Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MBRAPA KONVIKTEVE TE INXHINIRISE SE NDERTIMIT

ne buze te rruges | 16 M2 | 5.000 Leke

Jepet me qera magazine, 16 M2

Botuar më 16/05/2019
5.000 leke

LIBRAZHD

prane stacionit te trenit | 220 M2 | 100.000 Euro

Shitet objekt 2 katesh, secili kat, 220 M2, i pershtatshem per biznes ose per banim, me dokumenta te rregullta

Botuar më 16/05/2019
100.000,00 euro

UZNOVE BERAT

Uznove | 250 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera magazine, ambient i brendshem 250m, dhe jashte 650m2, 250 M2, 1 banjo

Botuar më 16/05/2019
30.000 leke/muaj

KINOSTUDIO

Rruga "Shefqet Kuka" | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera magazine, 100 M2, 1 banjo, E pershtatshme per magazinim dhe cdo lloj aktiviteti. Jepet per afat te gjate

Botuar më 16/05/2019
25.000 leke

TEK QYTETI NXENESVE

tek Xhamia | 150 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera magazine, 150 M2, 4m e larte. Me trefazor. Me vend parkimi

Botuar më 14/05/2019
40.000 leke

PRANE MEDRESESE

Rr. "Dibres" | 35 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera magazine, 35 M2, kati 1

Botuar më 14/05/2019
25.000 leke

NE AUTOSTRADEN TIRAN-DURRES

Ne Autostraden TIRAN-DURRES | 205 M2 | 600 Euro

Ne Autostraden TR-DR, JEPEN ME QIRA 3 Magazina. Magazinat kane siperfaqe 205 m2 secila me hapesire per parkim 170m2 dhe me lartesi dysheme-tavan 4.8m. Cmimi 600 Euro/SECILA! Per me shume info kontakto ne numrin 0675088808, 205 M2, 1 banjo

Botuar më 13/05/2019
600,00 euro

SHITET, MAGAZINË, KASHAR, TIRANË

Kashar | 4.350 M2 | 1.470.000 Euro

Sipërfaqa totale 4.350 m² • Sipërfaqa e magazines 2.275m2 m² • I përshtatshëm për biznese të ndryshme • I investuar • Ndriçim • Pozicion i favorshëm gjeografik • Ndërtesa shtrihet në zonë industriale me akses të menjëhershëm në autostradën Tiranë-Durrës • Disponon certifikatë pronësie, 4.350 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 13/05/2019
1.470.000,00 euro

KOMBINAT

Kombinat | 600 M2 | 1.500 Euro

Kombinat, jepet me qera Magazine me siperfaqe 600 m2, me oborr per parkim deri ne 3 Trailera, i siguruar me roje. Ambjente te rregulluara, linje 3 fazore, 2 banjo, 2 zyra, fasade xhami., 600 M2, 2 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 13/05/2019
1.500,00 euro

AUTOSTRADE TIRANE -DURRES

Autostrade Tirane -Durres | 1.400 M2 | 5.600 Euro

Jepen me qera 3 ambjete per magazine industriale open space, lartesi 4.5 m,Kati 0 me siperfaqe 1400 m2, jepet me qera 4 euro/m2 = 5600 euro pa taxKati 2 me siperfaqe 2000 m2, jepet me qera 3 euro/m2= 6000 euro pa taxKati 3 me siperfaqe 1000 m2, jepet me qera 3 euro/m2 = 3000 euro pa tax, 1.400 M2, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 13/05/2019
5.600,00 euro