Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RESTORANT ME QERA - SHUME PRANE RR. "DURRESIT"

perballe shkolles "Qemal Stafa", ngjitur me Hotel Eler | 157 M2 | 2.200 Euro

Jepet me qera Restorant, i kompletuar totalisht me 15 tavolina dhe 42 karrike, e gatshme per pune. sip brendshme, 157 M2, Kontaktoni ne viber ose whatsapp ne numerin e telefonit me poshte. Cmimi per vitin e pare

Botuar më 27/09/2023
236.952 leke

JEPET BAR RESTORANT ME QERA-NE BLLOK

JEPET BAR RESTORANT ME QERA-NE BLLOK | 341 M2 | 4.500 Euro

JEPET BAR RESTORANT ME QERA~SIPERFAQE 341 M2~ KATI 0~ TOTALISHT I INVESTUAR~ RRUGA ANDON ZAKO ÇAJUPI~ BLLOK~CMIMI 4.500 EUROKONTAKTONI 0676722221R400, 341 M2, 1 banjo

Botuar më 27/09/2023
485.694 leke

LOKAL ME QERA - BERZHIDE, ISH SOFRA DIBRANE,

ne zone shume te mire | 1.000 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera Restorant me sip 300m + ambjent te jashtem te shfrytezueshe, ambjent me gjelberim, 1.000 M2, totalisht e kompletuar. Aktualisht ne pune.

Botuar më 27/09/2023
161.898 leke

LOKAL ME QERA - TEK TREGU ÇAM, RR. "SHYQYRI BERXOLLI",

ne zone shume te mire | 70 M2 | 700 Euro

Jepet me qera lokal i kompletuar i gatshem per pune, sip, 70 M2, 1 banjo, ambjent totalisht i rregulluar. JO AGJENSI! Çmimi:

Botuar më 26/09/2023
74.137 leke

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE SPITALIT AMERIKAN 3, KOMPLEKSI TIRANA GOLDEN PARK (ID4271855)

Spitali Amerikan 3, Kompleksi Tirana Golden Park | 90 M2 | 670 Euro

Jepet me qera Ambient Biznesi. Ambienti eshte me siperfaqe 90 m², kati 0,ambient open space me sistem kondicionimi,1 tualet,fasade xhami. Jepet totalisht i investuar dhe i arreduar. I pershtatshem per Fast Food, Piceri, etj. CMIMI : 70.000 leke, 90 M2, Property ID : 4271855 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/09/2023
72.215 leke

~ 21 DHJETORI

JEPET ME QERA BAR-RESTORANT TE 21 DHJETORI | 238 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera bar-restorant me vendodhje te 21 Dhjetori.Restoranti eshte me siperfaqe te brendshme 85 m2+verande 153 m2.Organizohet ne:1 ambjent,2 tualete,verande.Per nje vizite ne prone na kontaktoni!, 238 M2

Botuar më 26/09/2023
161.674 leke/muaj

LOKALE ME QERA -~ QENDER

JEPET BAR-RESTORANT ME SIPERFAQE 150 M2 NE QENDER | 150 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera bar-restorant me vendodhje ne Qender.Ambjenti ndodhet ne katin 0.Ambjenti ka siperfaqe 150 m2.Klientela eshte e ngritur prej vitesh.Ambjenti eshte i mobiluar.Taksat jane te perfshira ne cmim.Diskutohet dhe per shitje.Per me shume informacion na kontaktoni!, 150 M2, 2 banjo

Botuar më 25/09/2023
162.226 leke/muaj

BAR - RESTORANT, BERZHITE

Bar - Restorant, Berzhite | 1.000 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera Bar - Restorant, Berzhite, me siperfaqe totale shfrytezimi 1000m² dhe me siperfaqe restoranti 300m², 1.000 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/09/2023
162.226 leke/muaj

JEPET ME QERA LOKAL BUZE RRUGES TEK 21 DHJETORI NE TIRANE (ID 4271868)

21 Dhjetori | 300 M2 | 3.000 Euro

Jepet me qera lokal, siperfaqe e brendeshme 300 m², kati 0, ambienti i brendshem i mobiluar, i restauruar.Mundesi shume e mire investimi pasi zona eshte mjaft e populluar nga te rinjte.Jepet me qera 3000 euro, 300 M2, Property ID : 4271868 www.dreamalbania.al

Botuar më 25/09/2023
321.091 leke

ALI DEMI

Pranë rrugës Idriz Dollaku | 40 M2 | 250 Euro

Qera, Ambient Biznesi, Ali Demi, Tiranë.Ambienti ndodhet pranë rrugës Idriz Dollaku.Informacion mbi ambientin:• Sipërfaqja: 40 m2.• Kati 0.Organizimi:• Open space.• Tualet.Cilësime të tjera:.• Bosh.• E përshtatshme për biznese të ndryshmePër një vizitë në pronë na kontaktoni!, 40 M2, 1 banjo

Botuar më 24/09/2023
26.597 leke/muaj
)