Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LOKALE ME QERA - ZONE KRYESORE

Zone Kryesore | 235 M2 | 5.000 Euro

Jepet me qira Bar + SnackZone KryesoreSuper Investim se Fundmi100.000 All Xhiro Ditore, 235 M2

Botuar më 29/11/2021
612.631 leke

DON BOSKO

Don Bosko | 210 M2 | 800 Euro

Jepet me qira ambjent komercial ne zonen e Don Boskos I pershtatshem per local, restorant, fast food, restorant peshku, bar kafe etj. Ndodhet ne Don Bosko, tek Supermarket Viva. Me siperfaqe 210 m2 ku 70 m2 jane siperfaqe brenda dhe 140 m2 jane siperfaqe e jashtme verande, e regjistruar ne hipoteke.Me pare eshte perdoruar per Fast Food dhe Bar Caffe.Organizohet ne 1 ambjent Open Space, 1 verande., 210 M2, 2 banjo

Botuar më 29/11/2021
98.334 leke

APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE TEK RRUGA ELBASANIT, PRANE ISH 7-XHUXHAVENE TIRANE (ID 4129176)

Rruga Elbasanit, prane ish 7-Xhuxhave, | 98 M2 | 100.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, siperfaqe 98.7 m², kati2, i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientimi me diell.Shitet 100000 euro., 98 M2, Property ID : 4129176 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
12.190.234 leke

APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE TEK RRUGA ELBASANIT, PRANE ISH 7-XHUXHAVENE TIRANE (ID 4129176)

Rruga Elbasanit, prane ish 7-Xhuxhave, | 98 M2 | 100.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, siperfaqe 98.7 m², kati2, i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientimi me diell.Shitet 100000 euro., 98 M2, Property ID : 4129176 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
12.190.234 leke

LOKALE ME QERA - MYSLYM SHYR

Prane karburantit | 140 M2 | 1.200 Euro

Jepet lokal .niveli 0 i investuar totalisht cdo gje e re me sip. 140m2 j, 140 M2, 1 ambjent, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 29/11/2021
145.670 leke/muaj

LOKALE ME QERA - BABRRU, RRUGA HALIT HAXHIA

jepet me qira | 34 M2 | 200 Euro

Lokal. Sip, 34 M2, I kompletuar.

Botuar më 29/11/2021
24.252 leke/muaj

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE BULEVARDIN ZOGU I PARE PRANE MATERNITETIT NE TIRANE (ID 4121655)

Ne bulevardin Zogu i pare prane Maternitetit, | 121 M2 | 151.250 Euro

Shitet apartament 2+1 me hipoteke, siperfaqa 121 m², kati 3 banim ne nje pallat te ri me ashensor, 2 ballkone, tualet, k/bufe. Cmimi 151250 Euro., 121 M2, Property ID : 4121655 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/11/2021
18.700.859 leke

JEPET LOKAL ME QERA

Adresa : Mahmud Fortuzi | 130 M2 | 2.500 Euro

Siperfaqe : 130 m2 Ofrohet: •I mobiluar•Kondicioner •Ne kushte shume te mira.• Pllak• Tualet Cmimi: 2500 € + (1 garanci) ID MXh 070, 130 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 28/11/2021
309.105 leke/muaj

APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE TEK RRUGA ELBASANIT, PRANE ISH 7-XHUXHAVENE TIRANE (ID 4129176)

Rruga Elbasanit, prane ish 7-Xhuxhave, | 98 M2 | 100.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, siperfaqe 98.7 m², kati2, i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientimi me diell.Shitet 100000 euro., 98 M2, Property ID : 4129176 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/11/2021
12.364.204 leke

LOKAL PER QIRA (BAR-COFFEE) - TEK RRUGA E DURRESIT ID: BILLION1091

Rruga e Durresit | 120 M2 | 450 Euro

Ofrohet ambient biznesi bar-coffee ne nje nder zonat me te preferuar per banim dhe zhvillim biznesi ne Tirane,tek Rruga e Durresit.Ambienti ndodhet buze rruge kryesore dhe ka sherbyer si lokal prej vitesh. Eshte i organizuar ne formen e nje duplex-i. Eshte i arreduar si ne foto dhe ka kat -1 qe eshte pak privat si hapesire dhe nje tualet. Gjithashtu,ky ambient trajtohet dhe per shitje., 120 M2, totali i kateve 2, 1 banjo, ngrohje/ftohje, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Ambienti eshte i pershtatshem per nje shumellojshmeri aktivitetesh si zyra te ndryshme,qendra estetike,dyqan etj nese merret per qira afatgjate. Na kontaktoni ne nr:+355692033500.

Botuar më 28/11/2021
55.639 leke/muaj
)