2019
35.000 leke

VAQARR

tek ish Pularia | 672 M2 | 1.5 Euro

Jepet me qera magazine 2 kateshe, sip e secilit kate, 672 M2, + sip toke 9240m². E pershtatshme per fasoneri, rrobaqepsi dhe cdo lloj biznesi tjeter. Sistem Kamerash. Ambjent i rregulluar dhe rikonstruktuar

Botuar më 13/05/2019
1,50 euro/m²

AUTOSTRADA TIRANE-DURRES KM2

pas Delta Home, (pas Ardeno) | 240 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera magazine, 240 M2, 1 banjo, gjendja: e mire, 3m e larte,shtruar me pllaka, instalime elektrike(monof/3-fazor), hidraulike, tualet, 2 qepena elektrike+2xhamari, parking per 2makina+parking publik(falas)

Botuar më 13/05/2019
4.500 leke/muaj