Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NE QENDER TE BLLOKUT

buze rruge | 150 M2 | 2.205.000 Euro

Shitet super lokal modern 150 m2-- i kompletuar dhe arreduar ne menyre bashkohore.Me dokumentacion te rregullt hipotekor., 150 M2

Botuar më 11/10/2019
2.205.000,00 euro

PIAZA QENDER

Buze rruges kryesores Dede Gjon Luli | 100 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qera lokal ne gjendje pune, me 150 m2 verande. Perpos qeras shitet edhe biznesi investim i bere para 1 viti e gjysem., 100 M2, 2 ambjente, 3 banjo, verande, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Jo agjensi

Botuar më 11/10/2019
4.000,00 euro/muaj

TEK MINISTRIA E BRENDSHME

TEK PEDONALIA | 5 M2 | 90.000 Leke

Jepet me qera lokal, 5 M2, me ambjent te jashtem

Botuar më 10/10/2019
90.000 leke

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

prane gjykates se Tirane, tek ish Ekspozita | 74 M2 | 65.000 Leke

Jepet me qera lokal, 74 M2, i mobiluar, aktualisht ne gjendje pune, jo agjensi

Botuar më 10/10/2019
65.000 leke

YZBERISHT

50 m nga Kmy-ja, ne rruge kryesore | 75 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 75 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, gjendja: shume e mire, ambjent i jashtem, lartesi 4.80 m, me banak, i pershtatshem per cdo lloj aktivitet

Botuar më 10/10/2019
30.000 leke

BLLOKU VASIL SHANTO

prane Shkolles | 150 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera lokal (Bar Palma), 150 M2, i mobiluar, aktualisht ne gjendje pune. I gatshem per tu dhene me qera ne daten 1 Nentor

Botuar më 09/10/2019
60.000 leke

MOZAIKU I TIRANES

Mozaiku i Tiranes | 95 M2 | 250.000 Euro

Prane Mozaikut te Tiranes SHITET Bar Kafe me siperfaqe 95 m2 dhe verande 60 m2. Bari eshte i mobiluar dhe ne gjendje pune me klientele te ngritur dhe me xhiro mujore te kenaqeshme. Ne total ka 25 tavolina ( 14 tavolina brenda dhe 11 tavolina jashte). Pozicioni shume i mire. Cmimi 250.000 euro. Per cdo informacion kontaktoni ne Cel.0684109062, E-mail. onlineprona@gmail.com,, 95 M2, 2 ambjente, totali i kateve 8, 2 banjo, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 08/10/2019
250.000,00 euro

MOZAIKU I TIRANES

Mozaiku i Tiranes | 155 M2 | 100.000 Leke

Prane Mozaikut te Tiranes SHITET biznesi dhe jepet me QERA Bar Kafe 95 m2 dhe verande 60 m2. Bari eshte i mobiluar dhe ne gjendje pune me klientele te ngritur dhe me xhiro mujore te kenaqeshme. Ne total ka 25 tavolina ( 14 tavolina brenda dhe 11 tavolina jashte). Pozicioni shume i mire.SHITJA e biznesit 1.500.000 leke.Cmimi i QERASE 100.000 leke/muaj. Info 0684109062, onlineprona@gmail.com, 155 M2, 2 ambjente, totali i kateve 6, 2 banjo, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 08/10/2019
100.000 leke/muaj

RR. GJERGJ FISHTA

prane gjykates se Tirane, tek ish Ekspozita | 74 M2 | 65.000 Leke

Jepet me qera lokal, 74 M2, i mobiluar, aktualisht ne gjendje pune, jo agjensi

Botuar më 08/10/2019
65.000 leke

MBRAPA TEGUT

ngjitur me shtypshkronjen Pegi | 1.200 M2 | 3 Euro

Jepet me qera ose shitet objekt 2 katesh+bodrum, sip.ndertimi, 1.200 M2, aktualisht restorant I kompletuar totalisht, me hapesire perpara 500m² trruall+500me parkim dhe gjelberim, I pershtatshem per cdo lloj biznesi. Shtja 1700 E/m² dhe qera

Botuar më 08/10/2019
3,00 euro/m²
)