Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA THOMA KOXHAJ

PRANE KOMPLEKSIT CABEJ.NGJITUR ME KMY-ne | 55 M2 | 49.500 Euro

PLANIMETRI E RREGULLT.ME LULISHTE PARA.MUNDESI PER TU BERE 2 KATE.HAPESIRE DHE LARTESI E MADHE KATI, 55 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 9, 1 banjo, gjendja: e re, CMIM OKAZION.SHITET PER ARSYE TE JETUARI JASHTE.MUND TE BEHET LOKAL,DYQAN,ZYRE,FARMACI,QENDER ESTETIKE,AUTOSHKOLLE,QENDER KURSESH, ETJ

Botuar më 29/09/2023
900,00 euro/m²

OKAZION- SHITET HOTEL NE AUTOSTRADEN TIRANE- VORE! BILLION2668

AUTOSTRADA TIRANE- VORE | 3.250 M2 | 10 Euro

Shesim hotel në një nga zonat më të frekuentuara në Tiranë. Hoteli ndodhet pranë aeroportit Nëne Tereza. Hoteli është 4 katësh. Ai ka një sipërfaqe totale: 3250m2 dhe një sipërfaqe ndërtimi 1780m2. Ka 24 dhoma dhe 24 tualete, plus 3 suita. Hoteli ka dy hyrje të dedikuara dhe pishinë 150m2. Hoteli ka dritare dopio xham, sistem kondicionimi, kamerash dhe zjarri. Ka hapësirë parkimi me 25 poste., 3.250 M2, 24 ambjente, kati 1, totali i kateve 4, 24 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 24 dhoma gjumi, 24 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re, Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Hoteli eshte ndertim i vitit 2010. Per me shume informacion me kontaktoni ne numrin e telefonit +355692033500.

Botuar më 29/09/2023
10,00 euro

LOKALE NE SHITJE - NE YZBERISHT ID: BILLION2337

Ne Yzberisht | 167 M2 | 216.000 Euro

Ofrojme super ambient komercial i tipit Lokal per shitje. Vendndodhja e lokalit eshte teper e pershtatshme per zhvillimin e biznesit, per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, e biznesesh private; afersi me transportin publik dhe akses te menjehershem me rruget kryesore te kryeqytetit dhe teper levizshmeri.aktualisht i dhene me qera., 167 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500.

Botuar më 29/09/2023
216.000,00 euro

RRUGA DURRESIT

prane Shkolles Qemal Stafa | 157 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera restorant me sip 157m².Ambjenti eshte restauruar dhe rimobiluar se fundmi. Ka sistem ngrohje/ftohje dhe aspirimi, fasade xhami, tavane te varur, banak led me te gjitha pajisjet e nevojshme per aktivitetin. Organizohet nga ambjenti i brendshem i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe nje tualet, si dhe ambient jasht. Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontratte afatgjate, 157 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensis Imobiliare

Botuar më 29/09/2023
2.000,00 euro/muaj

LOKAL PER SHITJE! - SHALLVARET ID: BILLION2576

Tek Shallvaret | 143 M2 | 500.000 Euro

Shitet Lokal - Restorant tek Shallvaret ngjitur me lokal Colosseum.Ndodhet ne nje zone e cila eshte nder te preferuarat per banim dhe zhvillim aktivitetsh te ndryshme biznesi.Shallvaret është një nga zonat më të kërkuara të momentit për zhvillimin e aktiviteteve të biznesit. .Një zonë e cila ka rrjet rrugor të zhvilluar, pranë rrugës kryesore.Lokali eshte teresisht i investuar ne mobilim koherent, 143 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Botuar më 29/09/2023
500.000,00 euro

LOKALE NE SHITJE - RR.VIKTIMAT E POJANIT, KORCE

Lendina e Loteve | 121 M2 | 10.500.000 Leke

UNION BANK shet: Njesi (Zk.8561; 6/257-N3) e cila ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te re ne qytetin e Korces, prane lulishtes “Lendina e Loteve”. Zona ku ndodhet njesia eshte shume atraktive ku shume biznese ushtrojne aktivitetet e tyre, sidomos ne fushen e hotelerise, tavernave, apote bar-restoranteve.Ambjenti me pare ka funksionuar si Restorant dhe eshte totalisht i rikonstruktuar., 121 M2, 2 ambjente, 1 banjo, bodrum, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, Prona ka si pjese se saj edhe nje pjese te katit nentoke i cili ka funksonuar me pare si kuzhine per re restorantin

Botuar më 29/09/2023
10.500.000 leke

JEPET LOKAL ME QERA- NE SHKOZE

JEPET LOKAL ME QERA- NE SHKOZE | 59 M2 | 500 Euro

JEPET LOKAL ME QERA~ 59M2~ KATI 0~ ME VERANDE~ PALLAT EKZISTUES~ GJENDJA E RE~ I PERSHTATSHEM PER LOKAL, PICERI, FAST FOOD~ TEK RRG “ALI SHEFQETI”, PRANE SHKOLLES “ABDULLAH KETA”, SHKOZE~ CMIMI 500 EUROKONTAKTONI 0676722221V400, 59 M2, 1 banjo

Botuar më 29/09/2023
500,00 euro

SHITET LOKAL-NE SHKOZE

SHITET LOKAL-NE SHKOZE | 59 M2 | 118.000 Euro

SHITET LOKAL~ 59M2~ KATI 0~ ME VERANDE~ PALLAT EKZISTUES~ ME HIPOTEKE~ GJENDJA E RE~ I PERSHTATSHEM PER LOKAL, PICERI, FAST FOOD~ TEK RRG “ALI SHEFQETI”, PRANE SHKOLLES “ABDULLAH KETA”, SHKOZE~ CMIMI 118.000 EUROKONTAKTONI 0676722221V400, 59 M2, 1 banjo

Botuar më 29/09/2023
118.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Rruga Him Kolli | 100 M2 | 11.000 Euro

Shitet biznesi piceri . Ka të gjitha pajisjet e nevojshme për piceri.Aktualisht është në gjëndje pune. Ka një klientelë të rregullt prej vitesh dhe një xhiro të kënaqshme.Lokacioni ku ndodhet e favorizon sepse është një zonë mjaft e kërkuar , me shumë fasilitete.Adresa: Rruga”Him Kolli.Çmimi: 11.000 EuroPer me shume detaje mbi pronen na kontaktoni !, 100 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 28/09/2023
11.000,00 euro

LOKALE ME QERA -~ QENDER

JEPET BAR-RESTORANT ME SIPERFAQE 150 M2 NE QENDER | 150 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera bar-restorant me vendodhje ne Qender.Ambjenti ndodhet ne katin 0.Ambjenti ka siperfaqe 150 m2.Klientela eshte e ngritur prej vitesh.Ambjenti eshte i mobiluar.Taksat jane te perfshira ne cmim.Diskutohet dhe per shitje.Per me shume informacion na kontaktoni!, 150 M2, 2 banjo

Botuar më 28/09/2023
1.500,00 euro/muaj
)