Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

*CASA ITALIA

Pallatet e Verdha | 600 M2 | 1.200 Euro

Jepet me Qira Ambjent Biznesi (hapesire magazinimi dhe njesi komerciale) e ndare ne 2 kate te Casa Italia.Ambjenti organizohet ne katin 0 qe permban nje kundrabufe dhe ka nje siperfaqe totale prej 100 m2 si dhe katin -1 qe eshte i shfrytezueshem per aktivitete te ndryshme qe kane volume pune dhe ka nje siperfaqe 500 m2., 600 M2, 2 banjo, Vizibiliteti nga rruga kryesore ofron mundesine qe te jete nje pike strategjike per zhvillimin e aktivitetit te biznesit tuaj!

Botuar më 06/12/2022
140.941 leke

*CASA ITALIA

Pallatet e Verdha | 600 M2 | 1.200 Euro

Jepet me Qira Ambjent Biznesi (hapesire magazinimi dhe njesi komerciale) e ndare ne 2 kate te Casa Italia.Ambjenti organizohet ne katin 0 qe permban nje kundrabufe dhe ka nje siperfaqe totale prej 100 m2 si dhe katin -1 qe eshte i shfrytezueshem per aktivitete te ndryshme qe kane volume pune dhe ka nje siperfaqe 500 m2., 600 M2, 2 banjo, Vizibiliteti nga rruga kryesore ofron mundesine qe te jete nje pike strategjike per zhvillimin e aktivitetit te biznesit tuaj!

Botuar më 06/12/2022
138.101 leke

SHTEPI ME QERA - RRUGA VELI DEDI

ne zone te mire | 400 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera magazine, 400 M2, kati 2, Nuk Bashkepunoje me Agjensi

Botuar më 05/12/2022
116.739 leke

MAGAZINE ME QERA NE RRUGEN E LLAZI MIHO NE AFERSI TE KOMANDES LOGJISTIKES NE TIRANE (ID 4281164)

Llazi Miho, ne afersi te Komandes Logjistikes | 360 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera magazine, pjese e nje kompleksi magazinash, siperfaqe 360 m², lartesia 7m, open space, 2 tualete, oborr i madh per parkim, sistem kamerash. E aksesueshme nga te gjitha llojet e makinave. Kerkohen 3 muaj parapagim.Cmimi 1000 Euro, 360 M2, Property ID : 4281164 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/12/2022
116.739 leke

@AMBJENT BIZNESI DHE NJESI MAGAZINIMI ME QERA TE KTHESA E KAMZES

casa italia | 600 M2 | 1.200 Euro

Jepet hapesire magazinimi dhe njesi komerciale me qera te Kthesa e KamzesAmbjenti organizohet ne katin 0 qe permban nje kundrabufe dhe ka nje siperfaqe totale prej 100 m2 si dhe katin -1 qe eshte i shfrytezueshem per aktivitete te ndryshme qe kane volume pune dhe ka nje siperfaqe 500 m2, 600 M2, ashensor, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 05/12/2022
140.822 leke

*CASA ITALIA

Pallatet e Verdha | 600 M2 | 1.200 Euro

Jepet me Qira Ambjent Biznesi (hapesire magazinimi dhe njesi komerciale) e ndare ne 2 kate te Casa Italia.Ambjenti organizohet ne katin 0 qe permban nje kundrabufe dhe ka nje siperfaqe totale prej 100 m2 si dhe katin -1 qe eshte i shfrytezueshem per aktivitete te ndryshme qe kane volume pune dhe ka nje siperfaqe 500 m2., 600 M2, 2 banjo, Vizibiliteti nga rruga kryesore ofron mundesine qe te jete nje pike strategjike per zhvillimin e aktivitetit te biznesit tuaj!

Botuar më 05/12/2022
140.822 leke

@MAGAZINE ME QERA TE KTHESA E KAMZES

kamez | 610 M2 | 1.200 Euro

Jepet hapesire magazinimi dhe njesi komerciale me qera te Kthesa e KamzesAmbjenti organizohet ne katin 0 qe permban nje kundrabufe dhe ka nje siperfaqe totale prej 100 m2 si dhe katin -1 qe eshte i shfrytezueshem per aktivitete te ndryshme qe kane volume pune dhe ka nje siperfaqe 500 m2, 610 M2, ashensor, gjendja: e re

Botuar më 05/12/2022
140.822 leke/muaj

ASTIR

prane Alfa Bank | 400 M2 | 800 Euro

Jepet Magazine me qera, bosh, siperfaqe 400 m², kati 0. Magazina posedon tualet, open space, i paster si ambient, mundesi vendparkimi. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.Jepet me qera 800 euro ne muaj., 400 M2, 1 banjo, bosh

Botuar më 05/12/2022
93.581 leke/muaj

JEPET ME QERA GODINE 3 KATESHE - RR. "SIRI KODRA", PËRBALLË FRIGORIFERIT,

jepet me qera godinën,3 katshe, ku kati i pare është 140m² | 608 M2 | 3.600 Euro

Kati i dyte 608m², kati i trete 608m² si dhe një holl rreth 150m² me një oborr te brendshëm dhe magazinë 100m², 608 M2, me oborr te jashtem ku mund te parkojnë makinat, si dhe mund te futen edhe maune për ngarkim-shkarkime. Jepet me kate me vehte me çmim te arsyeshem ose komplet godina 3600E.

Botuar më 05/12/2022
419.324 leke/muaj

RRUGA DORA DISTRIA

Liqeni Artificial, fakulteti i drejtesise | 60 M2 | 20.000 Leke

Jap me qera ambjent 60m2 per magazine, 60 M2, 1 banjo, bosh

Botuar më 04/12/2022
20.000 leke/muaj
)