Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

* QENDER

Qender | 150 M2 | 1.500 Euro

Ambjent Biznesi me Qira ne Qender. Ambjenti mund te perdoret per bar-restorant.Organizohet ne:~ Ambjent Open Space ~ Ambjent Gatimi~ Tualet.Ambjenti eshte i mobiluar.Taksat jane te perfshira ne cmim.Biznesi ka klientele te ngritur prej vitesh.Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen: 0692031230, 150 M2

Botuar më 06/12/2022
176.176 leke

JEPET ME QERA LOKAL PRANE SHKOLLES 1 MAJI NE ALI DEM, TIRANE (ID 4271796)

Ali Dem, Prane Shkolles 1 Maji | 80 M2 | 600 Euro

Jepet Lokal me Qera. Lokali ndodhet buze rruge, me siperfaqe 80 m², tualet, i mobiluar me te gjitha, ka 2 hyrje nga te dyja krahet e lokalit, klientela e ngritur.Jepet me Qera 600 euro., 80 M2, Property ID : 4271796 www.dreamalbania.al

Botuar më 06/12/2022
70.470 leke

KAMEZ

Kamez | 117 M2 | 1.200 Euro

Shitet ose jepet me qera ambient biznesi Lokali ne Kamez! Ambienti ndodhet ne katin zero., 117 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Aktualisht ne proces punimi.Disponon dokumenatcion te rregullt hipotekor!Cmimi per shitje 350.000 Euro.Per me shume informacion na kontaktoni!

Botuar më 06/12/2022
138.101 leke/muaj

* QENDER

Qender | 150 M2 | 1.500 Euro

Ambjent Biznesi me Qira ne Qender. Ambjenti mund te perdoret per bar-restorant.Organizohet ne:~ Ambjent Open Space ~ Ambjent Gatimi~ Tualet.Ambjenti eshte i mobiluar.Taksat jane te perfshira ne cmim.Biznesi ka klientele te ngritur prej vitesh.Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen: 0692031230, 150 M2

Botuar më 06/12/2022
172.626 leke

YZBERISHT

YOUR HOME | 74 M2 | 400 Leke

Jepet ambient me qera, Adresa: Yzberisht ,Siperfaqe : 74 m2 , Cmimi:400 mije leke, Ambient totalisht i mobiluar, me te gjitha pajisjet funksionale,ne momentin e pare te marrjes fillon menjehere puna. Per me shume informacione mund te ne kontaktoni., 74 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 05/12/2022
400 leke/muaj

LOKALE ME QERA - QENDER

JEPET BAR-RESTORANT ME SIPERFAQE 150 M2 NE QENDER | 150 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera bar-restorant me vendodhje ne Qender.Ambjenti ndodhet ne katin 0.Ambjenti ka siperfaqe 150 m2.Klientela eshte e ngritur prej vitesh.Ambjenti eshte i mobiluar.Taksat jane te perfshira ne cmim.Diskutohet dhe per shitje.Per me shume informacion na kontaktoni!, 150 M2, 2 banjo

Botuar më 05/12/2022
176.028 leke/muaj

LOKALE ME QERA - QENDER

JEPET BAR-RESTORANT ME SIPERFAQE 150 M2 NE QENDER | 150 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera bar-restorant me vendodhje ne Qender.Ambjenti ndodhet ne katin 0.Ambjenti ka siperfaqe 150 m2.Klientela eshte e ngritur prej vitesh.Ambjenti eshte i mobiluar.Taksat jane te perfshira ne cmim.Diskutohet dhe per shitje.Per me shume informacion na kontaktoni!, 150 M2, 2 banjo

Botuar më 05/12/2022
175.464 leke/muaj

VASIL SHANTO

VASIL SHANTO | 50 M2 | 50.000 Leke

JEPET LOKAL ME QERA~ JEPET ME QERA BAR RESTORANT ~ I KOPLETUAR NE GJEDJE PUNE DHE ME KLIENT ME AMBIENT JASHTE DHE BRENDA~ 50M2~ KATI 0~ NJE TUALET~TEK BLLOKU VASIL SHANTO~ CMIMI 50.000 LEKEKONTAKTONI 0676722221N200, 50 M2, 1 banjo

Botuar më 05/12/2022
50.000 leke

JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI (LOKAL)

Don Bosko ne rruge kryesore | 100 M2 | 70.000 Leke

Me siperfaqe: 100 m2, perkatesisht 45m2 dhe 55m2Kati 0Organizohet :Ambjent i hapur dhe i bollshemkubature e rregulltVerande praktike 2 TualeteOfrohet: Mundesi zhvillimi i cdolloj aktiviteti • Bosh ose e mobiluar si ne fotoCmimi : 70 000 leke / muaj (6 qera paradhenie)[ID ASDN 005], 100 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 05/12/2022
70.000 leke/muaj

JEPET ME QERA LOKAL PRANE SHKOLLES 1 MAJI NE ALI DEM, TIRANE (ID 4271796)

Ali Dem, Prane Shkolles 1 Maji | 80 M2 | 600 Euro

Jepet Lokal me Qera. Lokali ndodhet buze rruge, me siperfaqe 80 m², tualet, i mobiluar me te gjitha, ka 2 hyrje nga te dyja krahet e lokalit, klientela e ngritur.Jepet me Qera 600 euro., 80 M2, Property ID : 4271796 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/12/2022
70.411 leke
)